Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Имат ли мъжете предимство?

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от Mozo »

drumata написа:Не съм се почувствала ощетена. Грешно възпитаният индивид каза, че любовницата му без него няма да излиза с мене, защото съм разтурена- говоря с чужди мъже и ще взема да я подведа и нея да се разтури :lol:
Играе си на охранител и си вярва напълно. Не ми пука, всъщност той си е неин проблем, ама .. той има две деца, които възпитава по този начин и тя има две деца, които възпитава по тоя начин...
Май си представям света без такива като него като едно чудесно място .. ама няма да доживея да го видя, сякаш.
А съм убедена, че мъжете и жените са равни. Щом могат да се справят сами по самички, значи разликите не са важни. Я аз как си сменям тапетите, а Мозо си изпра ризата...
Кофти, така се предава от човек на човек и то май в геометрична прогресия :плач: :плач: :плач:
smile1 написа:Жени, мъже...всички сме човеци!
Аз пък, каква съм гъба...Mozo, мислех те за жена досега, и ти се радвах на PDT_Love_18 . :oops: :roll: :lol: :lol:
То и сега може да ми се радваш :p :p :p PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 . В подписа си съм сложил два линка, та такива като теб да не се лъжат :плезене:
Прочетено: 402 пъти
Изображение
smile1
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: ср юни 30, 2010 02:44
Репутация: 204
пол: Жена
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от smile1 »

Ами...добре, ще ти се радвам! :усмивка1: Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от Mozo »

Брей, какъв съм махараджа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Само не знам дали косата ще ми се събере в тюрбана :lol: :lol: :lol:
Изображение
smile1
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: ср юни 30, 2010 02:44
Репутация: 204
пол: Жена
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от smile1 »

Дай да ти заплетем плитки!На рибя кост, ако искаш. :рофл:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от Mozo »

А и така са ме правили :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Офтопик:
Веднъж :p
Изображение
sansusi
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1209
Регистриран: нед сеп 06, 2009 19:11
Репутация: 321
пол: Жена
Местоположение: София

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от sansusi »

Mozo написа:Брей, какъв съм махараджа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Само не знам дали косата ще ми се събере в тюрбана :lol: :lol: :lol:
:toothy10: Косата ти е прекрасна, моля не я режи и не я увивай в тюрбани, за да не стане на раста PDT_Love_18 ! Мисля си... защо мъжете тръгнаха да си бръснат косите.... [-X дали не са се подготвяли за война...? Или просто си харесват черепът... :-k , или просто... това стана мода като силиконовите устни? "Мъжете имат предимство, /т.е. от кръста надолу, както е казал приятелят на Румка/." :p Аз мисля, че това което отива "надолу", тръгва от "горе" . :усмивка1: В това отношение са равни и двата пола. И всъшност въпросът и беше : "Защо след като чувствата започват от "горе", нещата се приравняват до задължението да оправдаваме мъжете, че са полигамни и в същото време не допускат жената до тях да е свободна? " Мисля, че това е приоритет на арабските разбирания :усмивка1: Друмата е голям провокатор. А ти Мозо не си прецаквай косата, защото е прекрасна PDT_Love_18 .
Усмивката е крива, която изправя всичко.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от Mozo »

И през ум не ми минава да й правя нещо лошо PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18

А относно турските разбирания - пълно е с такива и жените им ги търпят :плач: :плач: :плач:
Изображение
smile1
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: ср юни 30, 2010 02:44
Репутация: 204
пол: Жена
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от smile1 »

Защото са зависими.Много жени в България са зависими от мъжете си.
Потребителски аватар
blue balloon
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1528
Регистриран: пон юли 19, 2010 22:18
Репутация: 179
пол: Жена
Местоположение: София

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от blue balloon »

smile1 написа:Жени, мъже...всички сме човеци!
Аз пък, каква съм гъба...Mozo, мислех те за жена досега, и ти се радвах на PDT_Love_18 . :oops: :roll: :lol: :lol:
Ми те някои мъже, не само ЛилЯвия, тук са с женски аватари... :roll:
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от drumata »

smile1 написа:Защото са зависими.Много жени в България са зависими от мъжете си.
Не само в България, Смайли. За съжаление... И някои зависими си се чувстват добре..
Една приятелка вчера ми обясняваше какъв интересен мъж била срещнала. Е, вярно, че се цупел, ако погледне нанякъде из заведението, ама то не било често, понеже той и бил грабвал вниманието и я бил заинтригувал много. И въобще той не бил такъв, а много възпитан и ерудиран мъж. И докато се усети май ще надене бурката :roll:
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
smile1
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: ср юни 30, 2010 02:44
Репутация: 204
пол: Жена
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от smile1 »

Много са май.И аз съм зависима, обаче съм решила вече...бунт!!!И ако не поеме, айде при майка си да суче!Амаха... [-( #-o
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283966
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от Mozo »

blue balloon написа:
smile1 написа:Жени, мъже...всички сме човеци!
Аз пък, каква съм гъба...Mozo, мислех те за жена досега, и ти се радвах на PDT_Love_18 . :oops: :roll: :lol: :lol:
Ми те някои мъже, не само ЛилЯвия, тук са с женски аватари... :roll:
Стига с тия разделения мъжки/женски, бе хора :говорене:

drumata написа:
smile1 написа:Защото са зависими.Много жени в България са зависими от мъжете си.
Не само в България, Смайли. За съжаление... И някои зависими си се чувстват добре..
Една приятелка вчера ми обясняваше какъв интересен мъж била срещнала. Е, вярно, че се цупел, ако погледне нанякъде из заведението, ама то не било често, понеже той и бил грабвал вниманието и я бил заинтригувал много. И въобще той не бил такъв, а много възпитан и ерудиран мъж. И докато се усети май ще надене бурката :roll:
Такова да го хванеш и да му извиеш врата :evil: :evil: :evil:
smile1 написа:Много са май.И аз съм зависима, обаче съм решила вече...бунт!!!И ако не поеме, айде при майка си да суче!Амаха... [-( #-o
Дано наистина си го решила, но практиката ми показва, че това са само приказки... Да, мислиш го, но в следващите пет минути пак се продължава старата песен...
Изображение
drackon

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от drackon »

smile1 написа:Много са май.И аз съм зависима, обаче съм решила вече...бунт!!!И ако не поеме, айде при майка си да суче!Амаха... [-( #-o
:lol: :mrgreen: А ако стане обратното... :mrgreen: Не познавам човека, ама внимавай да не заиграят шамарите, че отиде бунта в Пирогов... :lol:
Потребителски аватар
gery81
Пепеляшка
Пепеляшка
Мнения: 15181
Регистриран: вт мар 03, 2009 14:09
Репутация: 1004
пол: Жена
Местоположение: Плевен

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от gery81 »

smile1 написа:Защото са зависими.Много жени в България са зависими от мъжете си.
:) не е задължително да си зависим,навика и инерцията са основният фактор мисля....
Когато изглежда ,че няма надежда,
че всичко е свършило вече-
недей се окайва,недей се отчайва,
недей се предава човече.
Кажи си неми пука от таз несполука
аз мога,аз вярвам,аз зная,
че въпреки факта това е антракта ,
антракта ,но не е и края.

http://vbox7.com/play:c5ae4252
smile1
Начинаещ
Мнения: 107
Регистриран: ср юни 30, 2010 02:44
Репутация: 204
пол: Жена
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Имат ли мъжете предимство?

Мнение от smile1 »

drackon написа:
smile1 написа:Много са май.И аз съм зависима, обаче съм решила вече...бунт!!!И ако не поеме, айде при майка си да суче!Амаха... [-( #-o
:lol: :mrgreen: А ако стане обратното... :mrgreen: Не познавам човека, ама внимавай да не заиграят шамарите, че отиде бунта в Пирогов... :lol:
drackon, няма проблем, шегувам се!Никога не е имало шамари, няма и да има вече! :) Живеем си и се разбираме много години вече, като роднини сме.Аз казвам, че повече години съм живяла с него, отколкото с майка ми. :lol: :lol: Омъжих се на 19. :salute: :banghead:
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”