Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Диктат в училище

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
bogeo
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1762
Регистриран: вт ное 11, 2008 11:05
Репутация: 361
пол: Мъж

Re: Диктат в училище

Мнение от bogeo »

И пак нещата опряха до косата. А някои помнят, че наказанието беше "Да се остриже". Пак ли ще го въвеждаме като наказание????? Като не мога да те накажа по друг начин, ще те накарам да се острижеш гола глава. Ами тези дето обичат да ходят гола глава, как ще ги накажем????? Нека другите неща се оправят, пък косата не е проблем, а всеки има право да си я носи така както мисли че му приляга. Мога да разбера и тези които искат и рошави да ходят. Това мисля, че не пречи на който и да е училищен правилник. Винаги съм мразел когато едно нещо което се харесва от даден човек да му отнемаме неговата гордост, ако така може да се каже. Нека не ограничаваме хората във външноста им, а да направим поведението им нормално и по приемливо за околните, но не само техните среди, а и от останалата част от жителите на тази страна. Според мен много по важно е поведението, а не как изглежда. И аз не харесвам пиърсинга но какво да кажа, след като този има, значи не става. Не пиъсинга определя колко качествен е човека а това какво прави .
Прочетено: 231 пъти
Едно е да искаш
Второ е да можеш
А трето и четвърто
да го направиш
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Диктат в училище

Мнение от Mozo »

bogeo написа:Винаги съм мразел когато едно нещо което се харесва от даден човек да му отнемаме неговата гордост, ако така може да се каже.
Точно така - това е акт на унизяване. А пиърсингът се маха и се слага, а коса се пуска с години :idea: .
Изображение
NUCLEAR QUEEN
Transformer
Transformer
Мнения: 1463
Регистриран: ср юли 04, 2007 15:32
Репутация: 380
пол: Жена
Местоположение: Западната част...

Re: Диктат в училище

Мнение от NUCLEAR QUEEN »

Косата няма общо с дисциплината,да.
Но на днешните даскалуващи им трябва яка тояжка.....от вкъщи - до даскало и обратно.
Боят не е възпитателен,но помага на растежа :twisted:
За съжаление родителите са много заети да изкарват прехраната и дневните на децата си,и не могат да упражняват въпросната възпитателна програма.
Масовото ученическо съсловие е неграмотно,нагло,разхайтено и отвратително изглеждащо.
Единици са тези,на които можеш да им кажеш "евала"- независимо дали са с дълга,къса,розова,синя или зелена коса,дали имат пиърсинг и татуировки или пъпки и очила.
Уважавам стремежа на децата да изграждат свой стил и индивидуалност,но когато се сблъскам с недисциплинираност и курвенски изглед ми идва да слезна от колата и да им забия по един шамар,без да им обяснявам защо. :twisted:
Излъчвам радиация......ама от сърце!
Добре,добре взимам си думите обратно.Да ти го отчукам!
Искам райграса ми да е ЕМО-сам да се реже!
Потребителски аватар
cvete_78
Цветна усмивка
Цветна усмивка
Мнения: 5994
Регистриран: чет авг 21, 2008 18:52
Репутация: 2917
пол: Жена
Местоположение: България

Re: Диктат в училище

Мнение от cvete_78 »

Да ама като дойде Ширин Местан от Агенцията за закрила на детето ще видиш ти.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
Живите затварят очите на мъртвите,а мъртвите отварят очите на живите./Й.Радичков/
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Диктат в училище

Мнение от Zeroadhesion »

NUCLEAR QUEEN написа:Единици са тези,на които можеш да им кажеш "евала"- независимо дали са с дълга,къса,розова,синя или зелена коса,дали имат пиърсинг и татуировки или пъпки и очила.
Уважавам стремежа на децата да изграждат свой стил и индивидуалност,но когато се сблъскам с недисциплинираност и курвенски изглед ми идва да...
С това съм мноооого, аадски съгласен, но последното го отрязах, защото ме подразни :усмивка1:
NUCLEAR QUEEN
Transformer
Transformer
Мнения: 1463
Регистриран: ср юли 04, 2007 15:32
Репутация: 380
пол: Жена
Местоположение: Западната част...

Re: Диктат в училище

Мнение от NUCLEAR QUEEN »

cvete_78 написа:Да ама като дойде Ширин Местан от Агенцията за закрила на детето ще видиш ти.
почвам да треперя :lol:
Излъчвам радиация......ама от сърце!
Добре,добре взимам си думите обратно.Да ти го отчукам!
Искам райграса ми да е ЕМО-сам да се реже!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”