Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Лични проблеми и терзания на kakavida!

Споделен проблем - половин проблем.
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от kakavida »

Аз умирам..твърде млада,тече ми кръв отвсякъде и не съм пенсионер..Истина е..Никой неможе да ми помогне и събере сълзите ми от страх в кофи дори..А Господи,аз съм толкова добър човек ,о господи неискам в пръстта,не искам да гния,не искам,много съм млада..А ГОСПОДИ,аз съм нужна тук на света,дори и този който види кръвта се отчайва и незнае какво да направи..О Господи,аз нямам грехове,защо така млада ще ме прибереш?!!!!!!Защо О Господи :sad: Аз от една седмица си казах ,че няма да се нервирам за нищо,но вчера детето ме впрегна и днес вече ще мра..
Дали е по хубаво да си дух?Дали е по-хубаво да си не си жив ,тук?Добре,че не виждате сълзите и страха ми от една кал..
Човек е сам в смъртта..
Обаче пък кво пък,няма да плащам данъци,няма да пуша,няма да имам парно измислено,няма да има полицаи около мен защото съм обикновен човек,няма да съм българче нещастно,няма да съм майка,няма да съм ви приятелка,няма да съм човек,няма да съм и плът :плач: :плач: :плач: Леле ,ако наистина умра толкова млада..толкова ми е жал за мене си..,викам,плача,кръв ми тече отвсякъде,боже умирам,о господи защо аз..само от очите и ушите не виждам дали има..
Много ми дойде..Да мисля за развода и майчината къща на някой..
Да мисля за покойната майка и нейните наследства и с това което са я лишили нейните племенници с измами..
Да мисля за майчина къща и браткови неволи на приятели,че той не се развел и не му е негово детето,и неще,да продаде имот който не му принадлежи..
При толкова много имот ,да нямаш пари за лечение,при толкомва много материал,да нямаш с какво да лекуваш раните си,при толкова много да нямаш лекарство..Умираш нали?Дори и да си дал вето на нервите,то организма се е предал и неще да си жив?Разбира се при толкова много кръв ,никой не ме утешава..Никой,и никой не ми трябва,човек сам умира..но мисли как до последно!
Много ме е страх,че ще гния в земята и няма кой да ме изтегли ако се събудя..Заспиването е лесно,ама ако се събудя..Май пак ми тече кръв..и никой който я е видял не идва да ме успокои..Толкова ме е страх..Май умирам..Защо толкова млада,о Господи..защо?????????
Да мисля ,че имам сестра..Нямам аборт господи,не ме прибирай ..имам още мисия и съм полезна на мързеливите около мен,нямам изневери господи..защо ми причиняваш това,защо на мен,децата ми имат нужда от слуга о господи,аз съм най-добрия човек който познаваш и си сътворил..можех да живея до 85 поне..,защо ме искаш в калта,в нищото,защо ме мъчиш,защо мен??????
Аз съм полезна жива,аз трябва да почиствам и поливам гробовете на родителите си,аз трябва да съм до децата си,друго нямам право да правя.Остави ме дашам господи,за да съм полезна,за да докажа истинските наследници на дядо ми,истинските наследници на съпруга ми,истинските наследници на майка ми..Господи,защо прибираш честните хора млади????Защо?Боже някой да ми даде имейл на господа,ще отговоря под пхрикритие защото името ми е от най-греховните в тая скапана държава..Толкова нещастна се чувствам,като нарезана с бръснарско ножче..Толкова съм жертва на времето в което всички живеете..Ако умра ,какво ще правите без мен..
Прочетено: 764 пъти
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Kotkata68 »

От днес, в тази тема, ще бъдат премествани, всички постове на kakavida, които не са написани по дадена тема!

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: Има ли България VIP личности?

Мнение от Zeroadhesion »

kakavida написа:...
Екстра :thumbright:
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от kakavida »

Благодаря черна котка,която искаш да помогнеш,но всички един път за винаги ще разберат истината.
Истината е :вие прикривате,вие таите,вие сте артисти,вие сте силни..но тялото реагира,то неможе да е артист,то неможе да устои на времето в което живеете.Това е истината.
Поуката вие ще си я направите,аз бях опитното ви зайче.Тялото ме предаде.Вие мислете за тялото си ,не мислете как да оправите света.
Неможеш да ме спреш Господи,докато не съм умряла,хората ще научават истината!Щи разгона фамилията,пръв роб ще направа Господи,ГАД ТАКАВА! :evil: ЩОМ ЩЕ ПРИБИРАШ ДОБРИТЕ,НА ТИ,НА....НА ....НА....ЦЯЛАТА ИСТИНА ЩЕ ИМ КАЖА...
Нима не виждаш,че те усещат кои живеят до 90 и 100 години и с какви професии леки и доходоносни са те,тези които и ти нещеш ?Нима мислиш,че вече някой ще се излъже да е свестен и справедлив,за да изгние млад в гроба от почтенност?Господи ти или си перверзник или съдист под прикритие..,затова неможеш да умреш и си правиш гавра с истинските хора..Простак ниеден,мръсник долен,перверзник,нищожество..Лош и недоуформен,и неук,даже и неинтелигентен ми се струваш,камо ли до правистко образование..Леле къв калъф..Кай ти даде на тебе изпълнителен лист за вещно право над духовната измет бе?Баси катила,кви грехове имаш,как може да не оценяваш доброто от злото,ти си корумпиран,прават ти магии,та ти си леке щом поддаваш,щом разруши планетата и почвата си много прост,сигурно си аутист в прибиране на души,няма какво друго да си:-k
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19057
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36507
пол: Мъж

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Zeroadhesion »

Изображение
Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Saw »

kakavida написа:Благодаря черна котка,която искаш да помогнеш,но всички един път за винаги ще разберат истината.
Истината е :вие прикривате,вие таите,вие сте артисти,вие сте силни..но тялото реагира,то неможе да е артист,то неможе да устои на времето в което живеете.Това е истината.
Поуката вие ще си я направите,аз бях опитното ви зайче.Тялото ме предаде.Вие мислете за тялото си ,не мислете как да оправите света.
Неможеш да ме спреш Господи,докато не съм умряла,хората ще научават истината!Щи разгона фамилията,пръв роб ще направа Господи,ГАД ТАКАВА! :evil: ЩОМ ЩЕ ПРИБИРАШ ДОБРИТЕ,НА ТИ,НА....НА ....НА....ЦЯЛАТА ИСТИНА ЩЕ ИМ КАЖА...
Нима не виждаш,че те усещат кои живеят до 90 и 100 години и с какви професии леки и доходоносни са те,тези които и ти нещеш ?Нима мислиш,че вече някой ще се излъже да е свестен и справедлив,за да изгние млад в гроба от почтенност?Господи ти или си перверзник или съдист под прикритие..,затова неможеш да умреш и си правиш гавра с истинските хора..Простак ниеден,мръсник долен,перверзник,нищожество..Лош и недоуформен,и неук,даже и неинтелигентен ми се струваш,камо ли до правистко образование..Леле къв калъф..Кай ти даде на тебе изпълнителен лист за вещно право над духовната измет бе?Баси катила,кви грехове имаш,как може да не оценяваш доброто от злото,ти си корумпиран,прават ти магии,та ти си леке щом поддаваш,щом разруши планетата и почвата си много прост,сигурно си аутист в прибиране на души,няма какво друго да си:-k
Какавида, не приемай нещата толкова навътре и чак толкова на сериозно. Спокйствие и само спокойствие, както казва Карлсон, който живее на покрива ! Разбирам, че имаш нужда да поговриш с някой и че имаш проблеми и търсиш съчувствие, повярвай ми на правилното място си, но просто не се изказвай по този начин. PDT_Love_18
Сигнално жълт до последния капиляр
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283667
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 333887
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Mozo »

Мноу съм тъп :tard: :tard: :tard:
Изображение
Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Saw »

Аз или ти?
Сигнално жълт до последния капиляр
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от kakavida »

Погрешно ме разбирате!!!!!
Аз от както съм в черна дупка съм се зарекла да не се ядосвам,успявам и не се нерва.Ми не знам как става,просто ми е смешно,така го приемам...,но тялото ми реагира без да го карам или напрягам,и явно си е от живота на детектив бате,ама как така тялото реагира немога да го разследвам :-k Ше си умра заради едната криминалистика,толкова мнителност да съм вкарала в нежното ми тяло,което в момента е спокойно..
Но не се знае какво ще сънувам,може хорър или нечуван зловещ сън..Жалко,такъв сериозен човек с крехка снага и вряща кръв..Това се получава,лъжеш духа,а той буйства и не слуша заповеди.Станало е нещо непоправимо.Ще се опитам да премина на разделно хранене и да мисля единствено за това,но като съм открила още документи за измама и откраднати нотариални актове от наследници,как да не мисля за това..моите родители и след 50 години няма да се съживят за да си ги получат..Това ми е хоръра,излъганите,доказването,но тялото вече неизбежно реагира,така са уморили майка ..татко,те знаят как и мен да уморят..Те ме убиват,защото вече разбраха ,че аз съм тяхното възмездие.Тези които в момента ми вредят,са изкали да заколят майка в една банка,но баща ми им е подсказал че аз съм в корема на майка.
:evil4: Знам ,че аз ще трябва тях да довърша в името на родителите ми,но тялото ми реагира.В името на децата ми и добрите роднини аз трябва да успея..,чак после да умра..Как не ми се мре,ако знаеш,ама и така ако се мъча пък не ми се ще да живея..Трябва да се влача и да довърша започнатото,за да излезе истината и възмездието..Аз съм зодия змия,едната гад е зодия плъх-змиите се хранят с плъхове,мишки.Тук според мен проблем няма да има,но има и друг същи враг но мъж и зодия телец-също като мене..Това е лошото,че знам колко е коварен,подъл,хитър,лукав и гаден.44г. е роден и ми е някакъв братовчед от първия брак на дядо ми.Герак.Имам записан телефонен разговор в който ми се заканва,ама и аз не му съм длъжна..Но тялото ми реагира,дори да не ме е страх от недостойни наследници.Каквото има да става,ще стане..Всъщност мен даже не ме е страх от нищо,защото и няма причина аз да съм откраднала или измамила някой,но просто през годините на устояване на житие,сметки,изчакване,мечти,някак си тялото се предаде младо..Как се получи при мен войника по съдба,ей това ме терзае,нещото с което немога да се преборя..А при мене никога не е имало немога :shock: :???: Това нещо с тялото немога да го споделя с роднини ,защото те очакват от мен да се занимавам с всичко,с преписки,заявления,криминалистики,удостоверения,възражения,всички са съгласни с мен,но и немога да се откажа..Всичко е една въртележка,в която без мен като главен герой,ще спре времето и измамите на гераците..Немога да си позволя да спра,дори и да не мисля,тялото ми се е закодирало вече..Нещо такова си обяснявам,не мога да го контролирам..Боже заради некви грешници,ше ми умре тялото,а мозъка ми няма да може да ги обори :sad: Трябва да има начин да се преборя със себе си,дори и заради себе си,даже заради истината..Боже възможно ли е,човек ако много започне да разбира,узнава,да се обогатява интелектуално в дадена свера,да ..започне да се сгромолясвала телом :shock: Ама нали тогава има самочувствие и само положителни емоции,които му дават необходима доза жизненост,защо при мене се получава обратното?????
Нещо не е вярно и ще го разгадая,няма да ми се опре едно тяло я :-k
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Saw »

Аз ли ен мога да схвана смисъла на редовете ти какавида или нещо не е наред и се побърквам ?
Сигнално жълт до последния капиляр
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283667
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 333887
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Mozo »

Е, за това казах, че съм тъп. Не мога да видя Великото прозрение :плач: :плач: :плач:
Изображение
Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от Saw »

Кака Вида, на колко си години, ако не е тайна ? Питам, защото имаш внушителни интелектуални възможности, които определено се разптостират отвъд моите възприатия за разума и неговото количество и спрямо теб, моят коефициент на интелигентност е отрицателен :)
Сигнално жълт до последния капиляр
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Копърфилд...

Мнение от kakavida »

...е много наблюдателен.Вече знае Юрая Хийп,как го прави.
Копърфилд действа сам.Реши да прочете всичко отначало и то няколко пъти и откри замъгляване в съзнанието на Хийп1 и Хийп2 в ответната добра страна.
Юрая първо преборва 93г.Как го прави ,еми ето така-представя съобщение с дата 20 дена преди решение на селското жури.С което доказва,че плондир не е уведомен правилно.Минават години.Юрая и плондир сами си представят документи и се дава възможност след 14г. да се мателиаризира споро.В парижкия райски кантар 8-[
Споро се прави вече по бъзибно хлипане,но хийп 1 и хийп2 не съзряват този факд,и се хванали за 93г.За бога,та това са хийпове,може ли да не разбират какво пише или да не изчитат правилно :shock: При споро се спори за същата дата,за същото номер,за влизане с взлом по правилата,но никой от двама хийпове не съзрява че не става въпрос за голямата тога,а за селското жури. :twisted:
Втора сцена:Минават няколко срещи,ще се свършва доказването на кавгата и в последния момент Юрая дава още по голяма кавга на главния кантар,като е само един екземпляр.Главен кантар казва ,че Юрая навън ще го преснима и раздаде на всички.Назначава срок за доказбане,въсражения и подобни,за да приключи тази фаза.Ето тук Юрая е подготвен,чак след срока ще е възможно да се докопаш до юрайска стая и да получиш екземпляра,но ще е късно да въсразиш.Дотук толкова.Скоро ще има плондир,но вие ще помогнете малко.
Дейвид Копърфилд

Ваня добре ли е продължението след нервирането/ако някой може да разбере/,за което се извинявам,но вече знам.
Виждаш ли и аз мога да пиша пиеси,знаех си,но имам нужда от помощ за да продължа.Който може да помага.Какво да напиша след последната сценка,всъщност продължението ще е докопване до екземпляра,ако трябва да съм честна.Но как,какъв е начина?Нали обичам криминалетата,та ще трябва все аз да хващам иронията и глупостта,хе хе...
:headbang:
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
savag3
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3168
Регистриран: пон ное 03, 2008 21:05
Репутация: 171
пол: Мъж

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от savag3 »

Вида:
Незнам дали не е от моята слаба интелектуалност (5.88 за края на годината :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ) или от това , че пишеш не смислено. Леко схващам написаното от теб и леко не.

Незнам защо , но когато чета твои постове си представям
Офтопик:
Изображение
насочено към главата ми
и ми идва да слушам
Скрито съдържание!:
Регистрирайте се или влезте в акаунта си, за да видите съдържанието
Скрито съдържание за нерегистрирани:
[vbox7]611fd79a[/vbox7]
Have fun!Изображение

П.П - Станах банален Изображение
Изображение
Давам покани за lockerz. Пишете на ЛС
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Лични проблеми и терзания на kakavida!

Мнение от kakavida »

Благодаря,че се чудех къде ми е презентацията :toothy10:
Дано да има криворазбрана цивилизация,щото ти е вноо готино клипчето,а за другото предното модераторе,виж ми аватара.Змия ще изяде плъха.1965/1936.И ще го изяде,защото змията се храни с плъхове,за душевно обогатяване и равновесие.Змията надуши през кой капан ще мине плъха и ще го хване с насрещен соридор и вратичка.Доволен ли си ;)
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”