Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Тема за случайни неща

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Montoya »

Да, не са форумите виновни, променя се нещо в линковете от гугъл
Прочетено: 10596 пъти
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Btw, след като писах на Пощенска банка да си оправят банкомата, дето дава бележки на всяка цена, имаше среден ефект - забраниха му изобщо да пуска бележки, а 2 дни след това го смениха с такъв, на който могат да се внасят пари по сметката. Новият банкомат и той пуска бележки на всяка цена (явно какъвто уиндоусът, такъв и банкоматът :lol: ), но поне сега не се налага да пътувам 2 км, за да си внеса пари по сметката без да плащам тàкси. :mrgreen:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Днес не ми ден да чета новини. То пише "ядрените реактори без охлаждане могат да се разтопят", ама вместо това, моето мръсно съзнание чете "ядрените реактори без оплождане могат да се разтопят". :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Радвам се, когато религиотърдите ме виждат като нещо зло, но това е ново дъно за тях! Тъкмо, когато си помислиш, че са ударили дъното и няма с какво повече да те изненадат, те намират начин да паднат още по-низко. С това темпо на нови дъна скоро ще пробият мантията на Земята и ще влязат в ядрото ѝ. :lol:

Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Появи се нов кандидат за олигофрен на годината, на същото ниво като Donald Chump и пак от Америка. :toothy10:

Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Валсо написа:
пет юли 07, 2023 13:24
Не "UKIO" (не го бъркай с оная простотия Югио), а UKUI. Запомни, че при китайците всичко завършва на уй - УКУЙ, МИУЙ, има даже и едно NPC на име *уй (Hui) в играта Silkroad Online, а тя също е китайска! :toothy10:
Изображение

:lol: :lol:
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

На рожден ден съм и си поръчах калмари, да ги пробвам, че досега не бях ял такова нещо. Голяма грешка, определено никога повече няма да ям такова нещо! :toothy10:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284062
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335023
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Mozo »

Отвратителни ластици :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Егати екшънът се разиграва долу под прозореца ми в момента! Първо чух скърцане на гуми и яко биене на спирачки и помислих, че някой пак краде кола от района, обаче след това чух полицейски сирени и гледам куките извадили пистолетите и наобиколили един хлопел ван и викат "Nobody move!", което според мен означава, че бегълците са от ония незаконните от арабския свят, които по-рано създаваха проблеми по границата. Шофьора го подгониха по напречната улица и после го чух да вие от болка на булеварда, сигурно са го простреляли.
Т'ва даже по-интересно от двата полицейски сериала, които следя - SWAT" & "9-1-1". :mrgreen:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284062
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335023
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Mozo »

Тва е яко да се види на живо, да :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Montoya »

Тия с маските съм ги виждал два пъти как действат, дано не им попадаш в полезрението дори и погрешка :evil4:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Валсо
Дарител
Дарител
Мнения: 11082
Регистриран: нед мар 03, 2019 20:29
Репутация: 40041
пол: Мъж
Местоположение: /home/$USER
Контакти:

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Валсо »

Montoya написа:
пон юли 10, 2023 07:11
Тия с маските съм ги виждал два пъти как действат, дано не им попадаш в полезрението дори и погрешка :evil4:
Тия не бяха с качулки, а обикновени полицаи. Предполагам, че нощната патрулка ги е засякла, но арабите са отказали да спрат и затова са ги подгонили, съответно са се обадили по радиото за преследването и така са се събрали близо 10 коли.

А преди малко в трамвай 22 ватманът пуснал да духа хладно, обаче и навън, и в трамвая е адска жега и в момента, в който издуханият въздух излезе от климатика, бива нагорещен и в крайна сметка краката ти биват обдухвани от горещ въздух в горещ летен ден - много "приятно" изживяване. :toothy10: :toothy10:
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Montoya »

Закачил съм с пасата едно ремарке, в него съм натоварил изрезки от пластмаса около 500 кг и два и половина метра високо, имам още 300 кила в багажника и кретам бавно по Константин Величков гледам да не си строшим колицата, завивам на ляво по Сливница, от някъде се пъкна едно бмв с отворени прозорци, двама си бяха показали краката през прозорците, бута се от ляво, от дясно, аз пък гледам да не го ударя и така до светофара при мото пфое в Люлин, мен ме хвана червено, тия минаха с бавареца и от някъде изпрегнаха 3-4 коли, заглавиха ги тия и ги извадиха през прозорците от колата :evil4:
Единия как си беше подал краката беше много удобен :mrgreen:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284062
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335023
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Тема за случайни неща

Мнение от Mozo »

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”