Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Иска ми се....да крещя

Споделен проблем - половин проблем.
rosi_vesko
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 450
Регистриран: пон юни 09, 2008 17:36
Репутация: 90
пол: Жена
Местоположение: СОФИЯ

Иска ми се....да крещя

Мнение от rosi_vesko »

Дали на някого от вас се е случвало да изпитва толкова болка от обида и огорчение от постъпките на близък човек,че да ви идва да крещите с пълна сила "Мразя те!"Как да постъпя?Да простя или .....От една седмица беснея вътрешно и не мога да си намеря място от болка и ярост!Можете да ми се смеете,но в момента се оприличавам на вулкан-всеки момент ще изригна.... и няма да последва нищо хубаво от това!!!!!Само това ме спира,че ще пострадат и много хора без вина!!!Ако не съм права-кажете,наругайте ме,скарайте ми се!?!
Прочетено: 247 пъти
"Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му."
http://vbox7.com/play:abfa319b&ef=1
Потребителски аватар
Деп
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4215
Регистриран: вт ное 04, 2008 21:53
Репутация: 208
пол: Жена

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от Деп »

Не задържай яда вътре в себе си, излей си го по някакъв начин.8-[
Ако трябва викай, вдигай скандал, да освободиш емоциите и да ти попремине. :съгласен:
Потребителски аватар
пъстрооката
VIP
VIP
Мнения: 15077
Регистриран: ср сеп 24, 2008 14:46
Репутация: 1000
пол: Жена
Местоположение: Враца

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от пъстрооката »

Говори с дразнителя- ако няма полза, споделяй тук.... PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Капката дълбае камъка не със сила , а с постоянството си.........Изображение
rosi_vesko
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 450
Регистриран: пон юни 09, 2008 17:36
Репутация: 90
пол: Жена
Местоположение: СОФИЯ

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от rosi_vesko »

пъстрооката написа:Говори с дразнителя- ако няма полза, споделяй тук.... PDT_Love_18 PDT_Love_18 PDT_Love_18
Да говоря с него....само ако имам под ръка :картечница: !
Диването не разбира от дума!
"Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му."
http://vbox7.com/play:abfa319b&ef=1
Йода
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 377
Регистриран: пон фев 02, 2009 20:44
Репутация: 57
пол: Мъж

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от Йода »

Отиваш на жпгара и в момента,в който преминава влак започваш да викаш и махаш с ръце.Съвсем сериозно-помага.
moniku
Доктор
Доктор
Мнения: 6965
Регистриран: пет авг 01, 2008 11:54
Репутация: 177
пол: Мъж

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от moniku »

rosi_vesko написа:Дали на някого от вас се е случвало да изпитва толкова болка от обида и огорчение от постъпките на близък човек,че да ви идва да крещите с пълна сила "Мразя те!"Как да постъпя?Да простя или .....От една седмица беснея вътрешно и не мога да си намеря място от болка и ярост!Можете да ми се смеете,но в момента се оприличавам на вулкан-всеки момент ще изригна.... и няма да последва нищо хубаво от това!!!!!Само това ме спира,че ще пострадат и много хора без вина!!!Ако не съм права-кажете,наругайте ме,скарайте ми се!?!
Просто сподели....Мисля ,че тук има достатъчно хора ,които си преценила и можеш да се довериш на някой от тях....Споделената болка е половин болка ,а съвет от приятел би ти помогнал....Не би ти решил проблема,но поне ще поразтовариш...Не бих могъл да ти дам друг съвет,всеки проблем е различен....
Това е,има ЛС,довери се на приятел...Ти преценяваш към кого....Но съм сигурен,че всеки от нас,пишещите тук Ще ти помогне.... :thumbright:
Изображение
Йода
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 377
Регистриран: пон фев 02, 2009 20:44
Репутация: 57
пол: Мъж

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от Йода »

Йода написа:Отиваш на жпгара и в момента,в който преминава влак започваш да викаш и махаш с ръце.Съвсем сериозно-помага.
Явно проблемът ти е много сериозен.Аз моя го реших за 2 дена.Но моето решение не е твоето решение.
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от Kotkata68 »

Роси, ако имаш силите и способноста, просто кажи на дразнителя (дано не е някоя от дъщерите :гуш: ) със абсолютно спокоен, но твърд тон с кое не си съгласна и кое според теб не е правилно. Каквото и да става, както и да се чувстваш в момента, не търси скандали и изясняване в пристъп на гняв, не викай. Ти си много силна жена и знаеш защо ти го казвам, повтаряй си го и мисли за себе си! Достатъчно си изстрадала и е крайно време да се поставиш на първо място, заслужаваш го! :гуш: :гуш: :гуш:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
cvete_78
Цветна усмивка
Цветна усмивка
Мнения: 5994
Регистриран: чет авг 21, 2008 18:52
Репутация: 2917
пол: Жена
Местоположение: България

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от cvete_78 »

Да всеки ден се боря с това усещане гадно е ,но тогава вадя или гоблена или започвам да чистя ,това обаче е временно решение на въпроса.Мисля,че съвета на Мони е добър.
Защо е толкова трудно просто да се обичаме?Изображение
Живите затварят очите на мъртвите,а мъртвите отварят очите на живите./Й.Радичков/
Изображение
Потребителски аватар
gery81
Пепеляшка
Пепеляшка
Мнения: 15181
Регистриран: вт мар 03, 2009 14:09
Репутация: 1004
пол: Жена
Местоположение: Плевен

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от gery81 »

Ами всеки си има решение....но не го потискай в себе си-излез навън ,виж се с хора ,които могат да те оценят инай-важното...спри да го мислиш....
Когато изглежда ,че няма надежда,
че всичко е свършило вече-
недей се окайва,недей се отчайва,
недей се предава човече.
Кажи си неми пука от таз несполука
аз мога,аз вярвам,аз зная,
че въпреки факта това е антракта ,
антракта ,но не е и края.

http://vbox7.com/play:c5ae4252
Потребителски аватар
lindt
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 281
Регистриран: пет авг 22, 2008 17:53
Репутация: 95
пол: Жена

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от lindt »

rosi_vesko написа:Как да постъпя?Да простя или .....От една седмица беснея вътрешно и не мога да си намеря място от болка и ярост!
Първо за прошката - това не е волеви акт, не се прощава с "разум", поне не искрено. Прошката е, като любовта и омразата и въобще, като всяко чувство - или го усещаш вътре в теб или не.
Не го мисли сега, то като (ако) му дойде времето ще го усетиш.
И сега за другото - изчакай да ти стихнат емоциите и тогава решавай, какво да правиш.
Остави времето да си свърши работата, то потушава всичко - и хубаво и лошо. ;)
Остави го да работи, докато ти се потиш във фитнеса примерно или се разсейваш с други дейности различни от "решаване на проблеми" точно сега.
Успех!
Потребителски аватар
hrisito
Доктор
Доктор
Мнения: 5645
Регистриран: пон дек 29, 2008 12:02
Репутация: 240
пол: Жена
Местоположение: Brussels

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от hrisito »

Просто си излей чувствата...крещи,викай...само да ти олекне.Не задържай в себе си точно такива отрицателни емоции....по-добре няма да ти стане,а само ще започват все по-силно да те изяждат отвътре...Според мен Котето е права...трябва да помислиш за себе си!
На сърцето не можеш да заповядаш-то само си сервира вино и отрова, само си пали клада и си гори на нея !
Изображение
sara
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1005
Регистриран: вт фев 24, 2009 11:52
Репутация: 178
пол: Жена

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от sara »

Просто си кажи:Не съществувам за да смайвам света,дори и не, за да се харесвам на този..../кой,ти си знаеш/.А за да изживея живота си така, че да се чувствувам щастлива!Съществува само един човек, пред когото съм длъжна да отговарям, и това съм самата аз.Застани,когато си сама,пред огледалото,изкрещи,а после се усмихни и кажи:"Здравей!Ще се справиш!"И действай!На мене ми помага...
Накрая всичко свършва добре, ако не е така, значи това не е краят ...
Потребителски аватар
videania
Доктор
Доктор
Мнения: 6723
Регистриран: нед дек 21, 2008 17:45
Репутация: 1095
пол: Жена
Местоположение: София

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от videania »

:wave: :thumbright: Видя ли колко много хора искат да ти помогнат!Всички сме с теб и успех в начинанието! PDT_Love_18
Изображение

Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач.

http://www.vbox7.com/play:822742e3
rosi_vesko
Ентусиаст
Ентусиаст
Мнения: 450
Регистриран: пон юни 09, 2008 17:36
Репутация: 90
пол: Жена
Местоположение: СОФИЯ

Re: Иска ми се....да крещя

Мнение от rosi_vesko »

Благодаря на всички за подкрепата!!!!!Сигурна съм,че с вашата помощ ще се справя!

[Разширението jpg беше изключено и няма да бъде показвано.]

"Всеки може да е съпричастен със страданията на приятел, но е необходима много фина душа, за да си съпричастен и с успехите му."
http://vbox7.com/play:abfa319b&ef=1
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”