Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Цвети се нуждае от спешна помощ!

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
NinaIvanova
Начинаещ
Мнения: 51
Регистриран: съб яну 31, 2009 11:02
Репутация: 0
пол: Жена

Цвети се нуждае от спешна помощ!

Мнение от NinaIvanova »

ЗДРАВЕЙТЕ!

КАЗВАМ СЕ ЦВЕТЕЛИНА Т. ВЪЛКОВА . ОТ ВАРНА СЪМ , НА 31г . ОТ 5 г СЪМ ПАРАЛИЗИРАНА,СЛЕД ВИСОЧИННА ТРАВМА . НУЖДАЯ СЕ ОТ РЕХАБИЛИТАЦИЯ В ЧУЖБИНА . ОТ 11.О5 СЪМ ВКЛЮЧЕНА В DMS КАМПАНИЯТА ЗА ДАРИТ. SMSи , http://www.dmsbg.com/projects_details_a ... 97&start=0 ЗА СЪБИРАНЕ НА СРЕДСТВА ЗА РЕХ. ЦЕНТЪР „EUROMED„В ПОЛША , ОТКЪДЕТО ИМАМ ОФЕРТА .
ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ СЕРИОЗНА РЕКЛАМА НА КАМПАНИЯТА СИ , ЗАЩОТО ОФЕРТАТА ОТ „EUROMED” , Е ЗА СЕПТЕМВРИ МЕСЕЦ . ЩЕ МЕ ПРИЕМАТ ЗА ПЪРВИЯ КУРС НА ЛЕЧЕНИЕ , КОЙТО Е НА СТОЙНОСТ 6 500 ЕВРО .
МОЛЯ ВИ , ПОМОГНЕТЕ МИ В ТОВА НАЧИНАНИЕ !
КАТО ПРИКРЕПЕН ФАЙЛ ВИ ПРАЩАМ МОЯ СНИМКА , НЯКОЛКО ДУМИ ЗА МЕН И ПРОБЛЕМА МИ , ДАРИТ . МИ БАНКОВИТЕ СМЕТКИ , DMS КАМПАНИЯТА МИ И КОНТАКТИ .

М О Л Я В И !
Ц В Е Т И
За абонати на GLOBUL , Vivatel и Mtel на единен дарителски номер 17 777с текст DMScveti изпрати смс .Цената на един смс е 1.20лв с ДДС .
Дай ШАНС , дари НАДЕЖДА !
Прочетено: 21 пъти
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”