Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Прави ли ви впечатление, дами?

Споделен проблем - половин проблем.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от kakavida »

Не,прави ми впечатление къде им е главата,дали им е на раменете ;)
Изображение
Рой Дюпюи

Изображение

Изображение

Толкова си приличат в раменете...Какъв поглед само,какво излъчване,каква смелост :)

Изображение
Е тоя трябва да е с най-хубави рамене,да ви каже страрило,такива нахъсани,злобнички,страстни,рамене с муцунка :p
Прочетено: 491 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6341
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33104
пол: Мъж

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от beggginer »

Mozo написа:Може ли без космалаците 8-[ 8-[ 8-[
Не го искаш космат ли, какво? :lol:

Плочките са на два принципа. Или генетично имаш нисък процент подкожни мазнини, или ползваш химия, за да се пребориш с генетиката.

И в двата случая, се спазва сериозна диета, за да придобият вида на този от първата снимка на Veronica. И пълният ефект е краткотраен. Е специално тези моделчета и актьори, се друсат постоянно с нужните медикаменти и са винаги на диета. Това им е работата. Да карат Вероники да въздишат по тях. :lol:
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от rado84 »

kakavida написа:Изображение

Толкова си приличат в раменете...Какъв поглед само,какво излъчване,каква смелост :)
О, да, бе, такава смелост се иска да пребиваш жена си като се напиеш всяка вечер, че просто ноу комент... :roll:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от Mozo »

beggginer написа:
Mozo написа:Може ли без космалаците 8-[ 8-[ 8-[
Не го искаш космат ли, какво? :lol:

Плочките са на два принципа. Или генетично имаш нисък процент подкожни мазнини, или ползваш химия, за да се пребориш с генетиката.

И в двата случая, се спазва сериозна диета, за да придобият вида на този от първата снимка на Veronica. И пълният ефект е краткотраен. Е специално тези моделчета и актьори, се друсат постоянно с нужните медикаменти и са винаги на диета. Това им е работата. Да карат Вероники да въздишат по тях. :lol:
Не беееее :toothy10: :toothy10: :toothy10: . Нали ни дават някакъв модел, който трябва да достигнем, ама аз не ща да космалясвам, та питам :evil4: :evil4: :evil4:

А иначе си адски прав за плочките - това исках да й обясня на Вероника :thumbright: :thumbright: :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Veronica
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 182
Регистриран: чет авг 05, 2010 19:11
Репутация: 106
пол: Жена

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от Veronica »

Относно по- горе зададения въпрос

Естествено че не! Мисълта ми е като цяло,че жените влагаме много повече усилия в това да изглеждаме добре, докато на повечето мъже въобще не им пука. Вчера например четох иследване , в което се твърди,че жените с няколко кила отгоре са по- ниско платени като цяло сравнени с по- слабите жени. При мъжете обаче нещата не стоят така. Въобще в обществото по принцип се гледа на по- пълните жени с не добро око, а за мъжете няма значение дали е по- дебел или по слаб - той бива оценяван главно по интелектуалните си данни( не коментирам света на шоу бизнеса)
"There comes a point when you either embrace who and what you are, or condemn yourself to be miserable all your days. Other people will try to make you miserable; don't help them by doing the job
Потребителски аватар
Veronica
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 182
Регистриран: чет авг 05, 2010 19:11
Репутация: 106
пол: Жена

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от Veronica »

Момчета много сте докачливи. Не исках никого да обиждам.
Човека питаше, какво прави впечатление на жените- дадох само мнение , а вие се хванахте за блъскане, химия и какво ли още не.
Все пак и ние трябва да въздишаме по нещо от време на време защото иначе живота ни ще стане съвсем скучен.
Момчетата искам мацки като Анджелина примерно, защо и ние да не си повъздишаме по някой красавец от време на време
"There comes a point when you either embrace who and what you are, or condemn yourself to be miserable all your days. Other people will try to make you miserable; don't help them by doing the job
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от rado84 »

Veronica написа:Момчетата искам мацки като Анджелина примерно
Не всички страдаме от такава липса на вкус. :lol: :lol:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от Mozo »

Да, няма такава джофра :mrgreen: .
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от kim75 »

Мозо, посоченият пич си е нормално космат. Поне за моя вкус. Нито е без хич, нито е орангутанче. :p И Вероника е права, защо и ние да не забелязваме и да въздишаме по красавците. :-k :mrgreen:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от Mozo »

Нормално, друг път :booty: :booty: :booty:

А, въздишайте си, кой е казал да не въздишате O:) :booty:
Изображение
sansusi
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1209
Регистриран: нед сеп 06, 2009 19:11
Репутация: 321
пол: Жена
Местоположение: София

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от sansusi »

Ivan0v написа:Мен нещо конкретно ме интересува.Всичко друго освен за раменете си е чисто разводняване на темата.
Тогава аз ще ти отговоря директно :усмивка1: : На мен раменете и гърба на мъжа не ми правят никакво впечатление. Ако става въпрос за красиво мъжко тяло... да мога да се загледам, даже да се впечатля /красотата плакне очите и възбужда желания/. И до там! Няма да изявя желание да прегърна широките красиви рамене на мъж предизвикал у мен само чувство за естетика. :toothy10:
Усмивката е крива, която изправя всичко.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от kakavida »

sansusi написа:
Ivan0v написа:Мен нещо конкретно ме интересува.Всичко друго освен за раменете си е чисто разводняване на темата.
Тогава аз ще ти отговоря директно :усмивка1: : На мен раменете и гърба на мъжа не ми правят никакво впечатление. Ако става въпрос за красиво мъжко тяло... да мога да се загледам, даже да се впечатля /красотата плакне очите и възбужда желания/. И до там! Няма да изявя желание да прегърна широките красиви рамене на мъж предизвикал у мен само чувство за естетика. :toothy10:
хЕ ХЕ,
А на ме ми се иска мъЖ, да е по-умен от мен.За съжаление е така...лЕЛЕ КОЛКО СЪМ ТЪПАААА :evil4:

[vbox7]a8269b9e[/vbox7]
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6341
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33104
пол: Мъж

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от beggginer »

Veronica написа:Момчета много сте докачливи. Не исках никого да обиждам.
Човека питаше, какво прави впечатление на жените- дадох само мнение , а вие се хванахте за блъскане, химия и какво ли още не.
Все пак и ние трябва да въздишаме по нещо от време на време защото иначе живота ни ще стане съвсем скучен.
Момчетата искам мацки като Анджелина примерно, защо и ние да не си повъздишаме по някой красавец от време на време
Ама то така става, бе моме. Ти си въздишай, ама да знаеш, че не сме станали като бикове, от ядене на теменужки.

А че ние въздишаме по разни мацки и то многократно на ден, е друг въпрос. С това ни се изчерпва ежедневието. Младите (че и не толкова младите) българки винаги са достатъчно атрактивни по улиците. Особено лятно време.
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
Потребителски аватар
Деп
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4215
Регистриран: вт ное 04, 2008 21:53
Репутация: 208
пол: Жена

Re: Прави ли ви впечатление, дами?

Мнение от Деп »

Ivan0v написа:Прави ли ви впечатление, ужажаеми госпожици и госпожи, раменете на един мъж.Дали е широк, как са оформени ?
Да, но не само раменете, а цялостно стойката на един мъж привлича женското око. :)
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”