Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

За тези, които защитават турчелята...

Споделен проблем - половин проблем.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

За тези, които защитават турчелята...

Мнение от rado84 »

... имам да им покажа една снимка, но държа да предупредя, че не е за хора със слаба психика, сърца и прочие кръвоснабдяващи и кръвоконсумиращи органи, а за малки деца - още по-малко.
Гледайте снимката на собствен риск и после пак ми обяснявайте за толерантността към рязаните...

Снимка
Прочетено: 407 пъти
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от drumata »

Е, само не разбрах какво общо има тази снимка с турците или българите или арменския поп....
Освен, че е реклама на атака..... друго не вдянах.
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от Kotkata68 »

drumata написа:Е, само не разбрах какво общо има тази снимка с турците или българите или арменския поп....
Освен, че е реклама на атака..... друго не вдянах.
И аз не разбрах. :roll:
И само да вметна, че защитавам тези които го заслужават и ако двама-трима от дадена националност или религия или каквото се сетите там националистите, не ми харесват (включително и българи), то други двама-трима от същите ще ми харесат! Не изхвърлям цяла общност само заради предразсъдъци или минало. =;

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Жорката
Доктор
Доктор
Мнения: 4774
Регистриран: пет мар 26, 2010 00:05
Репутация: 1155
пол: Мъж

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от Жорката »

Кажи и "БеСеПарка" и не я обиждай повече... :roll:
[web]http://swfchan.org/1179/helikopter.swf.html[/web]
drackon

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от drackon »

Пак подценявате религията и фанатизма на мюсолманите!!!! Предполагам снимката е правена в съвременна Чечня и си е истинска. Преди време гледах по ТВ на живо обезглавяването на руски войник...Още сънувам кошмари!!! Тия фанатици не ни смятат за хора, кога ще ви уврат главите - когато ви сложат ножа на врата или ви нахлузят фереджетата!!! Вековна е манията им за световно господство на исляма и само смъртта може да ги спре. Сидеров е тъпанар и действува с груби похвати. А турците дяволски му подлагат столчето, сам да се обеси и се изкарват невинни жертви. Не знам дали обърнахте внимание на едно дребно турче, с дълго палто, което налиташе като петле...уверено, че няма да допуснат да изяде боя. Чувството, че всичко им е позволено и няма наказание ги прави нагли. А ние пак забравяме как са ни избивали и че с удоволствие ще го правят отново. Стотиците знайни и повечето незнайни измъчени, поругани и избити българи, плачат с кървави сълзи като гледат какви ги вършат тъпите им наследници!!!
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от rado84 »

drumata написа:Е, само не разбрах какво общо има тази снимка с турците или българите или арменския поп....
Освен, че е реклама на атака..... друго не вдянах.
Като ти прережат гърлото на теб или на някой твой наследник, чак тогава ще се се сетиш какво общо има тази снимка, ама ще е късно. Изглежда, че единствено Дракон от раз стопли какво имам предвид. Мога да ти покажа и клипче снимано с телефон как обикновени турски граждани се "забавляват", но е прекалено гаден и затова само ще ти го преразкажа - някакъв чужденец пита на английски група турчеля как да стигне до някакво заведение в Истанбул, а те го наобикалят и го карат насила да коленичи, след което единият вади нож и го прокарва 5-6 пъти по гърлото на чужденеца, стиска гърлото му и при всяко шурване на кръв се смееше цялата група. На няколко метра от тях стои полицейска кола и куките не само, че не си мръдват пръста, ами се забавляват заедно с групата. После погват и оператора, който по някакво чудо явно е успял да им избяга, щом клипчето се разхожда в нета, но го няма по стандартните сайтове. Имам го на компа, но няма да го постна тук, защото снимката горе изглежда като детска рисунка в сравнение с тоя клип. Заради тоя клип после не можех да спя като хората много дълго време.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от Mozo »

Щрауси...
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от kim75 »

Kotkata68 написа:
drumata написа:Е, само не разбрах какво общо има тази снимка с турците или българите или арменския поп....
Освен, че е реклама на атака..... друго не вдянах.
И аз не разбрах. :roll:
И само да вметна, че защитавам тези които го заслужават и ако двама-трима от дадена националност или религия или каквото се сетите там националистите, не ми харесват (включително и българи), то други двама-трима от същите ще ми харесат! Не изхвърлям цяла общност само заради предразсъдъци или минало. =;
Подписвам се. :съгласен:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от rado84 »

kim75 написа:Подписвам се. :съгласен:
А под цитата по-долу, който явно си пропуснала, ще се подпише ли толерантната ти особа? :p :evil4:
rado84 написа:Като ти прережат гърлото на теб или на някой твой наследник, чак тогава ще се се сетиш какво общо има тази снимка, ама ще е късно. Изглежда, че единствено Дракон от раз стопли какво имам предвид. Мога да ти покажа и клипче снимано с телефон как обикновени турски граждани се "забавляват", но е прекалено гаден и затова само ще ти го преразкажа - някакъв чужденец пита на английски група турчеля как да стигне до някакво заведение в Истанбул, а те го наобикалят и го карат насила да коленичи, след което единият вади нож и го прокарва 5-6 пъти по гърлото на чужденеца, стиска гърлото му и при всяко шурване на кръв се смееше цялата група. На няколко метра от тях стои полицейска кола и куките не само, че не си мръдват пръста, ами се забавляват заедно с групата. После погват и оператора, който по някакво чудо явно е успял да им избяга, щом клипчето се разхожда в нета, но го няма по стандартните сайтове. Имам го на компа, но няма да го постна тук, защото снимката горе изглежда като детска рисунка в сравнение с тоя клип. Заради тоя клип после не можех да спя като хората много дълго време.
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от drumata »

rado84 написа:
drumata написа:Е, само не разбрах какво общо има тази снимка с турците или българите или арменския поп....
Освен, че е реклама на атака..... друго не вдянах.
Като ти прережат гърлото на теб или на някой твой наследник, чак тогава ще се се сетиш какво общо има тази снимка, ама ще е късно. Изглежда, че единствено Дракон от раз стопли какво имам предвид. Мога да ти покажа и клипче снимано с телефон как обикновени турски граждани се "забавляват", но е прекалено гаден и затова само ще ти го преразкажа - някакъв чужденец пита на английски група турчеля как да стигне до някакво заведение в Истанбул, а те го наобикалят и го карат насила да коленичи, след което единият вади нож и го прокарва 5-6 пъти по гърлото на чужденеца, стиска гърлото му и при всяко шурване на кръв се смееше цялата група. На няколко метра от тях стои полицейска кола и куките не само, че не си мръдват пръста, ами се забавляват заедно с групата. После погват и оператора, който по някакво чудо явно е успял да им избяга, щом клипчето се разхожда в нета, но го няма по стандартните сайтове. Имам го на компа, но няма да го постна тук, защото снимката горе изглежда като детска рисунка в сравнение с тоя клип. Заради тоя клип после не можех да спя като хората много дълго време.
Е, искаш да кажеш, че такова нещо не могат да ми го причинят ... например скинхедс-и, ако решат, че съм леко мургава или щото са ме видели, че излизам от ромското гето? Могат. И с твоите твърдения, че част от населението е група с общи качества се приравняваш към хората, от които ме е страх. Плашат ме необмислените расистки действия и целенсочените действия за подклаждане на нетърпимост. Това, че някакви турци са клали чужденец ги прави расистки настроени. Също като теб. Нищо, че не сте от една майка родени, нали разбираш. Ти си еднакъв с тях!
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от rado84 »

Не съм еднакъв с тях, защото аз бих заклал само турчин и мангал, а те ще заколят абсолютно всеки. Ако се поразровиш ще намериш клипчета, в които турчеля колят други турчеля.
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от drumata »

rado84 написа:Не съм еднакъв с тях, защото аз бих заклал само турчин и мангал, а те ще заколят абсолютно всеки. Ако се поразровиш ще намериш клипчета, в които турчеля колят други турчеля.
Е, хубаво, значи си от добрите колачи. Може би някой ден ще ми се отчетеш, ако ти кажа, че съм турче или мангалче, а? Или ако някой друг ти каже, по-вероятно.. И да не би да не си чувал за българи, дето са убили българи или едно негро- друго, например??? Чувал си, много ясно, ама тази информация излиза извън рамките на убежденията ти, затова я игнорираш. Обичаш да мразиш, просто. Ей-така- като се събудиш сутрин и да си имаш някого за мразене. Без значение какъв човек е, само да отговаря на зададен критерий. Аз обаче обичам да обичам. Като погледна в огледалото сутрин изпитвам любов. Към всички хора. Дори и към тези, които подобно на теб отказват да мислят.
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Илия 44
Регистриран
Мнения: 33
Регистриран: ср юни 01, 2011 13:12
Репутация: 45
пол: Мъж

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от Илия 44 »

Отрицателна тема,която трябва да се свали от този форум.заради верска основа.

Всички хора идват на този свят със цел да си израсходват кармата,но посредствум заблуди и нагласи,на база религиозна основа,изопачаване на човешките взаимоотношения се докарват до снимката по-горе.
Няма живо същество което да не се отвръщава от геноцид.
Колко ли му трябва на човек да стопли нечия човешка душа,макар и мюсулманска.
Може би много!!!
Хора много човеци малко
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от rado84 »

Като толкова те кефят турчелята - върви в Турция и спри да се наричаш българин, защото не заслужаваш това определение.
Потребителски аватар
Илия 44
Регистриран
Мнения: 33
Регистриран: ср юни 01, 2011 13:12
Репутация: 45
пол: Мъж

Re: За тези, които защитават турчелята...

Мнение от Илия 44 »

Правописа не ти е на ниво,но Ти си последният който може да съди цяла нация,заради изцепките на няколко човека,решили да покажат на света на какво са способни,за собствената си свобода.
Хора много човеци малко
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”