Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Матурата на живота

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Матурата на живота

Мнение от kakavida »

Аз не мога да пиша литературно докато си настройвам лампата на бюрото, не мога да пиша любовно когато съм заключила за винаги любовта още преди години, не мога да съм друга, защото това съм АЗ. Аз съм матурата на моя живот. Не ви питам вашата колко я оцениха, защото това няма значение.
Вие на колко оценихте вашата матура?
Аз по щестобалната си пиша 7 :mrgreen: Защото 8 няма в моята предценка :lol: За 10 ка не са се родили и няма да .
Скромна съм била.Еми скромна съм. Знам какво искам. Знам до къде мога да искам. Знам и аз какво мога :toothy10: Просто знам повече, и никой да не ми казва че училището ми е дало образование :toothy10:
Матурата съм я изкарала без изпит, дори и да е имала задачи, без преписване съм ги изкарала за премия. :p

Знам че съм стращилище в очите на необразованите, знам че съм уязвима някъде, но знам че съм човек, знам страховете на човека, знам и как да помогна, знам всичко!

Е почти всичко за матурата :lol:

А са да ви питам , вие изкарахте ли матурата, или да помагам?

Разбиряа се че преди 20 години и аз преписвах, но и учих пищовите. Ей така , за собствено удовлетворение. Да видя дали ще мога да препиша правилно :lol: До ден днешен знам лице на триъгълник А по Б НА ДВЕ :cheers1:от правоъгълник. Е така де, трябва първо правоъгълник да стане.По алгебра решавах задачите с няколко урока напред научени дни напред, защото знаех че съм умна. Исках да смачкам даскалите си.И го правех, а те ме харесваха, за което благодаря, де..а тригонометрията, хич ме нямаше там. Имам много по- голяма логика, хич не ми е до теореми. Светът ме е избрал да ми развива умнотията в друга лема. 8-[
Аз съм гимнастичка от рождение. Така съм се родила. Вси(чки в яслата били болни от дизентерия, само аз не. Моята математика е разрешила въпроса. Доктора ме хванал за глезените и с главата на долу.Аз съм се извила като делфин и чупка в кръста с ръце на горе да гушна мама, е нямало такъв случай, малеееее.... Това ако не е математическо...
Другия случай на математическа свръзка: На година и половина съм била. На бул Христо Ботев и Сливница е имало аптека. Болницата отсреща е била 2 ра градска. Били сме мама и аз. Аз на година и половина.Срещнали са ме Стоянка Мутафова и Татяна Лолова. Харесали ме, казвали колко ми били дълги миглите. Взели ме за ръчичка и аз съм тръгнала с тях, зарезала майка си. Чак след стотина метри те ме обърнали да ми покажели мама. Ама аз тях съм държала ръце за последно, докато мама не ме взела :lol:
И тая матура съм я взела още в предварителното.
Но има една най-срамната. Тая да се молиш на богат роднина, че нямаш работа или децата ти трябва да влезнат защото са отличници в най- престижния университет. А те ония богатите, въобще да не те попитат дали живееш и от какво, а да ти изтърсят, като крадец, ти за бизнес ли идваш да питаш?
И тази матура се изкарва.
С двайскинта да пият едно кафе с алкохолизма си , не си изгубил изпита си. Дал си старт на умението да разбереш въпросите на своята матура.
Какво да попитам.
Като знам отговора и своята оцевка за моята матура. Време е да си взема изпита.
За всек изпита е различен.Моят обаче, някак си съдбата ми го предлага.Имам шансове.Даже знам защо. Правя добро и господ ми го връща на децата.Но предупреждавам. Аз и те са родени под щастлива звезда явно. Нямам обяснние защо това се случва точно на мен.Имам "лоша" уста.Предричам с първите си думи.Забелязала съм го.Правя винаги съпоставка в знаци ,
числа, думи и така...
Целия ми живот е едно съвпадение. На рожденни дати, на име, на роднини с други сватосали се, на всичко. Н знам какво съм.Но съм родена под щастлива звезда.Щом жива след 23 години.
Знам си матурата.
А ти защо не я разнунаеш, че да ме догониш, хъс, хъс :p
Можеш ли ме стигна? Еми не можеш, рвазбира се, защото не знаеш през какво съм преминала в живота на крайностите, но аз знам крайността, защото съм добра в амтурата на живота, не арматурата, там още не съм се пробвала :toothy10:

Давайте матурата на извънземното :salute:
Прочетено: 104 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Матурата на живота

Мнение от kakavida »

Не мога да повярвам,40 минути никой не е намерил решение на своята матура.
А решението е много просто.
За мен е само един хляб, който може всеки да подаде на всеки, защото е човек.
Не мога да повярвам, че не останали хора.
Аз съм тук пред вас.Човек, който се храни само с хляб.
Защото знам че има и начин все още за месо :lol:
Хайде смело бе, хора трябват и на избирателите за изборите. То иначе няма да има кой да ги избира.
Пиша това защото не знам матурата си за по- нататък.
Пиша това защото не знам на къде бих луднала.
Пиша това защото съм и се чувствам българка.
Ако не е достатъчно бих писала още.
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283773
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334127
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Матурата на живота

Мнение от Mozo »

Трябва да напишеш книга :mrgreen:
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Матурата на живота

Мнение от kakavida »

Ха.
И филм не би бил достатъчен.
Примерно дори и да вмъкнем оная мумия Надежда Ненска, или дори алкохолика Киро Варискоракйята, или Дианчето Засмесничката на Лукойлала. Все гъзиве, ама който и да щеш, не си заслужават да са герои в която и книга и история да са даже.
Казваш книга, ама тя е много чиста.
Любимите ми бяха "Без дом" и " Граф Монте Кристо", та трябва да е в тоя стил май.То и без това целия ми живот се е вманиачил в точно тези мои любимип книги и сюжети. :shock: :)
Просто не смея да кажа че и любимия ми филм е "Армагедон", щото мисля, за това не смея да го изкажа :toothy10: В моята матура смелчаци липсват, смелата съм аз. Но аз не съм пилот. Това е проблема!
По някакъв начин улавям съдбата си. Което значи , че бих намерила и пилота, стига да искам. А дали го искам?Хахахаха, готино е да знаеш отговора на матурите. \:D/
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Матурата на живота

Мнение от kim75 »

Надявам се, че ми предстоят още доста изпити, преди да стигна до матурата. ;)
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Матурата на живота

Мнение от rado84 »

Mozo написа:Трябва да напишеш книга :mrgreen:
Друг е въпросът нула цяло и колко процента от прочелите я ще я разберат. :lol: :lol:
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13887
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Матурата на живота

Мнение от Льо »

Разбираемо е! Всички сме у джаза, но малко от нас/аз си даваме сметка за настоящото си място и желанието/възможността за бъдещо такова. Лично аз, максимално се въздържам да се обръщам назад и да мишкувам в миналото си. Случва се понякога и звучи почти по същия начин ...
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”