Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Какво правите,когато сте ядосани

Споделен проблем - половин проблем.
drackon

Re: Какво правите,когато сте ядосани

Мнение от drackon »

Цигара, млъквам и си ям нервите, изчаквам да преценя кой е прав...Рядко повишавам тон, обикновено говоря тихо...и дано не се налага да викна...тогава става лошо...
Прочетено: 212 пъти
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Какво правите,когато сте ядосани

Мнение от kakavida »

Когато се усетя,че започвам да се ядосвам,гледам да си контролирам падането на пердето.Защото най-спокойно спи този ,който не е наранил някого или не е обидил безпричинно друг.
Ставам и си тръгвам,пламнала до вкъщи и редя картите до черните им само. :evil4: Така се успокоявам.
За да предценя къде и кога ще дойде времето,когато бих могла само и с отровния си поглед,усмихната...да им покажа превъзходството си като победителя.Нещо напоследък никой не смее да ме сяде,имат си хората грижи.Предпочитам да им помагам,защото всеки приятел е по-добър и от най-елементарния враг.
Скоро ми се присмяха на Галъксито.Едно самотно момче,което се раздели със съпругата си,явно страда от комплекси и някак си незнам как реши без повод да ми обиди телефончето.Извади своя бил ,с телевизор и антена,а моя бил смахнат..Замълчах си,защото реших да го оставя в неведението му,в необразоваността му,стана ми смешно.Та вечерта запитах дъщеря му,кое е по-хубавото да си носиш телевизора в джоба с преекспонираните новини,или да имаш целия свят в едната длан...Разбира се ,че тя се изхили над руския език с който не можел да борави бащата...
Аз спях спокойно,а други в заблуда може и кошмари да са сънували..
Малко се забавлявам като се ядосам,гледам да се контролирам или поне треперенето на цялото тяло,което само то единствено ме издава,затова бързо се крия ,да ми отмине и започвам да мисля,защото аз винаги ще го измисля,поне правилния отговор и дори да минат и години. :усмивка1:
Ако не,оставям ги с техния разум и с техния господ да си навредят повече,що пък да ги отварям с мойте действия и да ги създавам в по-интелигентни.Така се успокоявам,с мислите си,с наблюденията си.
Гледам да не се издавам,за да не се радват околните,че са постигнали желанието да ми създадът още една бръчка.
Благодаря за отделеното внимание.
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Потребителски аватар
Kpuc
Тигърчо
Тигърчо
Мнения: 7894
Регистриран: съб ное 24, 2007 10:20
Репутация: 9617
пол: Мъж

Re: Какво правите,когато сте ядосани

Мнение от Kpuc »

Ако съм малко нервирам похапвам (то и да не съм нервиран пак, ако има какво пак похапвам), ако е повече ме удря на пик и чупя нещо
:обичам камината:
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Какво правите,когато сте ядосани

Мнение от kim75 »

По принцип говоря тихо и спокойно, дори когато съм сърдита на някого. Прекрачат ли границата, обаче, ядосам ли се много и аз като Мозо викам много, изкарвам си го дори на когото не трябва /поне си признавам после :mrgreen: / и след 5 мин ми минава! :mrgreen: Понякога, особено, ако кавгата е с гадже, млъквам, затварям се някъде и чакам да ми мине. Изобщо, ядосана ли съм, желателно е хората около мен да не ме закачат докато не ми мине! :evil4:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
kakavida
Белият рицар
Белият рицар
Мнения: 6911
Регистриран: пон май 05, 2008 16:23
Репутация: 3097
пол: Жена

Re: Какво правите,когато сте ядосани

Мнение от kakavida »

Ехехе,колко сте малки всички :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Мене щото си ме познават и искат да си останат в същото положение на имидж,затова си трая,за да се смея когато съм ядосана,щото знам колко лесно мога да им строша авторитета.И защото им знам слабите места и се забавлявам.Амо нещо никой неще да ме ядосва :-k Нищо че чувам в повечко тея месеци,той ще те зареже,ти ще го зарежеш...щото той така ,а ти иначе..бля,бля...
Половинката осъзна,че съм най и по по най :) И аз съм го осъзнала :lol: Що се ядосват тея хора..
И помнете Господ вижда всичко.
Живейте така, че да му е интересно.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”