Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Лошите ви навици

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лошите ви навици

Мнение от Mozo »

Което е разбираемо :гуш: .
Прочетено: 2899 пъти
Изображение
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Лошите ви навици

Мнение от killer_girl »

1. Имам гадния навик да усилвам уредбата (представете си огромен списък с песни, вариращи като стил от хардрок и хеви метъл до траш и метълкор.... оттук насетне не е препоръчително да продължавате да си представяте :roll: ), а на съседите това едва ли им влияе добре- от моя блок само аз слушам твърда музика, а от цялата улица засега съм преброила 2 метъла, единият от които е моя милост. smst

2. Страхотен сладкояд съм- ям сладко в промишлени количества и ако генетичните ми настройки бяха по- различни от настоящите, вместо да ходим, щяхме да се търкаляме до училище. :???:

3. Луд умора няма!- неоспорим факт. :p :p Преди две годинки литнах по стълбите в даскало и си изкълчих глезена, а сега продължавам да прескачам по стъпало, по две все в същия дух на откачалка. C'est la vie. 8-[

4. Пиша есета, развивам теми и формирам някой и друг отзив... все в последната минута. :razz: Ами тогава идва музата, даже идват две. :не бях аз:

5. Мога да изпия изключително голямо количество течности, стига да не са алкохолни. После ми става мн мързеливо, а посещенията в WC- то зачестяват. :mrgreen:

6. Понякога не мислим, преди да действаме, а понякога мислим прекалено много преди самото действие, та чак се стига до главоболие... и после пак не сме доволни от последиците. :???:

7. Животът на максималист е колкото гаден, толкова и необходим. Миналата година си попилях здравето с точните науки- по химия имах 3 за срока, а по физика- 4. И тъй като съм откачалка що се отнася до успеха ми, втория срок беше голям зор да изкарам 5 по химия и да закова 5 за годината по химията и физиката. :???: Днес агонията продължава, но отказвам да се примиря с 4- ка в дипломата!!

8. Изразявам обичта си към мама и тате, като силничко ги потупвам по главите. Те отвръщат на милувките ми с "обичлив" и "мил" поглед и се примиряват със статуса си на родители. :evil4: :razz:
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лошите ви навици

Мнение от Mozo »

killer_girl написа:4. Пиша есета, развивам теми и формирам някой и друг отзив... все в последната минута. :razz: Ами тогава идва музата, даже идват две. :не бях аз:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Лошите ви навици

Мнение от killer_girl »

Смей се ти, смей се! Някой реве, та се къса да се завърне в даскало. :evil4:
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Потребителски аватар
d3v1ous
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 198
Регистриран: ср апр 23, 2008 10:11
Репутация: 45
пол: Мъж

Re: Лошите ви навици

Мнение от d3v1ous »

Някой хора казват че съм много агресивен, имам проблеми с нервите, т.е. много бързо се нервирам.
Много псувам. Много сладко ям, и много буклуци, визирам чипсове солети и прочие.
Не мога да съм нормален, т.е. или всичко или нищо, казано по друг начин или обичам един човек или го мразя.

Не харесвам себе си ( максималист съм ), конта съм ( перфекционист ), взимам прибързани решения, твърдоглав съм ( дори и да виждам че губя държа на своето - имидж, хората трябва да си мислят че съм сериозен човек, като съм казал нещо така ще бъде дори и да не е така. )

Ако измисля още ще пиша. За сега това е една добра тема за дискусия.
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Лошите ви навици

Мнение от sko4 »

То май аз съм я пуснал тая тема , но много вода изтече оттогава и май много неща при мене са се изменили.Пък и не помня какви глупости съм писал преди.
Какво например ,започнах да псувам по- малко ,май вече не се налага да лъжа , увеличи ми се апетита и вече гоня стотака ,не знам кога да спра да ям , бирата не е порок , много е полезна да знаете , виното ми още не е станало - кофти , ракия не ми се пие -пак кофти ,а бе карай да върви
:occasion5:
Старостта не е порок , порок е глупостта !
angelche
Спамер
Спамер
Мнения: 4241
Регистриран: нед юли 27, 2008 22:35
Репутация: 1403
пол: Жена
Местоположение: Анкх-Морпорк

Re: Лошите ви навици

Мнение от angelche »

Мисля, че имах един много лош, но взех да се поотучвам, а именно да вземам отношение във всяка тема и да си давам мнението на всякъде. :oops:
:слънце: Ако имате съмнения, постарайте се да звучат убедително!
"Другаде нямаше разумна раса, която да е изобретила скуката. И може би тъкмо скуката, а не интелектът, бе тласнала хората нагоре по стълбата на еволюцията. " - Тери Пратчет
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лошите ви навици

Мнение от Mozo »

Ние пък нямаме нищо против :p .
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”