Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

При клик върху връзката в e-mail не се активира регистрация  [РЕШЕНА]

feed Новини и полезни съвети, свързани с Интернет.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
finalista
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 225
Регистриран: чет апр 15, 2010 17:24
Репутация: 160
пол: Мъж

При клик върху връзката в e-mail не се активира регистрация

Мнение от finalista »

Инсталирах един форум, сега тествам как ще се регистрира потребител .... Първо не се изпращаше e-mail, но четох във FAQ и създадох необходимия e-mail акаунт. Сега вече се изпраща e-mail за потвърждение, но при клик върху връзката в e-mail не се активира регистрацията :banghead:
Изглежда е необходимо създаване на e-mail псевдоним, но не разбирам какво име трябва да има този псевдоним ?
Прочетено: 454 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: При клик върху връзката в e-mail не се активира регистрация

Мнение от Mozo »

Ще покажа темата на другия ни админ, той е в час с тия работи, само да се появи :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
finalista
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 225
Регистриран: чет апр 15, 2010 17:24
Репутация: 160
пол: Мъж

Re: При клик върху връзката в e-mail не се активира регистрация

Мнение от finalista »

Изобщо не ми е спешно .... когато се появи човекът - тогава .... сега ще ида купя хляб, после непрекъснато ще има футбол от европейското :рибар:
Потребителски аватар
Чими
Проклетник
Проклетник
Мнения: 8455
Регистриран: вт окт 16, 2007 22:28
Репутация: 7427
пол: Мъж

Re: При клик върху връзката в e-mail не се активира регистрация  [РЕШЕНА]

Мнение от Чими »

Щом се изпраща и-мейл, значи проблемът не в и мейл акаунта, който си създал. Няма къде да се създава и-мейл псевдоним или нещо такова.
Проблемът е някъде другаде. Какво става, когато се цъкне на връзката, дава ли някаква грешка, съобщение или нещо друго. Така съвсем на сляпо не мога да отгатна.
Потребителски аватар
finalista
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 225
Регистриран: чет апр 15, 2010 17:24
Репутация: 160
пол: Мъж

Re: При клик върху връзката в e-mail не се активира регистрация

Мнение от finalista »

Чими написа:Щом се изпраща и-мейл, значи проблемът не в и мейл акаунта, който си създал. Няма къде да се създава и-мейл псевдоним или нещо такова.
Проблемът е някъде другаде. Какво става, когато се цъкне на връзката, дава ли някаква грешка, съобщение или нещо друго. Така съвсем на сляпо не мога да отгатна.
Когато цъкна на връзката ме пренасочва към форума. Но понеже аз го имам форума логнат като admin, той си оставаше логнат като admin и нищо не се случваше. С другия браузър, където правя опит за регистрация, като опитам да създам нова тема, ми излизаше съобщение, че още ме съм потвърдил e-mail.
Сега като прочетох горното мнение, излезнах от администраторския профил и затворих форума, кликнах върху активиращия линк и ми се отвори в нов таб форума, вече с логнат обикновения потребител, който регистрирах, опитах да създам нова тема и вече това е възможно, което означава, че регистрацията е успешна.
Благодаря много !
( Относно e-mail псевдонима, в хостинга за e-mail има две възможности: - създаване на e-mail акаунт и - създаване на e-mail псевдоним, аз създадох e-mail акаунт и веднага след това стана успешно изпращане на потвърдителния e-mail, но като не можах да активирам регитстрацията си въобразих, че за успешно потвърждаване е необходим e-mail псевдоним, каквото и да означава това .... )
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Интернет свят”