Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Вашето мнение за...Brower Games

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Neskafe
Начинаещ
Мнения: 53
Регистриран: нед яну 10, 2010 21:32
Репутация: 50
пол: Жена
Местоположение: TOP SECRET!

Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от Neskafe »

Здравейте, историята е дълга за това от къде ми е скимнал този въпрос :lol:
Но искам да ви питам, какво мислите за тях. Като ориентир давам следното:
- Тъпи ли са или готини?
- Безсмислена загуба на време или просто цъкане с мишката за да превъртите...
- Влияние на този вид игри върху днешните деца (тук може да се разшири доста темата от това, че децата стоят вкъщи пред това да излязат на слънце да играят до вредното въздействие - проблем с очите...затлъстяване... и което се сетите)
- По добре ли е от колкото да се инсталира играта?
:!: Може да се пише по темата даже и от по малки [т.е. деца/ученици] :p
Прочетено: 139 пъти

Изображение
Не плачи за това, което не плаче за теб!


Една жена иска ли нещо...и Дяволът ще й помогне!

rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от rado84 »

Какви са тия "брауър" игри? Ако си имал предвид браузърните игри, то аз играя две - Капиландс на два английски сървъра и КапиРегнум - пак на английски сървър. От българските се отказах заради български манталитет да се прецакваме взаимно и то накрая се оказва, че прецакваме сами себе си. :lol:
А, да, играя и още една игра - Транспортен Тайкун, пак на английски сървър, иначе играта май е немска - също като Капи-сериите.
На мен ми харесват - щом ги играя. ;)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от Mozo »

Дали е играта е браузърна или друг вид, все си е игра. Да, засега браузърните игри са малко по кьопави, но и това ще се промени в съвсем близко бъдеще. Та, въпросът би бил по-коректен за игрите като цяло, според мен :)
Изображение
ironcross
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1770
Регистриран: вт апр 15, 2008 01:29
Репутация: 652
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от ironcross »

- Да, тъпи са.
- Да, безсмислена загуба на време, а и няма превъртане.
- За влиянието не може да се говори еднозначно.
Играл съм Хановете, когато беше още бета, и Realm of empires. За тези игри е характерно това, че с напредването в играта изискват все повече и повече време да прекарваш в тях онлайн, за да имаш добър темп на развитие, да държиш под око замъка и ресурсите си да не ги ограбят, да не ти избият войската, ако си още слаб, да участваш в общите военни действия на клана и т.н. Тези игри могат за зомбират много силно и съм се заклел никога повече да не играя такива булшити. Като им теглих една майна, се почувствах направо свободен.
Много по-добре е да се играят истински игри, т.е. инсталационни. Влизаш, играеш, излизаш и не се притесняваш дали няма да ти пратят атака, докато спиш и т.н. глупости.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от Mozo »

Ааа, ако говорим за такъв тип игри, то аз никога не съм им бил фен и нямам никакво намерение да ги играя :mrgreen: Иначе наскоро попаднах на King's Bounty, браузърен вариант, което няма нищо общо с ник'ви ханове, кораби, ферми и прочие :)
Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от rado84 »

ironcross написа:- Да, безсмислена загуба на време, а и няма превъртане.
Именно игрите, които нямат превъртане са най-интересни, защото играеш докато ти писне. Мен тоя вариант ме устройва повече от това да играя докато програмистите са решили и накрая става като в Мафия 2, която вчера превъртях - тамън стана интересно и то се оказа, че било последната глава и съм я превъртял. :roll:
Потребителски аватар
Neskafe
Начинаещ
Мнения: 53
Регистриран: нед яну 10, 2010 21:32
Репутация: 50
пол: Жена
Местоположение: TOP SECRET!

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от Neskafe »

rado84 написа:Какви са тия "брауър" игри? Ако си имал предвид браузърните игри, то аз играя две - Капиландс на два английски сървъра и КапиРегнум - пак на английски сървър. От българските се отказах заради български манталитет да се прецакваме взаимно и то накрая се оказва, че прецакваме сами себе си. :lol:
А, да, играя и още една игра - Транспортен Тайкун, пак на английски сървър, иначе играта май е немска - също като Капи-сериите.
На мен ми харесват - щом ги играя. ;)
Да, за
rado84 написа:браузърните игри
говоря :lol: в бързината така се получава :p
Колкото до прецакването в BG сърварите - съм абсолютно съгласнА

Изображение
Не плачи за това, което не плаче за теб!


Една жена иска ли нещо...и Дяволът ще й помогне!

rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от rado84 »

Офтопик:
Изобщо не бях видял, че си жена. :oops:
Забравил да съм спомена и още една браузърна (флаш) игра, която играя от доста време: Cultures Online. Имам два героя на два различни сървъра от две различни нации. Единият го кръстих Victory_Ultra (на цигарите, които пуша), защото не можах да измисля друго име. А другият се казва Tsun_Kai_Hui. :toothy10: :toothy10:
Потребителски аватар
Neskafe
Начинаещ
Мнения: 53
Регистриран: нед яну 10, 2010 21:32
Репутация: 50
пол: Жена
Местоположение: TOP SECRET!

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от Neskafe »

tsun kai hui... трябва ли да мисля с мръсното подсъзнание? :toothy10:
или е просто съвпадение :toothy10: ....

Изображение
Не плачи за това, което не плаче за теб!


Една жена иска ли нещо...и Дяволът ще й помогне!

rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от rado84 »

Neskafe написа:tsun kai hui... трябва ли да мисля с мръсното подсъзнание? :toothy10:
или е просто съвпадение :toothy10: ....
Не, не е съвпадение. На този нацията му е азиатска и това име успях да измисля. :lol:
ironcross
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1770
Регистриран: вт апр 15, 2008 01:29
Репутация: 652
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от ironcross »

rado84 написа:
ironcross написа:- Да, безсмислена загуба на време, а и няма превъртане.
Именно игрите, които нямат превъртане са най-интересни, защото играеш докато ти писне. Мен тоя вариант ме устройва повече от това да играя докато програмистите са решили и накрая става като в Мафия 2, която вчера превъртях - тамън стана интересно и то се оказа, че било последната глава и съм я превъртял. :roll:
В такъв случай е по-добре да си намериш свестен мултиплеър, според мен. Аз съм си намерил отдавна - CoD 1.5. Влизаш, играеш, излизаш и не те ангажира с нищо.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от rado84 »

ironcross написа:
rado84 написа:
ironcross написа:- Да, безсмислена загуба на време, а и няма превъртане.
Именно игрите, които нямат превъртане са най-интересни, защото играеш докато ти писне. Мен тоя вариант ме устройва повече от това да играя докато програмистите са решили и накрая става като в Мафия 2, която вчера превъртях - тамън стана интересно и то се оказа, че било последната глава и съм я превъртял. :roll:
В такъв случай е по-добре да си намериш свестен мултиплеър, според мен. Аз съм си намерил отдавна - CoD 1.5. Влизаш, играеш, излизаш и не те ангажира с нищо.
Предпочитам сингълплеърите, защото при тях няма хакери. А такива има много, нищо, че повечето са тираджийски симулатори: 18 wheels of steel почти цялата серия, German Truck Simulator, UK Truck Simulator...
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от Mozo »

Ако си в оригинален сървър ще намериш хакери, ама друг път :booty:
Изображение
ironcross
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1770
Регистриран: вт апр 15, 2008 01:29
Репутация: 652
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от ironcross »

Mozo написа:Ако си в оригинален сървър ще намериш хакери, ама друг път :booty:
Не е задължително. Има много добре поддържани пиратски сървъри с PunkBuster :съгласен: И ние го бяхме пуснали при нас по едно време. Но някои твърдят, че причинява лаг, затова беше спрян. Сега разчитаме на засилен админски контрол от сериозни хора и няма проблеми. Хакери трудно се промъкват, а и да успеят - ядат БАНана скоропостижно Изображение
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6341
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33104
пол: Мъж

Re: Вашето мнение за...Brower Games

Мнение от beggginer »

rado84 написа:
Neskafe написа:tsun kai hui... трябва ли да мисля с мръсното подсъзнание? :toothy10:
или е просто съвпадение :toothy10: ....
Не, не е съвпадение. На този нацията му е азиатска и това име успях да измисля. :lol:
Ама виж как ти върви хумора тук. Търкулнало се гърнето, та си намерило похлупак. :lol:
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”