Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Добрият брак

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добрият брак

Мнение от drumata »

Ами моя герой си е същия този с отгледаните деца и най-добрия приятел в къщи. Само, че както знаеш природата вакуум не търпи и на мястото на изстиналите страсти прониква нещо ново, вълнуващо и то по един съвсем логичен начин....
Прочетено: 2107 пъти
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Добрият брак

Мнение от Ми_ми »

drumata написа:Ами моя герой си е същия този с отгледаните деца и най-добрия приятел в къщи. Само, че както знаеш природата вакуум не търпи и на мястото на изстиналите страсти прониква нещо ново, вълнуващо и то по един съвсем логичен начин....
:toothy10: Ххаха, знаех си, че това ще кажеш, но нали разбираш....просто го казах така както на мен ми хареса ;) Някак не ми се нрави все за гадната страна на медала да мисля, та за това си го наредих от пролетта до зимата по мой вкус :съгласен:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добрият брак

Мнение от drumata »

И на съпругата му си и харесва сигурността на дома и установения вече ритъм в живота им. Но и тя е запълнила вакуума, който се е образувал помежду им с нещо. Може да не е точно треньора по тенис, ама ще да е нещо близко... икебана или фън-шуй, нещо такова...
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
пироманка
Регистриран
Мнения: 49
Регистриран: чет авг 13, 2009 16:14
Репутация: 23
пол: Жена

Re: Добрият брак

Мнение от пироманка »

Взаимно доверие, и лично пространство
Потребителски аватар
Ваня
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2522
Регистриран: нед апр 19, 2009 20:58
Репутация: 814
пол: Жена

Re: Добрият брак

Мнение от Ваня »

Ми_ми написа::toothy10: Друмка, твоето е пролетта на връзката, а на Ваня е есента иии зимата. Няма разнобой просто пишете за различни периоди - от твоя период се стига до периода на Ваня :lol: Не търсете под вола теле PDT_Love_18 PDT_Love_18
:clap: Мими.най сетне някой да схване идеята PDT_Love_18
Умей да живееш, дори когато животът ти стане непоносим!
Изображение
Изображение
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Добрият брак

Мнение от Ми_ми »

drumata написа:И на съпругата му си и харесва сигурността на дома и установения вече ритъм в живота им. Но и тя е запълнила вакуума, който се е образувал помежду им с нещо. Може да не е точно треньора по тенис, ама ще да е нещо близко... икебана или фън-шуй, нещо такова...
Друмичкааа, какво по-хубаво от това щом и двамата са доволни - той с онзи несрещнат поглед до сега, тя с икебаната в ръка.......винаги има приливи и отливи, нормално е. После обръщаш глава, изтрезняваш и се връщаш пак там при онзи с когото ти е хубаво, удобно, топло и навикът те кара да се усмихваш ;) Понякога е добре да се съсредоточим върху икебаната или фън-шуй-я вместо върху червения шал впечатлил половинката ни......само понякога разбира се, нооо си струва човек да може да го направи.

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добрият брак

Мнение от drumata »

Зная, де. Но и треньора по скуош не е за пренебрегване, нали :lol:
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
gery81
Пепеляшка
Пепеляшка
Мнения: 15181
Регистриран: вт мар 03, 2009 14:09
Репутация: 1004
пол: Жена
Местоположение: Плевен

Re: Добрият брак

Мнение от gery81 »

:mrgreen: и той тогава няма да се замисля за треньора , аще се радва на ангажираността на полвинката.
Когато изглежда ,че няма надежда,
че всичко е свършило вече-
недей се окайва,недей се отчайва,
недей се предава човече.
Кажи си неми пука от таз несполука
аз мога,аз вярвам,аз зная,
че въпреки факта това е антракта ,
антракта ,но не е и края.

http://vbox7.com/play:c5ae4252
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Добрият брак

Мнение от Ми_ми »

drumata написа:Зная, де. Но и треньора по скуош не е за пренебрегване, нали :lol:
:toothy10: Друмицееееееее :toothy10: разбира се, че не е за пренебрегване треньорът по скуош :lol: и треньорът по танци също, а има моменти в които и вестникопродавачът ти прави впечатление, ноооооооо пак казвам важното е да можеш да изтрезнееш това е чалъма, а другото е доста първично :) :) :) :)

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
Stoiedno
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 844
Регистриран: чет окт 02, 2008 17:44
Репутация: 687
пол: Мъж
Местоположение: Варна (освен когато съм на път)
Контакти:

Re: Добрият брак

Мнение от Stoiedno »

Трябва да си призная нещо....възпримаш добрите неща, като даденост......и някак си забравяш, че си ги извоювал. Та и с брака е така. Забелязваме, че е бил добър, едва, когато нещо започне да му куца....И после, има ли щастлив брак или не....хм....

Споменавал съм го, но пак ще кажа - бях женен два пъти и двата пъти завършиха с "неуспех". Обаче мога да кажа на всички, които не са се женили, че изживях 20-тина от най-щуравите и хубави години от живота си. Ако ще правим нещо - правим го за да сме по-щастливи и пълноценни....Ако ще търсим някаква утопия,..... ами заповядайте, търсете, ама аз малко се поуморих....Познавам хора със щастлив и хармоничен брак. Познавам хора на които сякаш не им върви (опс... май и аз попадам в тая категория)..... Единственият извод е, че просто няма логика......което, всъщност, е прекрасно. (иначе, щяхме да се женим "логично")

Мисля, че на даден етап от живота си, човек е склонен да приеме определени отговорностти. .... И когато се появи "дисбаланс" между отговорностите, които може да поеме и между бруталната реалност - бракът страда.Хайде да не си измисляме причини, да оправдаваме страховете си, с нежеланието да се "бракуваме".... Търсим "идеала", искаме "съвършенство"....Дрън, дрън..... просто не сме в състояние, да поемем отговорност.......Смешно.....Тъжно.....
[vbox7]15292c00[/vbox7]
42
NUCLEAR QUEEN
Transformer
Transformer
Мнения: 1463
Регистриран: ср юли 04, 2007 15:32
Репутация: 380
пол: Жена
Местоположение: Западната част...

Re: Добрият брак

Мнение от NUCLEAR QUEEN »

Stoiedno написа:......

Мисля, че на даден етап от живота си, човек е склонен да приеме определени отговорностти. .... И когато се появи "дисбаланс" между отговорностите, които може да поеме и между бруталната реалност - бракът страда.Хайде да не си измисляме причини, да оправдаваме страховете си, с нежеланието да се "бракуваме".... Търсим "идеала", искаме "съвършенство"....Дрън, дрън..... просто не сме в състояние, да поемем отговорност.......Смешно.....Тъжно.....

Дано се вслушат в думите ти,защото са ужасно верни. :thumbright:
Отстрани локуми лесно се дъвчат.
Излъчвам радиация......ама от сърце!
Добре,добре взимам си думите обратно.Да ти го отчукам!
Искам райграса ми да е ЕМО-сам да се реже!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12913
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61599
пол: Жена
Контакти:

Re: Добрият брак

Мнение от Mouse »

Толкова изприказвахме, а никой не даде рецепта - значи просто няма такава.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
gery81
Пепеляшка
Пепеляшка
Мнения: 15181
Регистриран: вт мар 03, 2009 14:09
Репутация: 1004
пол: Жена
Местоположение: Плевен

Re: Добрият брак

Мнение от gery81 »

:booty: наслушах се на рецепти,но никоя не действа...значи изводъте две еднакви ситуации в този живот няма O:)
Когато изглежда ,че няма надежда,
че всичко е свършило вече-
недей се окайва,недей се отчайва,
недей се предава човече.
Кажи си неми пука от таз несполука
аз мога,аз вярвам,аз зная,
че въпреки факта това е антракта ,
антракта ,но не е и края.

http://vbox7.com/play:c5ae4252
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12913
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61599
пол: Жена
Контакти:

Re: Добрият брак

Мнение от Mouse »

Както и две еднакви двойки :lol:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
cvete_78
Цветна усмивка
Цветна усмивка
Мнения: 5994
Регистриран: чет авг 21, 2008 18:52
Репутация: 2917
пол: Жена
Местоположение: България

Re: Добрият брак

Мнение от cvete_78 »

Ами тогава да мине на нещо по-градивно защото тук явно се поизчерпахме.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
Живите затварят очите на мъртвите,а мъртвите отварят очите на живите./Й.Радичков/
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”