Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

feed Новини и полезни съвети, свързани с Интернет.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mozo »

Нямам и нищо не трябва да трия :headbang: :headbang: :headbang:
Прочетено: 379 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Валсо »

С фалшиво име ще намери банкова сметка на куково лято. :evil4: Но Фашистбук така или иначе вече е платформа, където демокрацията е умряла отдавна, а свободата на словото е в окови 50 етажа под повърхността и нямаш право дори на собствено мнение. Така че като ми вдигнат бана, си трия профила там, а религиозният имбецил Марк Съкърбърг може да ми смуче да не казвам кое!
В ши*ания Фашистбук за меме, което казва, че никоя молитва не е предотвратила падането на самолет, отнасяш бан за 30 дни директно, независимо дали ти е първо "нарушение" или не, а във ВК-то (вконтакте) на силно религиозните руснаци меме "Jesus F*cking Christ" стои с месеци и нямам дори предупреждение.

Но наскоро наглостта на тоя ши*ан еврейски пе*ераст Съкърбърг достигна нови висоти! Споделянето на клипче от Тубата, което показва как се готви някакво сладко японско руло, бива банвано на поразия, споделилите го отнасят по 30 и по 60 дни бан, а публикацията изтривана! С какво точно му пречи на тоя пе*ераст сладкото руло не е ясно, но заради тази история 112 човека група вече се преместихме във ВК-то и се махаме от Фашистбук, когато ни вдигнат бановете! Долу съм постнал кратката версия на клипчето, което пе*ерастът банва по неясни причини!


Скрито съдържание!:
Регистрирайте се или влезте в акаунта си, за да видите съдържанието
Скрито съдържание за нерегистрирани:
spoiler:
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mozo »

Тея променили външния си вид. Първото нещо, което ми хрумна е приказката за вълка и нрава му :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mouse »

Групата на ММS я триха няколко пъти, сега се ползва едно нейно копие, а моите клипове от стената ми изчезваха няколко пъти, от Тубата - също. и то за какво? Защото се казва истината за ММС и ЦДС (хлорния диоксит) и как човек може да се лекува и предпазва от вируси.
Ако този начин на лечение е мижи да те лАжем, защо му слагат похлупак и го трият? Явно има защо.
Не мога да го напусна Фашистбука, въпреки че осъзнавам колко е зловреден. Просто, тук на бабината си в гората, това ми е единствената връзка с приятели и инфо.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Валсо »

Винаги има и други начини за връзка с приятелите, стига човек да иска. Телеграм и Дискорд ги има за Линукс, ВК също е вариант... Начини има много.
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mouse »

Валсо написа:
пон дек 28, 2020 15:25
Винаги има и други начини за връзка с приятелите, стига човек да иска. Телеграм и Дискорд ги има за Линукс, ВК също е вариант... Начини има много.
Сега ако същото го напишеш на разбираем български със съответните линкове - цена няма да имаш :toothy10:
Телефонът не всякога е опция.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mozo »

Mouse написа:
пон дек 28, 2020 14:42
Групата на ММS я триха няколко пъти, сега се ползва едно нейно копие, а моите клипове от стената ми изчезваха няколко пъти, от Тубата - също. и то за какво? Защото се казва истината за ММС и ЦДС (хлорния диоксит) и как човек може да се лекува и предпазва от вируси.
Ако този начин на лечение е мижи да те лАжем, защо му слагат похлупак и го трият? Явно има защо.
Не мога да го напусна Фашистбука, въпреки че осъзнавам колко е зловреден. Просто, тук на бабината си в гората, това ми е единствената връзка с приятели и инфо.
Нормално е да ги трият, защото това не са официални медицински становища, а шарлатания и недоказани твърдения на група психопати.
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
пон дек 28, 2020 16:44
Нормално е да ги трият, защото това не са официални медицински становища, а шарлатания и недоказани твърдения на група психопати.
Напротив [-X Дори пусках клипове тук на лекари не от РБ. Аз съмата съм 11 ден на ЦДС 6000 ppm - 4 мл. хлорен диоксит на 700 мл. вода - 8 пъти дневно. Ефектът е невероятен. На втория ден се оттървах от някаква неизяснена и от Док и изследвания уринарна инфекция, чувствам се бодра, не се задъхвам като качвам баиря при мен, а преди по 5 минути въздух не можех да си поема.
Доста четох и за това го реших за себе си. За да го отричаш трябва също доста да прочетеш.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11080
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40031
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Валсо »

Mouse написа:
пон дек 28, 2020 15:41
Сега ако същото го напишеш на разбираем български със съответните линкове - цена няма да имаш :toothy10:
Телефонът не всякога е опция.
Никъде не съм споменал телефон, въпреки, че първите две ги има и за андроид. Тях ще си ги търсиш в софтуерния мениджър на Ментата: telegram-for-desktop и discord. А ВК е руска социална мрежа, която поддържа много езици, вкл. и български. Имат приложение за телефон, но можеш да ползваш и уебсайта - точно както Фашистбук.
www.vk.com
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mouse »

Линка > има само на английски и руска. Друга смяна на език не намерих. А и съм на лаптоп, не ползвам андроид.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mouse »

Извинявай, намерих го. Благодаря!
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284021
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334853
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Каква информация не трябва да споделяме в интернет? 12 неща, които трябва да ИЗТРИЕШ от профила си във Facebook

Мнение от Mozo »

Mouse написа:
пон дек 28, 2020 18:06
Mozo написа:
пон дек 28, 2020 16:44
Нормално е да ги трият, защото това не са официални медицински становища, а шарлатания и недоказани твърдения на група психопати.
Напротив [-X Дори пусках клипове тук на лекари не от РБ. Аз съмата съм 11 ден на ЦДС 6000 ppm - 4 мл. хлорен диоксит на 700 мл. вода - 8 пъти дневно. Ефектът е невероятен. На втория ден се оттървах от някаква неизяснена и от Док и изследвания уринарна инфекция, чувствам се бодра, не се задъхвам като качвам баиря при мен, а преди по 5 минути въздух не можех да си поема.
Доста четох и за това го реших за себе си. За да го отричаш трябва също доста да прочетеш.
Експерименти със здравето са това. Тея учени не са трупали цял живот опит за тоя дето духа :thumbright:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Интернет свят”