Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Mozo »

Е, ясно, ама не ядат на банките :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Прочетено: 784 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Ваня
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2522
Регистриран: нед апр 19, 2009 20:58
Репутация: 814
пол: Жена

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Ваня »

Тази софра може да се сложи пред всеки народен представител независимо от цвета му.Най-подхожда обаче на Станишев и дружина.ГЕРБ може и да са яли,но поне безкомпромисно махаха преялите.Досега при никой друг това го нямаше.Тъпчеха се без край :p
Умей да живееш, дори когато животът ти стане непоносим!
Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Льо »

Ваня написа:Тази софра може да се сложи пред всеки народен представител независимо от цвета му.Най-подхожда обаче на Станишев и дружина.ГЕРБ може и да са яли,но поне безкомпромисно махаха преялите.Досега при никой друг това го нямаше.Тъпчеха се без край :p
Докато не се махнаха и те "гладните" ... живи да ги ожалиш ...
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от rado84 »

Mozo написа:Ама той колажът няма нищо написано на него, слоганът е твой. Почти съм сигурен, че колажът е направен заради теглото й.
Слоганът е копи-пейст от фейса.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Mozo »

По същата логика някой ще го копира оттук и ще каже същото :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Ми_ми »

Ashikov написа:Всичките са маскари! Но едва ли има друг свален премиер, който да си тръгне с думите "Напускаме, за да слезем при хората и като вземем втори мандат ще си го върнем, бъдете сигурни"... Но от мутри какво друго да очаква човек...
:thumbright:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24753
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115095
пол: Мъж

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от шони »

:плезене: Ако тази дебела депутатка Фидосова символизира преялата с власт и привилегии партия ГЕРБ, резонно е да стигнем до умозаключението,че повече няма накъде да се "разширява", освен към небето-небитието ; аналогия с балон, който се надувал,надувал и накрая се спукал. Такава ще да е и историческата съдба на мутренската партия в България.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от rado84 »

шони написа:Такава ще да е и историческата съдба на мутренската партия в България.
За наше съжаление няма да е такава. Мутренските партии и групировки просперират на наш гръб още от зората на лъжикрацията. У нас колкото си по-прост - толкова по-бързо се развиваш, защото тук се тачи простотията и малоумието.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от kakavida »

Ако са честни изборите няма да спечели герб.
Под честни също имам предвид, не такива които получават готова бюлетина и вътре зад пердето я подменят и връщат празната срещу заплащане.
Значи, първо се преброяват в секциите, застъпниците гледат внимателно. После пътуват до цик.И там други броят. И обикновения човек не знае кай какво е броил, защото и многобройни излишни партии и незнайно какво се случва..И за това държавата е доведена до бедност и необразованост..
За избори трябва да се мисли мащабно и поради горния проблем и нахалството, нещо съвсем друго трябва да се случи.Нещо не е вярно още от изборите.Знае се че милиони пари първо се дават от бюджета, това първо.Второ, неяснотата при поредното объркване и ограбване на държавните и интереси и хазна и незнам си какви още обвинения на които сме свидетели чрез медиите, което нито е авторитетно , нито е селския мегдан за интриги и клевети..
Разбира се че не съществува бюлетина 89 та година :evil4: Но пък призив Спаси България?! Ако е удавник , то си има причина, породила призив за спасяване.Тая причина е отговора за спасяване. То въобще не идва от герб, че да е тя катастрофата.
Естествено, че този който е уреден и със сигурен нормален или още по-нормален начин на живот ще гласува за тези.С годините се вижда че всичките те не са уволнени, не са се наредили в бюрото по труда, не са някакви познати герои с добрите си дела, някак все непознати личности.Колкото до всички партии, още ми е чудно при поемане на отговорност и наказание, дали щеше да има такива битки на избори :toothy10:
Нямаше смисъл от този апел и призив чрез тая тема.След като повечето хора поискаха оставка, разбираемо е, че Герб честно няма да спечели.Това са фактите. Нима някой си е помислил, че още 4 години би изтърпял да живее на въздух и вода, без работа с непосилни данъци и задължителни осигуровки, незнайно къде отиващи..Еми не им беше по силата. Аще повече и не потърсената отговорност и наказание от МЗ за заплатите и измамата на раздаването на големи финанси от калинките.Това ако не е очевадно.Напротив, повдига се обвинение само в това с възможност за условна присъда, и всичко и управление си мълчи.
А всички мечтаеха поне през последните 4 години да имат по- добър живот, да не се стига до заеми, да няма безработица, да няма само обещания..
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Ваня
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2522
Регистриран: нед апр 19, 2009 20:58
Репутация: 814
пол: Жена

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Ваня »

Не Каки, не съм съгласна с теб.Групи от по 10 хиляди ,в 10-15 града не правят цяла България.Нека все пак не забравяме,че протестите в най-масовия си вид бяха против монополите и високите сметки.И оттам насетне започнаха великите искания на шепа хитреци.Целта им бе участие в политиката,което се доказва с новосъздадените партии и движения и регистрацията им за изборите.Я се вгледайте кои са водачите на листите им.Много смешно ми звучат думите "улицата".Не това не е улицата,нито народът на България.Това са шепа използвачи успели да използват народното недоволство за да се докопат до властта.
Умей да живееш, дори когато животът ти стане непоносим!
Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Mozo »

Евала, един, който знае за какво става въпрос, аз се бях отказал...
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от kakavida »

Оооо Ваня, сладка ти е държавната службица. Като не си от оная шепа хора против монополите, плащай висящ ток. :p Колкото до използвачите, ама ясно е че, да повторя ли?!До като не се промени чл. 69 от Конституцията все ще има използвачи и умрели от лишения.
Да не си спомняме кои използвачи нсе са на държавна работа и то с премии,ама само за едни държавата работи.
Това се случи през последните 23 години.
Надеждата в герб беше, ама и там нищо,едва след оставка малко живнаха цените надолу.
А сега щом толкова се ежиш, аз не съм била от улицата, защото имам причина и няма да издържа.Което и се е очаквало, все повече болни да не могат да протестират,а ако умрат още по-добре.Това усещам аз, за мен си, като изпатила от друго.
Та на въпроса. Ти ми кажи, аз от домовете те питам, не от улицата - Как така шевка на поземлена комисия стои на едно и също работно място от 1994 та година, преминала през почти целия преход, правейки нищожни решения, несъобразени със закона и криейки решения,получавайки заплата за това, че жмбушмена й нарежда да не ги укрива в близките години,и тя все още е там, в общината, на климатици и необезпокоявана.
И това е едно от безобразията до момента, и герб не е знаел ли.
Общината софийската едвам работи или по убийствените работи хич я няма / застрашителните сгради/, още да изброявам, направо сме си на автопилот и аз лично промяна виждам само в бедствието на хората, болести, недохранване, никакъв контрол на храни, чак като има смърт в болница се разследва и т.н. и не ми се разваля настроението допълнително.
И аз исках да е по- добре, ама не е. Даже си позволявам да го кажа от името на повече от 2/3 народ, деца възрастни и хора с образование, работоспособни, без алтернативи..Защо е така? Ела на тяхното място и ще видиш каква песен ще запееш. Хайде да се сменим, че да спасим България, че някои само я погубиха, време е цялата държавна,общинска и управленческа организация да бъде подменена. На всички беше най- лесно да си останат управляващите, ама на лъжата краката са къси и когато трябваше да се оправи проблема, някои избягаха, защото не могат да го оправят този проблем. Защото същото ще се повтори. Разбираш ли сега? И да искаме герб, не може, защото всичко ще е по старому, няма да може да се справи с проблема. Не че на всички така щеше да е по - спокойно. Сега проблема за спасението е оставен на улицата и на избирателите. Който гласува и още повече се забатачи държавата, то все едно участва, нещо като нейния палач. Така че мислете, вместо да спорите. Нищо не се чува за мажоритарни, нищо ново не се предлага, тогава какво да се мисли????????
Хайде Ванче, дай алтернатива, може да си по-образована, може пък и да си по- умна, да имаш някаква стратегия, моля да ме убедиш специално за спасението на държавата и избора ми на 12 май.
Колкото до тълпата от улицата, ами браво, иначе тока щеше да стане и троен, не протестиращи все едно са съгласни и една единица да им струва левче.Ама мислете бе и стига сте разделяли реалността. Спасението не може да стане ако няма обединение.Всичко друго би довело до гибел. Всичко си вървеше почти сплотено по времето на герб, а какво стана, поредната лъжа и грабене с тоя монопол, газта поевтинява, цената на парното се увеличава..ама докъде бе хора, ама каква е тая политика.
Граждански контрол е най-малкото което ще може да се направи, трябва незабавни уволнения и поемане на отговорност, особено в общини, съд и май всички институции, разтеглеви до безобразие, че да са им сигурни и държавните заплати и премиите за вирене на краци.
Хайде Иванке, ти си на ред. Щом ние ще спасяваме България, ако трябва и да се боксираме, давай, все някой орден ще получиме от почитателите си :lol:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от kakavida »

Аха, мълчанието е злато :lol:

1.

Изображение
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
golgel
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1368
Регистриран: съб яну 08, 2011 20:17
Репутация: 3395
пол: Мъж

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от golgel »

То е ясно, че е колаж, но с лош вкус.Фидосова е със заболяване, което не се влияе от пържоли и депутатски кюфтета.Все пак ако това много пречи на феновете на червения лалугер, нека гласуват за него.Не е сигурно обаче, че ще повиши много катастрофалния рейтинг на т.нар.столетница.Параноята много здраво ги друса социалистите - първо проф.Михаил Константинов много им пречи,второ Мира Радева също много пречи,трето тези микробуси с антените дето подслушват всичко живо и те са много вредни.Въобще всичко им пречи.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Спаси България! Не гласувай за ГЕРБ!

Мнение от Mozo »

Мхм, не им стига, че попиляха държавата, ами сега пак надигат глас. Гнусни са.
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”