Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Изтрещяване

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Изтрещяване

Мнение от kakavida »

Изображение

Днес си отварям сметката в топлото и гледам два кубика топла вода ми начислили!!!
От 8 месеца съм на бойлер и до миналия месец нямам сума за топла вода :evil:
Обаждам се естествено за моя сметка дето трябва. Отговора е щото съм ползвала в миналия изчислителен период и ми го тургат. И за отчитане даже и на водомер ми взимат дето е празно и с пломба..
Не съм била могла да си свалям и радиаторите дето са на нула, това по закон за моята собственост. Да ама утре целия свят ще разбере че са ми потекли и аз като добросъвестен съсед веднага ще ги затапя и ще ги пазя или поне една година с изтеклия срок на годност още от 2012 година или ще си направя констативен протокол с трима съседи и нотариално ще им го подам. Ще им го подам. Погнуса получавам от тая общинска столична фирма.
Получих и писмо за обезщетение за 2 декара и половина на стойност 800 лева и мога да жалвам в 14 дена.
Само да пускаш дела бе брат, до гуша ми дойде, все едно някаква обща мафия от джоб в джоб те пуска и то стандартно

Изображение

Изображение
Прочетено: 84 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Изтрещяване

Мнение от Mozo »

Спокойно, и аз вчера и оня ден висях в софийска вода. Таман оня ден реших, че всички проблеми са решени, вчера пак ме изненадаха, та ходих пак :evil4: :evil4: :evil4:
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Изтрещяване

Мнение от kakavida »

Хората не знаят какво ги чака, а оня скорпката селска събирала пак подписи за нещо от тия в блока дето искали скъпо парно отопление, само че имахме една луда преди години та тропаше по цяла нощ по сградната инсталация, ама умре от друго, бог да я прости женицата..
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Нова тема Отговори

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”