Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Да Ви запозная !!!

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
ferro
Регистриран
Мнения: 3
Регистриран: нед юли 08, 2007 06:05
Репутация: 0
Местоположение: Асеновград
Контакти:

Да Ви запозная !!!

Мнение от ferro »

Когато имате свободно време посетете моя сайт !!! Там ще намерите почти всичко (сега качвам информацията в него ), което ви интересува относно обзавеждането и по точно за дизайна .Има и форум в който може да си бъдем полезни !!! Чакам Ви !!!!
http://www.GeeDesign.info
Прочетено: 554 пъти
БЪДИ ЖЕЛЕЗЕН , НО НЕ РЪЖДЯСВАЙ !!!
ferro
Регистриран
Мнения: 3
Регистриран: нед юли 08, 2007 06:05
Репутация: 0
Местоположение: Асеновград
Контакти:

Мнение от ferro »

sentinel написа:Ами добре!
Само не разбрах вие с какво ще сте ни полезен. Ако желаете пратете ми лс да го обсъдим.
Интересно -с какво ли !? Както сте разбрал ,аз съм дизайнер и в сайта си запознавам интересуващите се с проблемите на вътрешния дизайн , интериор и т.н. !!! Също така приемам поръчки за дизайн на обзавеждане ....... АКО И ПРИ ТОВА ОБЯСНЕНИЕ НЕ ВИ Е СТАНАЛО ЯСНО ,С КАКВО МОГА ДА БЪДА ПОЛЕЗЕН НА ДРУГИТЕ ....ПОПИТАЙТЕ НЯКОЙ ДА ВИ ГО ОБЯСНИ , А ДО ТОГАВА ПОСЕЩАВАЙТЕ ФОРУМА НА САЙТА МИ И АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ -ПОСТАВЕТЕ ГИ ТАМ !!!
БЪДИ ЖЕЛЕЗЕН , НО НЕ РЪЖДЯСВАЙ !!!
ferro
Регистриран
Мнения: 3
Регистриран: нед юли 08, 2007 06:05
Репутация: 0
Местоположение: Асеновград
Контакти:

Мнение от ferro »

sentinel написа:
ferro написа:
sentinel написа:Ами добре!
Само не разбрах вие с какво ще сте ни полезен. Ако желаете пратете ми лс да го обсъдим.
Интересно -с какво ли !? Както сте разбрал ,аз съм дизайнер и в сайта си запознавам интересуващите се с проблемите на вътрешния дизайн , интериор и т.н. !!! Също така приемам поръчки за дизайн на обзавеждане ....... АКО И ПРИ ТОВА ОБЯСНЕНИЕ НЕ ВИ Е СТАНАЛО ЯСНО ,С КАКВО МОГА ДА БЪДА ПОЛЕЗЕН НА ДРУГИТЕ ....ПОПИТАЙТЕ НЯКОЙ ДА ВИ ГО ОБЯСНИ , А ДО ТОГАВА ПОСЕЩАВАЙТЕ ФОРУМА НА САЙТА МИ И АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ -ПОСТАВЕТЕ ГИ ТАМ !!!
Значи нищо против-влизъл съм даже вече във форума ви. Това добре...
...вие сте дизайнер...
....това също добре...
НО:
ПЪРВО-ПИСАНЕТО САМО С ГЛАВНИ БУКВИ Е РАВНОСИЛНО НА КРЕЩЕНЕ. АЗ НЕ СЪМ КРЕЩЯЛ ВЪВ ВАШЯТ ФОРУМ, ЗАТОВА И ВИЕ АКО ОБИЧАТЕ НЕ КРЕЩЕТЕ ВЪВ МОЯ!!!!

Второ: Тук е форум за разговори. Най-вече тийнейджърски. Ние сме такива. А тийнейджърите рядко (да не кажа никога) имат нужда от вътрешен дизайн.
Трето: С този тон едва ли ще успеете да накарате някой да посети форума ви изобщо (това ви го казвам от личен опит като администратор на този форум).
Четвърто: Във първият си пост вие не казвате че ще сте полезен със откритата си реклама, а цитирам:

"Има и форум в който може да си бъдем полезни !!!"

Край на цитата.
Като това предполага, че ние можем да направим за вас нещо, което ви интересува и вие също бихте могли да направите нещо, което да интересува нас.
А аз такова не виждам.
Имам достатъчно самосъзнание за да знам какво ми харесва да има във собственният ми дом и как да го подредя, разбира се :lol:

Или с други думи-сбъркал си форума, човека или тона. Коригирай се докато е време.

А за форумът ти-с удоволствие ще го посетя, стига да имам въпроси изобщо. Ако някой друг иска-нека заповяда.
Както винаги съм казвал тук цензура няма.
Това пояснение , че форума е за тийнейджери обяснява всичко - и незнанието и липсата на информация за дейността с която се занимавам ... е простено ви е !! Колкото до големите букви - така се приковава вниманието ,а не се крещи . Нямам този навик ,че и никога не съм го правил даже и със синовете си ,които май са на вашата възраст или около (18 и 16 ) Така ,че дерзайте , работете по форума си и по опознаването на света ,ще ви е нужно .................
БЪДИ ЖЕЛЕЗЕН , НО НЕ РЪЖДЯСВАЙ !!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Мнение от Mozo »

Пич, админът не е тиийнейджър. Просто искаше да ти покаже до какво ниво си слезнал. А относно главните букви: ами запознай се с интернтет етиката и пак ще си говорим. Явно това, че не си тийнейджър обяснява дезинформираността ти по въпроса. Приятен ден.
Потребителски аватар
v0x
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 480
Регистриран: съб юни 30, 2007 21:42
Репутация: 10
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Мнение от v0x »

@ferro
Който се интересува ще посети сайта ти, който няма нужда-няма.Не виждам защо се горещите толкова и за какво е спора ви?
Рекламирането в форуми отдавна отмина като основен начин на търсене на нови клиенти, основно, защото почти във всички форуми съществуват правила, които го забраняват....
За сайта: добър, изчистен дизайн, колко вече съществува, от 24 няма и месец..Все пак, баце не бъди толкова революционно настроен, че ни плашиш.А колко е годишен всеки не е толкова важно, колкото колко му е акъла..
(защо не вземеш да добавиш още 5-6 класации, само ТОП не стига..)
Потребителски аватар
chukchalana
Начинаещ
Мнения: 72
Регистриран: ср юни 27, 2007 08:24
Репутация: 0

Мнение от chukchalana »

Много си дипломатичен, върхищавам ти се. =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Не оставяй днешната работа за утре, ако можеш да я свършиш вдруги ден !
Нова тема Отговори

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”