Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Таблет  [РЕШЕНА]

feed Новини и полезни съвети, свързани с Интернет.
Нова тема Отговори
Hrisi73
Начинаещ
Мнения: 59
Регистриран: нед сеп 08, 2013 16:09
Репутация: 130
пол: Жена

Таблет

Мнение от Hrisi73 »

Привет,
От по възрастното поколение съм :) и искам да си купя таблет. Много ми хареса дизайна. :) Имам хубав лаптоп, но мисля че с таблета ще ми е по добре за филми и да го нося навън.
И освен таблет, нещо трябва ли да му се инсталира, че съм много скарана с новите технологии...Да не го купя и после така да ми стои.
Благодаря предварително!
Прочетено: 192 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334827
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Таблет

Мнение от Mozo »

Здравей :)
Предполагам зависи от марката, но и да няма нещо инсталирано, то е все едно инсталираш на телефона, защото операционната система е една и съща - Android. И не, таблет не е по-добре от лаптоп :thumbright:
Изображение
Hrisi73
Начинаещ
Мнения: 59
Регистриран: нед сеп 08, 2013 16:09
Репутация: 130
пол: Жена

Re: Таблет

Мнение от Hrisi73 »

Благодаря.
Mozo написа:
нед авг 15, 2021 17:05
Здравей :)
Предполагам зависи от марката, но и да няма нещо инсталирано, то е все едно инсталираш на телефона, защото операционната система е една и съща - Android. И не, таблет не е по-добре от лаптоп :thumbright:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334827
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Таблет

Мнение от Mozo »

Моля, за нищо :)
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19067
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36597
пол: Мъж

Re: Таблет

Мнение от Zeroadhesion »

Нишата на таблетите не можа да успее, понеже вече смартфоните са достатъчно големи, а имат същата функционалност като таблетите. От друга страна лаптопите са с по-голям екран и много повече функционалност, независимо че се състоят от 2 движещи се части. Има достатъчно тънки лаптопи, които ще ти е удобно да ги носиш навън. И според мен да дадеш пари за таблет е напълно излишно упражнение - можеш да инвестираш тези пари в бъдеще за хубави смартфон и лаптоп, когато му дойде времето.
Hrisi73
Начинаещ
Мнения: 59
Регистриран: нед сеп 08, 2013 16:09
Репутация: 130
пол: Жена

Re: Таблет  [РЕШЕНА]

Мнение от Hrisi73 »

Благодаря, и аз стигнах до този извод.
Zeroadhesion написа:
нед авг 15, 2021 21:59
Нишата на таблетите не можа да успее, понеже вече смартфоните са достатъчно големи, а имат същата функционалност като таблетите. От друга страна лаптопите са с по-голям екран и много повече функционалност, независимо че се състоят от 2 движещи се части. Има достатъчно тънки лаптопи, които ще ти е удобно да ги носиш навън. И според мен да дадеш пари за таблет е напълно излишно упражнение - можеш да инвестираш тези пари в бъдеще за хубави смартфон и лаптоп, когато му дойде времето.
Нова тема Отговори

Върни се в “Интернет свят”