Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от kim75 »

Знаеш ли, Друма, твоят “хубавец“ какво заслужава? Като остарее да остане сам! Тогава ще се сети и за теб и за детето! Особено за детето! На моят баща му се случи... Но ще е хубаво твоето дете да не е толкова добродушно като мен и когато възрастният му баща го помоли за помощ, първо да му обещае, а после да му каже- “Съжалявам“! Поне веднъж да го направи, та да му дойде акъла! ;)
Прочетено: 668 пъти
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от drumata »

Не знам Ким, моят баща също не си е платил нито една издръжка никога. А познай сега като закъса за пари кой му дава! :roll: Не е лесно да си злобар..
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
cvete_78
Цветна усмивка
Цветна усмивка
Мнения: 5994
Регистриран: чет авг 21, 2008 18:52
Репутация: 2917
пол: Жена
Местоположение: България

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от cvete_78 »

Много е сложно ,но както винаги посредата има едно лъчезарно създание ,което изобщо не е виновно за това ,че някой няма и елементарно възпитание,Подобен пример има наживо много близък до мен човек има подобни проблеми.Друмичка не искам да те плаша ,но това е само началото.Не се съмнявам ,че ще се справиш.Недей да му обръщаш внимание и може би ще престане да го прави.Защото това е целта, си мисля в крайна сметка.Наказани са и майката и детето,Майката защото е спряла да тръпи и е намерила сили да му даде начална скорост,а детенце само заради това ,че майката го е родила.УЖАС.За съжаление това са голяма част от мъжета населяващи тези ширини.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
Живите затварят очите на мъртвите,а мъртвите отварят очите на живите./Й.Радичков/
Изображение
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от drumata »

Е, сефте.. Хубавото е, че имам на кого да се оплача,от което да ми олекне и да си приема философски кръста. За което ви благодаря. PDT_Love_18
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от kim75 »

drumata написа:Не знам Ким, моят баща също не си е платил нито една издръжка никога. А познай сега като закъса за пари кой му дава! :roll: Не е лесно да си злобар..
Не е лесно и аз не призовавам никого да е злобар. Просто му трябва добър урок, все някога. ;)
Какво бих направила на твое място? Бих спряла да му искам каквото и да било, освен, ако не е крайно наложително. Защото на него явно му харесва самият акт на отказване. Може пък сам да започне да дава и да изпълнява желанията на детето, знае ли човек. :roll: А децата, милите, сами виждат и усещат нещата.
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от Saw »

Според мен наистина е жестоко да оставиш една майка да отгледала и твоето дете, без да й помогнеш, а угаждаш на някакви едва ли не уличници. Казвам го защото аз също съм жертва на липсва на бащинска обич и топлота и на моя баща никога не може да се разчита. Тъй, че drumata стягай се, ще ти е трудно но ще се справиш, ще се лишаваш и детето ще се лишава, но ще вървите напред, лишавай баща й да я вижда и да я чува, а тя е голяма и ще усъзнае кой е по-добрият родител. PDT_Love_18
Последна промяна от Saw на чет апр 29, 2010 19:58, променено общо 1 път.
Сигнално жълт до последния капиляр
Потребителски аватар
ops
Начинаещ
Мнения: 111
Регистриран: ср окт 21, 2009 22:35
Репутация: 40
пол: Жена

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от ops »

Четейки темата изведнъж ми се прищя да ви разкажа за мойта кака. Може и да не е съвсем на място - просто тук ми дойде музата.
Та, имам си една кака, която до ден днешен твърди, че цялото си възпитание дължа на нея (до голяма степен е вярно). Какво прави тя? . Ако имаш нужда от помощ, съвет, или просто да се наривеш на нечие рамо, тя хич не се занимава да ти слуша глупостите. Отнякъде, незнам къде, вади някаква си реплика и изведнъж ти обезсмисля всичките нерви и терзания. Подсеща те, че всяко чудо е за 3 дни и разбираш, че е абсолютно безпредметно занимание да се поддаваш на провокации, в стил дългометражен филм от 5 часа по кабеларката. Освен това винаги знае как да постъпва правилно и много добре се справя с всичко. Понякога забравя за тези си качества, но в действителност не ги губи. Пак си може.Накратко: умна е, кадърна, оправна още му казват, младичка и красивичка. Знае кога да действа и кога да спре. Аз много си я обичам и се гордея с нея.
Ха, сетих се защо ми дойде музата тук.
Тя не би се занимавала с глупости!!!
PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Да вървим. Да зарежем тази гноясала адска дупка. Да измислим немислимото, да извършим неизвършимото. Да се приготвим за схватка с невъобразимото и да видим дали пък в крайна сметка няма да си го въобразим. (Д.Адамс)
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от drumata »

А, мерси. Глупостите са за глупавите. PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 Няма да се присъединяваме сега към тази партия, я PDT_Love_18
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
lindt
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 281
Регистриран: пет авг 22, 2008 17:53
Репутация: 95
пол: Жена

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от lindt »

Saw написа:... лишавай баща й да я вижда и да я чува, а тя е голяма и ще усъзнае кой е по-добрият родител. PDT_Love_18
С две думи да използва детето си, за да наказва таткото, да ощетява детето, за да излезе "победител" в битка в която няма победители - има само губещи и за съжаление това са винаги децата.
И с какво това се различава от онова на бащата, който осъждаш?
Даваш лоши и незрели съвети.
Потребителски аватар
ops
Начинаещ
Мнения: 111
Регистриран: ср окт 21, 2009 22:35
Репутация: 40
пол: Жена

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от ops »

[quote="drumata"]А, мерси. Глупостите са за глупавите. PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18 Няма да се присъединяваме сега към тази партия, я PDT_Love_18

Вирваме главата и си вършим работата.
Когато искаме го можем. :hello1: :hello1: :hello1:
Да вървим. Да зарежем тази гноясала адска дупка. Да измислим немислимото, да извършим неизвършимото. Да се приготвим за схватка с невъобразимото и да видим дали пък в крайна сметка няма да си го въобразим. (Д.Адамс)
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от Ми_ми »

drumata написа:Е, сефте.. Хубавото е, че имам на кого да се оплача,от което да ми олекне и да си приема философски кръста. За което ви благодаря. PDT_Love_18
:луд: :sad: :плач: :гуш: Каквото и да ти говорим ние тук...........ти си знаеш най-добре какво ти е :гуш: Вдигни главата на високо, прегърни си детенцето и бъдете силни колкото и да е трудно това. С дребни души не си струва да се тормозиш и похабяваш, те винаги ще си останат такива :sad: :sad: :sad: :sad:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Saw
Кралят на скандала
Мнения: 5994
Регистриран: съб май 23, 2009 21:34
Репутация: 426
пол: Мъж
Местоположение: от най-ужасните ти кошмари

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от Saw »

lindt написа:
Saw написа:... лишавай баща й да я вижда и да я чува, а тя е голяма и ще усъзнае кой е по-добрият родител. PDT_Love_18
С две думи да използва детето си, за да наказва таткото, да ощетява детето, за да излезе "победител" в битка в която няма победители - има само губещи и за съжаление това са винаги децата.
И с какво това се различава от онова на бащата, който осъждаш?
Даваш лоши и незрели съвети.

Глупости говориш ти ! Той, ако си уважаваше детето нямаше да му обещае нещо, което в последствие не може да изпълни, защото един истински мъж, баща би трябвало да държи на думата си и дори да няма пари, ще направи всичко възможно и ще намери само и само да ущастлеви детето си, та след като няма да му дава пари, няма и смисъл да го вижда.
Сигнално жълт до последния капиляр
Потребителски аватар
Stoiedno
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 844
Регистриран: чет окт 02, 2008 17:44
Репутация: 687
пол: Мъж
Местоположение: Варна (освен когато съм на път)
Контакти:

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от Stoiedno »

Ей....... :усмивка1: драго ми е да ви чета.....Знаете ли(бях го писал някъде), че всеки човек си има точка на пречупване :усмивка1: Да си отгледаш децата е трудничко начинание...... Да внушиш на някого, че в интерс на детето, няма смисъл, да се държите, като неандерталци......е още по-трудно...... Но си заслужава :усмивка1: , заради детето.... И няма нужда от кой знае каква флософия - прави кавото :cool: трябва, пък да става каквото ще.... :toothy10: И няма врагове, и няма приятели - просто правиш, това, което трябва :усмивка1: Нека да не съдим хората, които не познаваме....... всеки си има своята гледна точка...... Това което ме зарадва е, че никой от вас, не приема да превръщаме детето в изкупителна жертва...И така трябва да бъде!
42
Потребителски аватар
cvete_78
Цветна усмивка
Цветна усмивка
Мнения: 5994
Регистриран: чет авг 21, 2008 18:52
Репутация: 2917
пол: Жена
Местоположение: България

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от cvete_78 »

Maртине.лишението на детто от контакта с бащата не е право на майката.Това е избор,който се прави от самото дете ако е достатъчно голямо.Ако не закона си казва думата.Никой от двамата няма право да използва детето за постигане на каквото и да е.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
Живите затварят очите на мъртвите,а мъртвите отварят очите на живите./Й.Радичков/
Изображение
angelche
Спамер
Спамер
Мнения: 4241
Регистриран: нед юли 27, 2008 22:35
Репутация: 1403
пол: Жена
Местоположение: Анкх-Морпорк

Re: Обикновена двуличност или направо шизофрения?

Мнение от angelche »

Категорично абсолютна простотия! Но за да му стане още по-тъпо и да се види колко струва, аз бих казала на детето да го повика за обещаното, без да му казвам за разговорът с нещото, което се нарича негов баща.
:слънце: Ако имате съмнения, постарайте се да звучат убедително!
"Другаде нямаше разумна раса, която да е изобретила скуката. И може би тъкмо скуката, а не интелектът, бе тласнала хората нагоре по стълбата на еволюцията. " - Тери Пратчет
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”