Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

обичате ли плъхове ????

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
MalamiR
Металист
Металист
Мнения: 21081
Регистриран: нед мар 15, 2009 17:28
Репутация: 11019
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от MalamiR »

Паяци?! :мълча:
Много мразя паяци... Имах си достатъчно проблеми с някакъв вид паяк тук, който ме ухапа и после кракът ми беше станал двоен.. :мълча:
Прочетено: 315 пъти

Throw me to the wolves and I will return leading the pack!

Потребителски аватар
Bubbles
The joy and the laughter
The joy and the laughter
Мнения: 145
Регистриран: съб юли 05, 2008 10:40
Репутация: 274
пол: Мъж
Местоположение: Някъде в района...
Контакти:

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от Bubbles »

Еее сега има си и опасни видове, с които трябва да се внимава, аз много не ги познавам, затова колкото и да ги харесвам като животинки, гледам да нямам пряк контакт с тях. Единствено обикновения домашен паяк съм докосвал(хващал) и от онези дето им викат кръстоносци, дето когато бях малък някой беше пуснал слх че ако те полази такъв паяк ще умреш... :D
Та така че с паяците шега не бива! :)
Изображение
Потребителски аватар
MalamiR
Металист
Металист
Мнения: 21081
Регистриран: нед мар 15, 2009 17:28
Репутация: 11019
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от MalamiR »

Ами аз съм си имал работа с домашен паяк (от който не ме е страх толкова,де), с кръстоносци също, с черна вдовица и други опасни видове, които просто не помня как се казват. Просто в САЩ употребяват други имена за тях... :)

Throw me to the wolves and I will return leading the pack!

Потребителски аватар
Ненчо Еремиев
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1827
Регистриран: нед ное 09, 2008 19:10
Репутация: 7135
пол: Мъж
Местоположение: гр. Плевен

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от Ненчо Еремиев »

Само печени. :toothy10:
Дядо Нено
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от Ми_ми »

Имахме си ние един мишок/свинчок (морско свинче) за домашен любимец, аз естествено бях твърдо против, нооо баща и дъщеря надделяха. Живя си той честит три години у дома, аз го гледах с презрение, почиствах му, което беше повод за скандал с детенце, а като почина .....как плаках........просто не е истина. Свикнала бях се оказа.... :???: :???: :???:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
MalamiR
Металист
Металист
Мнения: 21081
Регистриран: нед мар 15, 2009 17:28
Репутация: 11019
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от MalamiR »

Ми_ми написа:Имахме си ние един мишок/свинчок (морско свинче) за домашен любимец, аз естествено бях твърдо против, нооо баща и дъщеря надделяха. Живя си той честит три години у дома, аз го гледах с презрение, почиствах му, което беше повод за скандал с детенце, а като почина .....как плаках........просто не е истина. Свикнала бях се оказа.... :???: :???: :???:
Taка е. Преди време аз имах котка вкъщи (мъжка, скопена; смеска от сиамка и ангора). Много я мразех, защото постоянно мяукаше за храна и не искаше да яде нищо друго освен месо. Аз се грижих винаги за нея. Лошото е,че беше много агресивна, постоянно дереше, не даваше да я галят... :sick: После като умря, на мен ми беше много тежко, защото бях свикнал да се разхожда из къщи и да мяука за щяло и нещяло. После ми се струваше все едно къщата беше опустяла... :???:

Throw me to the wolves and I will return leading the pack!

Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от Ми_ми »

MalamiR написа:
Ми_ми написа:Имахме си ние един мишок/свинчок (морско свинче) за домашен любимец, аз естествено бях твърдо против, нооо баща и дъщеря надделяха. Живя си той честит три години у дома, аз го гледах с презрение, почиствах му, което беше повод за скандал с детенце, а като почина .....как плаках........просто не е истина. Свикнала бях се оказа.... :???: :???: :???:
Taка е. Преди време аз имах котка вкъщи (мъжка, скопена; смеска от сиамка и ангора). Много я мразех, защото постоянно мяукаше за храна и не искаше да яде нищо друго освен месо. Аз се грижих винаги за нея. Лошото е,че беше много агресивна, постоянно дереше, не даваше да я галят... :sick: После като умря, на мен ми беше много тежко, защото бях свикнал да се разхожда из къщи и да мяука за щяло и нещяло. После ми се струваше все едно къщата беше опустяла... :???:
:???: :съгласен:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

drackon

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от drackon »

Нямаше ме 4 дена и съвсем изпедепцахте темата... :p Ето ви още няколко снимки със стория плъх /вече в плъшия рай :evil4: / и кот и новите гадове... :lol:

Изображение

Изображение

[img]ttp://media.snimka.bg/6358/018972317.jpg?r=0[/img]

тук го подхапва...

Изображение
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от sko4 »

Кви са тия плъхове тук ??? :p
Последна промяна от sko4 на чет мар 31, 2011 20:37, променено общо 1 път.
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
Kpuc
Тигърчо
Тигърчо
Мнения: 7894
Регистриран: съб ное 24, 2007 10:20
Репутация: 9617
пол: Мъж

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от Kpuc »

E не е истина, Драконе. Това, ако го бях видял в нета, щях да го постна в темата със забавните снимки
:обичам камината:
drackon

Re: обичате ли плъхове ????

Мнение от drackon »

Закъснял си... :lol: Както вече писах, пъхни се в Гугъл и напиши ,,плъхове" и ще видищ на жената ,,произеденията"... :) Вървят по нета по цЕЕЕЕлото земно кълбе... :lol:
Нова тема Отговори

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”