Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Поредна победа

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
dark_angel
VIP
VIP
Мнения: 10308
Регистриран: нед ное 02, 2008 14:05
Репутация: 749
пол: Жена

Re: Поредна победа

Мнение от dark_angel »

Страшна си! :парти: :парти: :парти: :парти: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Прочетено: 448 пъти
  Of all the things I've lost, I miss my mind the most  
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: Поредна победа

Мнение от Zeroadhesion »

Shaker написа:Е това е се казва добър ученик, не като мен където не става за нищо и половина...
Резултатите от матурите са ми съвсем малко по-високи от твоите. (Имам 4.90 по БЕЛ и 3.90 по другият предмет.) И пак съм вътре, вече от две години. И съм вътре в 80% от университетите, в които кандидатствах. (А те бяха 8 и всичките имаха IT специалности, към каквото съм се насочил аз) Но трябва определено да наблегнеш на математиката, ако искаш да продължиш някоя "IT специалност"...дори и да влезеш - гледай да изядеш математиката в университета...там интеграли, матрици, производни...защото са важни! Колкото и части математика да имаш - гледай да ги разбереш, защото след това всичко се гради върху тях. :thumbright:
Потребителски аватар
killer_girl
Лудетина
Лудетина
Мнения: 7166
Регистриран: съб ное 24, 2007 16:45
Репутация: 1857
пол: Жена

Re: Поредна победа

Мнение от killer_girl »

dark_angel написа:Страшна си! :парти: :парти: :парти: :парти: PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Merci beaucoup! Je te félicite aussi de la réussite aux baccalauréats! PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Shaker написа:Благодаря ти за куража, който ми даваш (нали няма проблем да пиша на ти :oops: ) PDT_Love_18 . Истинският ми живот едва сега започва O:)
Няма проблем да ми пишеш на ти, разбира се. PDT_Love_18 И да, истинският живот започва сега за нас, справилите се матуристи. :thumbright:
Спорът е способ да затвърдите у противниците си техните заблуждения.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”