Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Испания върви уверено напред

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5107
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34442
пол: Мъж

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от Shaker »

kim75 написа:
Shaker написа:
kim75 написа:
Shaker написа:Едва ли, швабите ще ги отсранят ;)
Добре... :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Онзи октопод ги прокълна, не ме интересува [-( . Иначе мачът беше много скучен, щеше да заспя :lol: .
Скучен ти е бил щото швабите играха като баби. :toothy10: И октоподчо им виновен! :toothy10: Второто полувреме си беше добро, пък и аз познах, че голът ще дойде тогава. Споко, германците ще се реваншират /може би/ на следващото европейско. :toothy10: PDT_Love_18
Един папагал от Сингапур, предрече че Холандия ще спечели :lol: , но октопода обратното :lol: . Иначе, не съм за Германия PDT_Love_18 :усмивка1:
Прочетено: 388 пъти
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от kim75 »

Shaker написа:
kim75 написа:
Shaker написа:
kim75 написа:
Shaker написа:Едва ли, швабите ще ги отсранят ;)
Добре... :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Онзи октопод ги прокълна, не ме интересува [-( . Иначе мачът беше много скучен, щеше да заспя :lol: .
Скучен ти е бил щото швабите играха като баби. :toothy10: И октоподчо им виновен! :toothy10: Второто полувреме си беше добро, пък и аз познах, че голът ще дойде тогава. Споко, германците ще се реваншират /може би/ на следващото европейско. :toothy10: PDT_Love_18
Един папагал от Сингапур, предрече че Холандия ще спечели :lol: , но октопода обратното :lol: . Иначе, не съм за Германия PDT_Love_18 :усмивка1:
Радвам се за теб, на прав път си. PDT_Love_18 А папагала е бил надрусан. :toothy10:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от killer_girl »

Няма да мога да гледам мача, не ми и трябва, но искам да съм щастлива, като разбера от тате, че холандците са ги премазали! :evil4: :)
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Потребителски аватар
golden rose
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 628
Регистриран: съб мар 20, 2010 13:44
Репутация: 74
пол: Жена

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от golden rose »

Много ми се иска Испания или Холандия,но просто май няма да стане.Защото мисля,че на финала ще са Холандия и Германия.А за тах много се колебая да дам категорична прогноза.Но искам да е Холандия .Или ако и Испания стигне полуфинал да е Испания.
Вярвай,че след нещастието,винаги идва и щастие,защото е доказано.че съдбата е 70% определена,а останалите 30% ти можеш да определиш посоката на развитие.
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от Kotkata68 »

golden rose написа:Много ми се иска Испания или Холандия,но просто май няма да стане.Защото мисля,че на финала ще са Холандия и Германия.А за тах много се колебая да дам категорична прогноза.Но искам да е Холандия .Или ако и Испания стигне полуфинал да е Испания.
Напразно се терзаеш, защото финалистите са ясни от няколко дена. PDT_Love_18 Днес ще играят Уругвай и Германия за трето и четвърто място, а утре Холандия и Испания за първо и второ. :)

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от Ivan0v »

golden rose написа:Много ми се иска Испания или Холандия,но просто май няма да стане.Защото мисля,че на финала ще са Холандия и Германия.А за тах много се колебая да дам категорична прогноза.Но искам да е Холандия .Или ако и Испания стигне полуфинал да е Испания.
:)
Ла Фория ще ги разстреля с поне 2 гола.Единия от сега го виждам - Давид Вияв първото полувреме.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от kakavida »

ИСПАНИЯ,са по-българи :salute: :headbang:
След два часа ръгби,започна мача по футбол :clap: Заслужено,благодарим от половината свят :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1: :hello1:
И тъй като нямам познати от испанците,се сетих за филма "Моите мили съседи" по БТВ телевижън,всяка неделя едно много готино испанско сериалче...Радвах се с Мариано ,Рафа,и Лоли,Куки и цялото примитивно войнство все едно беше 94 та година...Спомних си Трифон Иванов "ръгбиста",спомних си Кременлиев как плака за неправомерния червен картон,спомних си Боримиров чаровника,Лечков,Костадинов,Стоичков,Боби Михайлов...Пенев и още...
Само не си спомних такъв справедлив съдия :salute:
Детето не беше доволно,заложило на еврофутбол..Абе я да мълчиш ма..Ти за 1500 лева ли си,знаеш ли с колко нули още съм те отгледала...Като кажа Испания,не да ми търкаш оная лампа на Аладин,не да му наливаш бира и да го подкупваш,като целия свят е за Испания,ти за холандка грозна ли се заИма :twisted:
Искрено се радвам с испанците,с забравената бразилска игра,с търпението и здравето им.Те си заслужиха купата.Защото най-добрия я заслужава! :salute:
Благодаря за вниманието.Гледам само световното,но разбрах,че треньора на Испанския национал е обучил първенците на Барселона,после и на европейското,че ги направи и световни.Нямам дума с която да опиша професионализмът на този човек.Човекът който зарадва половината свят....... със сигурност и надежда за наште 2014година :headbang: :headbang: :headbang: .

[vbox7]46fdb909[/vbox7]
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Испания върви уверено напред

Мнение от kim75 »

И Испания уверено, залужено и красиво ПОБЕДИ!!! OLEEE!!! :hello1: :съгласен:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”