Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Правилните решения и математиката

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Stoiedno
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 844
Регистриран: чет окт 02, 2008 17:44
Репутация: 687
пол: Мъж
Местоположение: Варна (освен когато съм на път)
Контакти:

Правилните решения и математиката

Мнение от Stoiedno »

В едно криминале ми попадна много интересно разсъждение и бързам да го споделя с вас.
Средно статистическия човек можел да взема 40-50% правилни решения в живота си. Хората, които вземат повече от 50% правилни решения преуспяват в начинанията си, като тези, които са в състояние да вземат повече от 70% правилни решения се превръщат в лидери, които променят (или пишат) историята. Има и хора, на които, като че ли, никога не им върви и едва ли успяват да вземат повече от 30% правилни решения. Тука, обаче идва най-важния момент. Докато със супер преуспели хора е трудно да се сближиш (сигурно са твърде заети да "пишат историята"), то с хората, на които не им върви е доста по-лесно да установиш контакт. Да вземаш погрешни решения, също е талант - просто питаш такъв човек как да постъпиш и после правиш обратното. В 70% от случаите ще си взел правилното решение, което автоматично те подрежда между най-преуспяващите. :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Прочетено: 69 пъти
42
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284426
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335864
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Правилните решения и математиката

Мнение от Mozo »

Ахаха, супер хитро :toothy10: :toothy10: :toothy10: .
Изображение
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Правилните решения и математиката

Мнение от drumata »

Аз това го знам. Един приятел много отдавна твърдеше, че жените трябва да се изслушват много внимателно като дават акъл и да се прави обратното :lol:
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
Docenta
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3201
Регистриран: вт ное 27, 2007 14:02
Репутация: 1082
пол: Мъж
Местоположение: In the endless dark
Контакти:

Re: Правилните решения и математиката

Мнение от Docenta »

Тук се отваря нова пазарна ниша. Личен лекар, личен психоаналитик, защо не и личен карък :toothy10:
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”