Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Къде да празнуваме абитуриентската вечер на детето?

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283804
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334300
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Къде да празнуваме абитуриентската вечер на детето?

Мнение от Mozo »

Kotkata68 написа:Я, тихо. :p Само приятелите и приятелките му бяха около двайсет. Като поканиш най-близките роднини и най-близките наши приятели, в най-добрият случай удряш още двадесет човека. Е, извинявай, аз исках да празнувам завършването на детето ми, а не да слугувам. :говорене: :105:
Приятели? 20? Честно да ти кажа, не познавам човек с повече от 2-3 приятели :booty:
kakavida написа:Бе коте,то може и да не се слугува.Нареждаш всички плата на масите и питиетата и всички да си взимат от каквото им харесва.
Само се моля тия дъждове да спрат и да изгрее слънцето :???:
А за музиката препоръчвам радио,ама за всички вкусове,кое :roll:
Никакви чалгии, пък каквото ще да е. Желязото се кове докато е горещо. Започне ли с простотиите от малко, такова и ще си остане...
Прочетено: 2159 пъти
Изображение
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Къде да празнуваме абитуриентската вечер на детето?

Мнение от kakavida »

Мозич,как мислиш да изтърпя техно и хаос :lol:
Сръбското не е чалга,то и до него ще се стигне,ама казвай кое радио за младежката и настроителната част :-k
За броячите и викачите,нали детето иска всички да разберат,че се е отървало от училище и от матурите между няколко земетресения,наводнения,хапещи птици,мостове,че матурата по английски е била елементарна та всички да я решат,та да се радва и отдъхне от цялото напрежение.
Където и да се празнува,нека остане един незабравим момент.
Казвайте кое радио беше за всички?
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Къде да празнуваме абитуриентската вечер на детето?

Мнение от Kotkata68 »

Mozo написа: Приятели? 20? Честно да ти кажа, не познавам човек с повече от 2-3 приятели :booty:
Приятелите си бяха довели и приятелките, а приятелките си бяха довели и приятелите. :toothy10: :toothy10: :toothy10: Отделно от отбора имаше момчета, от по местоживеенето, от старото му училище, от новото му училище и ей тъй, без да разбереш си става тумба. Не можеш да ги ограничиш, все пак това си е техният бал. 8-[

Каки, права си, но аз, за нищо на света не бих се зарила в кухнята дни наред, включително и на самия ден, да готвя, подреждам и нареждам. Имам лошият навик, като видя пълен пепелник или плато, чиния, да скачам, да отсервирам и чистя. :sick: Не те разубеждавам и знам, че ти ще се справиш страхотно. Просто споделям моето виждане, предпочитание и опит. PDT_Love_18

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Къде да празнуваме абитуриентската вечер на детето?

Мнение от kakavida »

Благодаря за добрите думи коте PDT_Love_18
Обявила съм 12,30 и аз сядам като гостенка :mrgreen:Така съм се разбрала,а и никога не бих се уморила от пазаруване :lol:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”