Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Бихте ли дали живота си за животно ?

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
sko4
Я елате пиленца при батко...
Я елате пиленца при батко...
Мнения: 9413
Регистриран: съб май 19, 2007 15:14
Репутация: 2744
пол: Мъж
Местоположение: ХС

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от sko4 »

Аз го разбрах отдавна , ама някои други мислят че е за комшийката , та затова те накарах да признаеш :lol: :lol:
Прочетено: 314 пъти
Старостта не е порок , порок е глупостта !
Потребителски аватар
Ваня
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2522
Регистриран: нед апр 19, 2009 20:58
Репутация: 814
пол: Жена

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от Ваня »

:toothy10: То си е за смях.Що не си стоите в темата? :-s
Умей да живееш, дори когато животът ти стане непоносим!
Изображение
Изображение
moniku
Доктор
Доктор
Мнения: 6965
Регистриран: пет авг 01, 2008 11:54
Репутация: 177
пол: Мъж

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от moniku »

sko4 написа:Аз го разбрах отдавна , ама някои други мислят че е за комшийката , та затова те накарах да признаеш :lol: :lol:
Некой да се е скрил от 007?!?! :roll: Май нема.... :p
Изображение
moniku
Доктор
Доктор
Мнения: 6965
Регистриран: пет авг 01, 2008 11:54
Репутация: 177
пол: Мъж

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от moniku »

Ваня написа::toothy10: То си е за смях.Що не си стоите в темата? :-s
:oops: :oops: :oops:
За животно?!?!-Не
Изображение
Потребителски аватар
Ваня
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2522
Регистриран: нед апр 19, 2009 20:58
Репутация: 814
пол: Жена

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от Ваня »

Е това е то :clap:
Умей да живееш, дори когато животът ти стане непоносим!
Изображение
Изображение
Потребителски аватар
kam4otooo
Регистриран
Мнения: 42
Регистриран: нед апр 19, 2009 01:10
Репутация: 21
пол: Жена
Местоположение: Beyond the world to the and of time where the rain won't hurt fighting the storm

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от kam4otooo »

Ваня написа:
kam4otooo написа:естествено
Сигурна ли си в това,което си написала? За животно? :sick: :sick:
Аз лично категорично Не! Не и за животно.Пък било то и любимото ми.И няма смисъл да се обосновавам защо :shock:
на 100%
Heute sind wir hier
Die Welt bleibt vor der Tür
Was jetzt zählt seid ihr
Wo sind eure Hände
Chaos im System
Auch wenn wir untergeh'n
ich will euch alle seh'n
Wo sind eure Hände
Eure Hände
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от Ivan0v »

Ако ми обещае вечен живот - да !
Потребителски аватар
Stoiedno
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 844
Регистриран: чет окт 02, 2008 17:44
Репутация: 687
пол: Мъж
Местоположение: Варна (освен когато съм на път)
Контакти:

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от Stoiedno »

Да ви питам, колко от вас са изпадали в критична, опасна за живота ситуация?
Бързам да поясня за какво иде реч. В такава ситуация, човек действа само по импулси. Някои се вцепеняват и изобщо не реагират. Други (те са най-опасните, между другото) стават хипер активни и не можеш да ги спреш да правят глупости.....хора разни. Съвсем сериозно допускам, че в подобна ситуация, човек може да изложи живота си на риск, пък било то и заради животно. Не смятам, че е разумно или оправдано, просто се случва. Плюйте в пазвата и дано да ни подмине.... В едно съм убеден, герои или глупаци, ставаме за секунди и без да мислим - според ситуацията. Няма нищо общо с мненията които зщитаваме тука.
42
Ivan0v
Машина
Машина
Мнения: 9451
Регистриран: съб дек 15, 2007 17:48
Репутация: 1020
пол: Мъж

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от Ivan0v »

С думи прости по горе се каза нещо важно което заслужава препрочитене и осмисляне!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283774
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334140
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от Mozo »

Stoiedno написа:Да ви питам, колко от вас са изпадали в критична, опасна за живота ситуация?
Бързам да поясня за какво иде реч. В такава ситуация, човек действа само по импулси. Някои се вцепеняват и изобщо не реагират. Други (те са най-опасните, между другото) стават хипер активни и не можеш да ги спреш да правят глупости.....хора разни. Съвсем сериозно допускам, че в подобна ситуация, човек може да изложи живота си на риск, пък било то и заради животно. Не смятам, че е разумно или оправдано, просто се случва. Плюйте в пазвата и дано да ни подмине.... В едно съм убеден, герои или глупаци, ставаме за секунди и без да мислим - според ситуацията. Няма нищо общо с мненията които зщитаваме тука.
Изключително вярно :thumbright: :thumbright: :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
lindt
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 281
Регистриран: пет авг 22, 2008 17:53
Репутация: 95
пол: Жена

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от lindt »

От човеците по-големи животни няма, но се случва да се жертват едно за друго.:lol:
Въпросът е, дали това винаги е героична постъпка.
Потребителски аватар
nikitta
Академик
Академик
Мнения: 8800
Регистриран: чет мар 19, 2009 22:58
Репутация: 1621
пол: Жена

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от nikitta »

Mozo написа:
Stoiedno написа:Да ви питам, колко от вас са изпадали в критична, опасна за живота ситуация?
Бързам да поясня за какво иде реч. В такава ситуация, човек действа само по импулси. Някои се вцепеняват и изобщо не реагират. Други (те са най-опасните, между другото) стават хипер активни и не можеш да ги спреш да правят глупости.....хора разни. Съвсем сериозно допускам, че в подобна ситуация, човек може да изложи живота си на риск, пък било то и заради животно. Не смятам, че е разумно или оправдано, просто се случва. Плюйте в пазвата и дано да ни подмине.... В едно съм убеден, герои или глупаци, ставаме за секунди и без да мислим - според ситуацията. Няма нищо общо с мненията които зщитаваме тука.
Изключително вярно :thumbright: :thumbright: :thumbright:
:clap: :clap: :clap: :thumbright:
Дори да обиколим света в търсене на красотата, не я ли носим в себе си, не ще я открием.
Изображение

Потребителски аватар
Stoiedno
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 844
Регистриран: чет окт 02, 2008 17:44
Репутация: 687
пол: Мъж
Местоположение: Варна (освен когато съм на път)
Контакти:

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от Stoiedno »

Ей......Благодаря ви за добрите отзиви.......,но да защитаваш такава позиция е по-скоро тъжно, от колкото привилегия. За късмет или за зла участ, живота ми мина близко до стихията. Знам колко сме крехки и нелепи със всичките си планове и желания.На три пъти, хора издъхваха в ръцете ми. Миналата година, загубих много бизък приятел, който изложи собствения си живот на риск, за да не рискува живота на подчинените си. Радваш се на това което имаш и си щастлив, не можеш да го направиш - и цял живот си нещастник, независимо, колко получаваш. И в цялото това време, сме безумно крехки и зависими, от условия, пазар, природа и отношение.(Трябваше да сложа "Природа" на първо място). Това което е най-смешното (или величавото), е че през цялото това време, не спираме да мечтаем, да градим грандиозните си въздушни кули и да страдаме, когато някой или нещо ги събори.
Сигурно звуча много банално - Пожелайте си здраве! - всичко останало - майната му.
42
Потребителски аватар
pasinet
Лъч усмивка
Лъч усмивка
Мнения: 1358
Регистриран: пон апр 14, 2008 18:47
Репутация: 315
пол: Жена
Контакти:

Re: Бихте ли дали живота си за животно ?

Мнение от pasinet »

Със сигурност, не. Дори импулсивно не виждам кое ще ме накара да се изложа на риск, заради животно. Те малко са хората, заради, които бих, какво остава за животни. Нямам лично отношение към животните. Все пак част от храната ми са те.
Няма нито едно напълно грешно нещо на този свят - дори един спрял часовник е верен два пъти в денонощието.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”