Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Как да преведа праи в Пей Пал от сметка по дебитна карта

feed Новини и полезни съвети, свързани с Интернет.
Нова тема Отговори
Васил Антонов
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1099
Регистриран: ср фев 25, 2015 12:53
Репутация: 328
пол: Мъж

Как да преведа праи в Пей Пал от сметка по дебитна карта

Мнение от Васил Антонов »

Искам да попитам как да преведа пари от от сметка в ПИБ - която има дебитна карта на Виса електрон , та въпроса ми е как да направя транзакция от сметката към пей пал . Да поясня че си направих регистрация в пей пал предварително и дадох за сметка ибан на същата виза електрон . Преведох от клон на банката сума в сметката- картата обаче автоматично парите не отидоха в Пей пал , питах в банката защо не стават нещата те не могат да ми отговорят не ги касаело те не се занимавали с пей пал , а само с ПИБ . И ми казаха да съм гледал клипове в Интернет как се прави търсих из Ютюб но нещо не намирам правилното клипче за това ако може малко съдействие . Благодаря
Прочетено: 372 пъти
Човек е мярката за всички неща.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284387
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335774
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Как да преведа праи в Пей Пал от сметка по дебитна карта

Мнение от Mozo »

Местя в "Интернет свят", нямам идея какво правеше темата в "Мобилен свят" :-k

Няма нужда да прехвърляш каквото и да било в PayPal, защото при разплащания парите се вземат автоматично от сметката ти, разбира се, ако си я посочил в PayPal. Ако искаш пък да пратиш пари на някого, то важи същото - парите се дърпат директно от сметката ти към дебитната карта. Защо трябва да се добавят в портфейла на PayPal? Няма никакъв смисъл :съгласен:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Интернет свят”