Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Как се прави натиск?

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Как се прави натиск?

Мнение от kakavida »

А? :evil4:
Мен като ме имате за една малка женичка, как си предсавяте да положа ХАК ХАК като характера на Челната Златка, върху имунитет който аз съм създала?
Да се таковам на късмета си на учителка ,да се таковам :evil:
Прочетено: 63 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334140
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Как се прави натиск?

Мнение от Mozo »

Лекарстватаааааааа :lol: :lol: :lol:
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Как се прави натиск?

Мнение от kakavida »

Имам само замразени домати във фризера :toothy10:
И риба с вмирисани вътрешности,но ще взема и валериянче,пък да става каквото ще става :lol:
У дома вече ме гледат подозрително :toothy10:
Ама какво е това нещо бе,нито ми се дава да работя и една чиния да измия, нито да пуша освен на балкона да мръзна като куче, нито да ям развалената стока от чужбина,па и детето да му харижа, с Макаренково възпитание.Аз имам права,който ме тормози ше види замразена чушка..може и с подправки!
Ще си взема коте,и ако не престане, намазвам обувките с памуче котешка урина,за тоалетна ориентация O:) Ема начини,има мотив,има и война :salute: Ай ше ги у мъжете
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Как се прави натиск?

Мнение от kakavida »

Ооооооооо,нов натиск на приложение :mrgreen:
Отивам на пазар.ТИ ще стоиш в колата,аз ще влизам в Куфланда на проучване и то без количка за пазаруване,за да не мога да взема излишни продукти.
Обаче като се получи дискриминация по пазаруването, то се знае че с пълна сила ще се довлекат още две ръце.Ооооо,така ли,я вземи тоя хляб и оня хляб и бързо напред само до щанда за месо!
А от там..какви натискащи табели- българско от бут,вратни пържоли от немско,и всичко от белгийско..Ама гнусни със сланина,да се чудиш с какво са ги хранили тия прасета..Веднага ми мина мисълта за едно време,че са ги хранили с чифути,ама натиска надделя и представата за джоланче опропасти целия натиск,като най- неква цена над 7 до 8 лв. мисля че си заслужи да поема отговорността с двете си ръце и аз.Излизам от магазина,разказвайки всичко като стоичков, но едва тогава се сещам, че квартала е по-бедняшки и може да съм се прецакала с месото 8-[ Реших да го прецакам това усещане,и праз във фризера за да стане дестилирано като ми потрябва.
Друго.Идвам да прекратя изтичащия договор,и като лоялен клиент към вас вече 12 години, ама много ви стиснат шефа беее...Обаче целия натиск ми отиде напразно,влезе един друг,ама страшилището на квалтала ви казвам,такъв скандален стоичков не сте виждали,направи си каквото трябваше и си излезе с неплатена сметка от някакви 160 лева май..Разбира се, аз деликатно спрях да се натискам :lol:
И от яд отидох в сба, за да си похарча 20 лева за некав врат опожарен и два джоджана.Скъпо ми е излезе натискането в този мрачен и тъп ден.Забравих да си купя мишка, но няма да се самоубивам я,утрото са казали че е по-мъдро от вечерта и нсеки ден си има своята номерология и различен късмет.
За съжаление и аз се натискам от време на време, броя прехвърлени дни от показани допустими,няма да се откажа и ще ги преброя един ден..Дано на никой не му се случва да види 8 лв. кг на пуйката и торбички за 50 стотинки никой да не си купува,а да ползва ръцете си,защото е грехота ако не знае за какво служат частите му с които е роден.
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334140
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Как се прави натиск?

Мнение от Mozo »

:lol: :lol: :lol:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”