Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Споделен проблем - половин проблем.
drackon

Re: Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Мнение от drackon »

В това е далаверата... :thumbright: :съгласен: :mrgreen: \:D/
Прочетено: 1527 пъти
drum+circle
Регистриран
Мнения: 1
Регистриран: ср юни 08, 2011 09:49
Репутация: 0
пол: Жена

Re: Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Мнение от drum+circle »

Съгласявам се с предложението, но при разменна монета, а именно да се спре инвазията на провинциалисти в столицата, с това ще бъдат решени дет се вика на диалект/с неизвестна локация/ една сюрия проблеми. И движението ще стане по-спокойно, и боклуците по-малко, и речтта по-чиста, въобще благата значително ще нараснат, в чия ли полза ..? :twisted: :twisted: :evil3:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283994
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334747
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Мнение от Mozo »

Ех, все едно слушам себе си :105: . Ти мани, ами и ефира започнаха да окупират. Оня бастун по ТВ Европа като започне да съобщава времето и се изправям на нокти от яд :луд: :луд: :луд:
Изображение
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Мнение от kim75 »

Ай, изчетох цялата тема. :tard: Колко ли от софиянци са кореняци? :-k Ако реша да живея в София, кой ли пък ще ме спре?! :-k Мисля, че всеки има право да живее където иска. Както, че спокойствието и чистотата /или липсата им/ на един град зависят от всичките му жители. ;)
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5123
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34657
пол: Мъж

Re: Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Мнение от Shaker »

kim75 написа:Ай, изчетох цялата тема. :tard: Колко ли от софиянци са кореняци? :-k Ако реша да живея в София, кой ли пък ще ме спре?! :-k Мисля, че всеки има право да живее където иска. Както, че спокойствието и чистотата /или липсата им/ на един град зависят от всичките му жители. ;)
Взе ми думите от устата :)
Тези, които плюят хората от провинцията са пълни комплексари и злобари. Живеят от 5-6 години в София и се мислят за голЕма работа. Ама тези плювачи не смеят да си кажат от кой квартал са и предпоследните две цифри от ЕГН-то си :lol:. Сигурен съм, че 95% от тези "софиянци", където злобеят, предпоследните две цифри на тяхното ЕГН, не им фигурират между числата от 62 до 72 :lol:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283994
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334747
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Мнение от Mozo »

Абе, не са се намърдали 1 000 000 хуни в твоя град, до твоята къща и затова говориш така ;)
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5123
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34657
пол: Мъж

Re: Стоп на "СОФИЯНЦИ" в провинцията.

Мнение от Shaker »

Ние сме тъпи и прости с шибан манталитет, няма значение дали сме софиянци или провинциалисти. Всички сме селяндури!
Дори хората на запад, които живеят в селата са 324458923487523978542378947895987253429 пъти по-цивилизовани от нас!
Mozo написа:Абе, не са се намърдали 1 000 000 хуни в твоя град, до твоята къща и затова говориш така ;)
Ако бяха хуни щеше да е добре, а то цигани :плач: :banghead:
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”