Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Сцепена на две

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Сцепена на две

Мнение от kakavida »

Когато дойде момента на възмездието, как ще реагирате?
Писмо.Собствениците на катуна порутения трябва за собствена сметка да спазят здравословните и хигиенните норми и да премахнат сградата, защото вече няма дела и съдийски решения. Укрили се от уведомлението. После чрез кварталния е залепено на вратата и обявено в сайта на общината. Май има срок. Ако не се изпълни тогава общината ще направи зрелището. Дом в заповедта не е предложен.
Аз лично бих искала с очите си да видя циганията. :)
Бог здраве да им дава. Някога бях на 12 години и прочетох първата си сериозна книга. "Без дом" на Хектор Мало.
Улицата подлежи на разширение и още няколко годинки ще минат докато се обезщетят собствениците.
Собственици на сградата за премахване са само двама по дело от 96 г.,а останалите са съсобственици на целия имот двор :evil4: Защото някакво последно дело с всички съсобственици дето са собственици, не е платено и наплатено в дялове и не влиза в сила още...
М да...и такива глупави истории има, то и 8 клас да не си завършил, не значи че само алчността трябва да ти е идеята в живота.Затова е дошло време Господ да вразумява. Да видим кога бюрокрацията ще изпълни сроковете. Вчера беше 13 май 2014г.,уведомление за февруари месец.
По-добре късно,отколкото никога.
:питие:
Прочетено: 38 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: Сцепена на две

Мнение от Nibelung »

Интересно, и аз на толкова я прочетох.
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”