Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Зла котка

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Neskafe
Начинаещ
Мнения: 53
Регистриран: нед яну 10, 2010 21:32
Репутация: 50
пол: Жена
Местоположение: TOP SECRET!

Re: Зла котка

Мнение от Neskafe »

"Е,стига де. :)Вие все едно пришълец гледате,а не котка. :mrgreen: Макар че за некастрирана женска,бъкаща от хормони положението е нормално."

Човек, това същество никога не е раждало, то се води само по инстикти. Бебетата й са някакви плюш играчки и ги приспива вечерно време
Прочетено: 767 пъти

Изображение
Не плачи за това, което не плаче за теб!


Една жена иска ли нещо...и Дяволът ще й помогне!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283667
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 333887
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Зла котка

Мнение от Mozo »

Според мен случят е безнадежден. Имал съм такива котки и не става. Каквото и да пробваш, то блика злоба от него. Еми, на село и довиждане :mrgreen:
Изображение
angelche
Спамер
Спамер
Мнения: 4241
Регистриран: нед юли 27, 2008 22:35
Репутация: 1403
пол: Жена
Местоположение: Анкх-Морпорк

Re: Зла котка

Мнение от angelche »

Айде пък "зла"... Моята също хапе и понякога дори успява да ме одраска, но това е само когато играем.
:слънце: Ако имате съмнения, постарайте се да звучат убедително!
"Другаде нямаше разумна раса, която да е изобретила скуката. И може би тъкмо скуката, а не интелектът, бе тласнала хората нагоре по стълбата на еволюцията. " - Тери Пратчет
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: Зла котка

Мнение от Zeroadhesion »

Ангелче....нямаш си на идея... #-o

Изображение
drackon

Re: Зла котка

Мнение от drackon »

Имам сиамец...глезен...от време на време нещо го прихваща и се нахвърля да дере и хапе, особенно като спя...Веднага го докопвам и бой докато се напикае...държи му ,,хладно" 2-3 месеца и пак...мнооого бой трябва за да се научи да не те закача...
По тоя случай ще ви разскажа:
Имах приятелка, а тя - куче, от тия дребните аларми. Защо ме намрази от първия път, не знам, но вляза ли у тях и надува сирената - докато не си тръгна, скъсва се от лай!!! Търпях го, ама ми пречи на секса, пробвайте докато куче се дере пред вратата. :mrgreen:
Един ден отивам при гаджето и песа си започва серенадата, а аз и викам: - Миличко, прескочи до магазина и вземи коняк да си пийнем. Излезе тя, а аз като го подпуках песа с ритници, като топка - в стената и посрещам с ритник, в стената и посрещам с ритник... така докато се върна момичето...Седнал съм на дивана, а тя ми вика: - Нещо много тихо, къде е кучето?
А аз, ни лук ял, ни лук мирисал викам: - Аааа, галихме се до сега инякъде отиде...по кучешки си работи...
От тогава, още от спирката на рейса ме подушваше гада и право под гардероба...и така докато се разделихме с гаджето, но това е друга история...
С животните, освен любов, трябва и твърдост, да знаят кой командва...иначе, като децата, ще ти се качат на главата...
Потребителски аватар
Freyja
Доктор
Доктор
Мнения: 4535
Регистриран: ср ное 02, 2011 10:52
Репутация: 25895
пол: Жена

Re: Зла котка

Мнение от Freyja »

Neskafe написа:"Е,стига де. :)Вие все едно пришълец гледате,а не котка. :mrgreen: Макар че за некастрирана женска,бъкаща от хормони положението е нормално."

Човек, това същество никога не е раждало, то се води само по инстикти. Бебетата й са някакви плюш играчки и ги приспива вечерно време
Така де,на мен ми стана ясно че не е раждала.Нормална,здрава котка се разгонва, но не получава мъжки и така 10 години...А сега го приложи за жена или мъж и се опитай да си представиш в какво състояние ще е нервната им система.
Моят последен съвет е да се консултирате с ветеринар-ако не искате кастрация има хормонални терапии доколкото знам, щом положението е толкова нетърпимо.
Ако пък не ви се занимава,не я носете нито на село,нито на вилата ами просто я приспете.Така ще спестите на и без това изтормозения от всякви бездомни животни нещастен български народ,поредното котило нежелани изтърсаци.
А,и котката едва ли ще се приспособи пълноценно към новият си дом,освен че ще страда за стопаните си,та и на нея ще и спестите доста...
“We watch, we listen, and we remember.The past is already written. The ink is dry.”(the Three-Eyed Raven)
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”