Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Интернет телевизии

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Интернет телевизии

Мнение от Montoya »

По едно време им пускаха стриимове във фейсбук, ама май го врътнаха това кранче. Засичал съм и на живо в ютюб някои предавания, ама не съм виждал да ги има и четирите канала в интернет за гледане
Прочетено: 9332 пъти
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
illi19
Регистриран
Мнения: 14
Регистриран: нед сеп 17, 2017 21:42
Репутация: 70
пол: Жена

Re: Интернет телевизии

Мнение от illi19 »

аз съм фен на нетфликс, обичам да гледам филми на английски :)
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284138
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Интернет телевизии

Мнение от Mozo »

Те пък само Нетфликс пускат филми на английски :p
Изображение
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5131
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34787
пол: Мъж

Re: Интернет телевизии

Мнение от Shaker »

Булсатком нещо са ги издънили, уж. Пуснали са свободно всички канали (вкл. HBO, Диема Спорт и Макс спорт) през b-box. Лично тествах и работи през браузър и ЕОN приемника, който е с Android TV. На тъпото ми LG все още го няма това приложение. Ето и потребителско име и парола:
Потребител: free@bulsat.com
Парола: bulsatcom

До кога ще работи авантата, не се знае.

Изображение
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284138
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335223
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Интернет телевизии

Мнение от Mozo »

Едва ли ще е за дълго :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Интернет телевизии

Мнение от Montoya »

Това като гледам е фюжън, не е ввох май. Както и да е, аз имам абонамент за бибокс с диемите, на андроид телевизор с приложението може да се връщат каналите седмица назад, а с фюжън приложението не може, доста е куцо ако трябва да съм честен.
ЕОН е много хубаво приложение и нямаше да се занимавам с булшитком ако тия от диема екстра не са такива постоянно ламтящи за пари.
Вместо да си платиш един абонамент и с кодове да го ползваш, както е НВО примерно, тия искат такса за всеки оператор и за диема екстра приложението, сори ама 3 пъти, всъщност в моя случай 4 пъти по 13 кинта няма да давам
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Shaker
Доктор
Доктор
Мнения: 5131
Регистриран: нед дек 06, 2009 20:18
Репутация: 34787
пол: Мъж

Re: Интернет телевизии

Мнение от Shaker »

При мен b-box приложението за LG (оказа се, че има, но лагва зверски) върви с това потребителско име и парола. Видях, че всички канали са пуснали, вклюително и платените. Не съм абонат на Булсатком. Просто го видях и реших да ги споделя авантата тук.
Иначе Булсатком предлагат повече HD и 4K канали като Travel XP, Love Nature други, които ги няма при Vivacom - EON. Сръбското творение върви идеално смарт телевизори и Android TV стикове. Като отида на село, просто въвеждам кода на Mi Stick и тръгва EON :)
Колкото до Диемите - не ги гледам и не си плащам за тях, ама тяхното е алчна работа. HBO и Netflix са много по-добре в това отношение.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”