Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Нашите мили съседи

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Нашите мили съседи

Мнение от kim75 »

От няколко месеца ми се налага да давам малката стая под наем, че да си помагам, а и приятелка живее при мен. След десетина дена ще излязат и двамата и колкото и да ми е криво за приятелката, че така се получи, се радвам много, че ще имам най- сетне спокойствие в къщи! Преди години все в квартири с чужди хора живеех и ме боли главата от съквартирантски проблеми! Включвам ги и тях тук, защото са съседи по стая. :mrgreen:

За мой ужас все се случва по някое време, някой съсед да прави ремонт! Винаги сутрин! Винаги до главата ми! :evil: :evil4: Колко пъти съм излизала рошава и по пижама да се разправям... :toothy10: В сегашният ни блок по принцип са тихички съседите, пък и зимата са по- малко. Но цяло лято крясъците от басейна под прозореца ме подлудиха! :фю: Случва се от време на време някои пияни румънци да си спретнат скандалче или просто да решат да си крещят от входната врата към терасите, посред нощ... Има и мили съседи, които ти отварят вратата, когато ти заяде ключа или да услужат с каквото и да било. :smile:

Как сте вие с вашите съседи? :roll:
Прочетено: 252 пъти
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Zeroadhesion »

И нашите съседи къртят и правят ремон от време на време. А под нас има един "веселяк", който събира компания всяка, забележи НЕДЕЛЯ вечер и силна чалга и викове до 2-3-4 часа.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Mozo »

Аз си имам само един тъпанар отгоре, но той е рядко - десетина пъти в годината и не е с чалга, а с гнусен рап, като не е ясно кое е по-зле :lol: :lol: :lol: .
Изображение
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Kotkata68 »

Не питай! =; Точно днес се оплаквах на шефчето, как един сладък съсед, си ремонтира колата направо в спалнята ми. То не бяха викове и крясъци, чукане, трескане на врати и палене на колата. Цялата стая се напълни с изгорели газове. На втория етаж съм и колите се паркират направо под прозорците. А, преди няколко дни, наемателите до нас, отново имаха посещение от полицията, за да ги предупредят (за кой ли път), да спрат музиката и викането. Половината апартаменти във входа, са дадени под наем на хора предимно от провинцията. Знам, че не всички са такива, но ми писна да гледам пред вратите пликовете им с боклук и всякакви видове галоши. :???: Няма оправия с хора, които не са собственици и са от ден до пладне.

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Нашите мили съседи

Мнение от kim75 »

Zeroadhesion написа:И нашите съседи къртят и правят ремон от време на време. А под нас има един "веселяк", който събира компания всяка, забележи НЕДЕЛЯ вечер и силна чалга и викове до 2-3-4 часа.
Всяка неделя до среднощ?! :shock: Кошмар! Аз да съм го дала под съд! :toothy10: Едно време и аз правех луди купони, ама не толкова често. :mrgreen:

Коте, мерси за определението за наемателите. :toothy10:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Zeroadhesion »

Ами, слизал съм долу, намалява малко (защото буквално ми се тресе леглото) и след малко някой негов приятел-идиот (те са някакви мутряги на по 30-40 години) усилва пак супер мощната саунд система :lol: :lol: Добре, че не си лягам в 2, иначе щях да викам полиция.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Нашите мили съседи

Мнение от kim75 »

Чист късмет за комшията ти, че не лягаш в 2. :evil4:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Zeroadhesion »

kim75 написа:Чист късмет за комшията ти, че не лягаш в 2. :evil4:
Един път беше на косъм да си каже здрасти със "сините" :lol: Не знам другите как го траят...
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Mozo »

Как го траят ли? Българинът е уникална ОВЦА! Те така. Ще го мачкат, ще го тъпчат, а той ще стои и ще си трае. В целия таш блок само аз звъня за спрял ток, спряла вода, кабелна или нещо такова. Само аз звъня за нарушаване на обществения ред. Всички други си се мишят по дупките (апартаментите) :evil: :evil: :evil:
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Zeroadhesion »

Mozo написа:Как го траят ли? Българинът е уникална ОВЦА! Те така. Ще го мачкат, ще го тъпчат, а той ще стои и ще си трае. В целия таш блок само аз звъня за спрял ток, спряла вода, кабелна или нещо такова. Само аз звъня за нарушаване на обществения ред. Всички други си се мишят по дупките (апартаментите) :evil: :evil: :evil:
Не мога да не се съглася с теб :усмивка1:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Mozo »

Имам наблюдение от три блока. Съжалявам, но така е при нас...
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Нашите мили съседи

Мнение от kim75 »

Ами, така си е, не е лъжа. Виж, и наш Зеро си го търпи доста. :mrgreen:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Нашите мили съседи

Мнение от Zeroadhesion »

kim75 написа:Ами, така си е, не е лъжа. Виж, и наш Зеро си го търпи доста. :mrgreen:
Не ми пречи толкова, само музиката е отвратителна. Не ми е кипнало просто, моля те не ме приравнявай до конете с капаци. Благодаря. :lol:
Потребителски аватар
blue balloon
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1528
Регистриран: пон юли 19, 2010 22:18
Репутация: 179
пол: Жена
Местоположение: София

Re: Нашите мили съседи

Мнение от blue balloon »

kim75 написа:За мой ужас все се случва по някое време, някой съсед да прави ремонт! Винаги сутрин!
Добре де, Ким, нощно време ли да го прави?! :-k :smile:
При мен само зъболекарят над нашия апартамент се прави на майстор и почва да чука по тръбите и да стърже, започвайки в 1 през нощта. Идиоооот!
Иначе в името на добросъседството съкооператорите се предупреждаваме за предстоящи ремонти и стряскащи шумове.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Нашите мили съседи

Мнение от kim75 »

Zeroadhesion написа:
kim75 написа:Ами, така си е, не е лъжа. Виж, и наш Зеро си го търпи доста. :mrgreen:
Не ми пречи толкова, само музиката е отвратителна. Не ми е кипнало просто, моля те не ме приравнявай до конете с капаци. Благодаря. :lol:
Над тях си, признавам. PDT_Love_18 А, казваш, да смени музиката и да я надува колкото си иска? :toothy10:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”