Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

БТК и Jeff = мафия!

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Kotkata68 »

Бясна съм! Днес се опитах да си закрия домашния телефон който го имаме от двадесет години и освен молбата за включване, оттогава никога не съм подписвала някакъв договор с тях. Днес ми изтърсиха, че мога да го изключа чак ноември месец, защото миналата година съм била подписала договор в офис на Jeff и дори съм получила стационарен телефон премия?!?????? :гневен: Казах им, че не съм правила такова нещо, но нищо не могли да направят. Трябвало да пусна жалба и до месец да чакам отговор. :shock: :shock: :shock: Пуснах такава с пяна на устата, като не спрях да нареждам, че ще ми платят скъпо, както за нервите, така и таксата за телефона, която ще ми пратят докато чакам! След малко излизам, защото точно срещу блока има Jeff , мисля, че след като свърша с тях и бедното им магазинче, ще ми трябва адвокат, да ме защитава за нанесени материални щети.... :дяволче: :дяволче: :дяволче:
Прочетено: 133 пъти

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Mozo »

Пладнешките обири продължават... Дано да сработи жалбата, но надали...
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19051
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36467
пол: Мъж

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Zeroadhesion »

Шибаняци...само гледат как да прецакат народа! Vivacom sux.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от rado84 »

Mozo написа:Пладнешките обири продължават... Дано да сработи жалбата, но надали...
Ако не сработи - има bTV, има Nova, има PRO.BG. Все някоя телевизия ще се заинтересува от случая. В България ако искаш нещо да стане както трябва се обръщаш към телевизията.
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Kotkata68 »

Отговорът на Jeff:
Съжаляваме, трябва да подадете жалба във Виваком. На въпроса ми - "Какво общо има Виваком, при положение че магазин и служител на Джеф са направили измамата и злоупотребата", ми казаха отново - съжаляваме, такава е процедурата.... :shock: :shock: :shock:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Mozo »

Това са им номерата, за да отказват тези, които си търсят правата. Тепърва се почва...
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Kotkata68 »

След убедителните говорни и силови доводи на по-силната част от населението, :mrgreen: от магазина виновник за ситуацията, обещаха в понеделник телефонът да бъде закрит и поднесоха хиляди извинения... :evil4: :evil4: :evil4:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283156
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332702
Местоположение: Somewhere In Time

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Mozo »

Ха да видим :)
Изображение
Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от Saw »

rado84 написа:
Mozo написа:Пладнешките обири продължават... Дано да сработи жалбата, но надали...
Ако не сработи - има bTV, има Nova, има PRO.BG. Все някоя телевизия ще се заинтересува от случая. В България ако искаш нещо да стане както трябва се обръщаш към телевизията.
Има и Saw. :wave:
Сигнално жълт до последния капиляр
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от kakavida »

Документната измама е от наказателното производство.
Извинението не е документ или доказателство,имайки предвид каква сметка може да пристигне като последна.И въобще до момента на всички сметки от чуждия джоб,възоснова на измамния документ.
:thumbright:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от rado84 »

Saw написа:Има и Saw. :wave:
Това не го разбрах, но карай...
Потребителски аватар
fetus
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1901
Регистриран: вт ное 13, 2007 16:49
Репутация: 612
пол: Жена
Местоположение: София- до пълният контейнер

Re: БТК и Jeff = мафия!

Мнение от fetus »

Kotkata68 написа:Бясна съм! Днес се опитах да си закрия домашния телефон който го имаме от двадесет години и освен молбата за включване, оттогава никога не съм подписвала някакъв договор с тях. Днес ми изтърсиха, че мога да го изключа чак ноември месец, защото миналата година съм била подписала договор в офис на Jeff и дори съм получила стационарен телефон премия?!?????? :гневен: Казах им, че не съм правила такова нещо, но нищо не могли да направят. Трябвало да пусна жалба и до месец да чакам отговор. :shock: :shock: :shock: Пуснах такава с пяна на устата, като не спрях да нареждам, че ще ми платят скъпо, както за нервите, така и таксата за телефона, която ще ми пратят докато чакам! След малко излизам, защото точно срещу блока има Jeff , мисля, че след като свърша с тях и бедното им магазинче, ще ми трябва адвокат, да ме защитава за нанесени материални щети.... :дяволче: :дяволче: :дяволче:
Прати ми на лс на кого се води телефона .... Моге да не е в тях вината, а някой да те е подписал... :salute:
Когато имаш златни ръце ,не е от значение къде са завряни. Приятели са тези, които не ти позволяват да правиш глупостите сам...
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”