Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Това ли са баловете в очите на всички?!

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Това ли са баловете в очите на всички?!

Мнение от gadabout »

И на какво попаднах днес...
"Нощен труд", брой не-знам-си-кой от 27ми май. Моят бал беше на 26ти, така че следующите писания се отнасят за него, малко преди влизането ни във Военния клуб.

Цитат 1:
"След като азбучният ни принос беше заглушен дори на 24 май от клаксоните и истеричните крясъци на разпасани гимназисти, екстазът изби в гьобеци и маанета..."

Цитат 2:
"Циганията беше толкова безмилостна, че вместо в европейска столица човек се чувстваше натикан во чрево адово на Балканите (препратка към "Под игото")..."

Цитат 3:
"Тон на оритеналското веселие даде тумба роми, чиито зурни, тупани и дайрета гърмяха като на пир след кървата башибозушка сеч."

Останалата написана помия няма да коментирам. Има ни даже нас, мойта група, с УАЗката, на отделна снимка, към която пише: "Шоуто с гьобеци, кадилаци и уазки(!) изнесоха питомците на 22ро СОУ, които на въпрос къде се намира школото им, гордо уточниха "Е, как къде, срещу моргата!"" - това бях аз!!! *proud to see myself in the newspaper*

Правя следните уточнения.
Тази тумба цигани сама търси баловете и никой не я е викал. Да, много момичета въртяха гьобеци и беше грозно, наистина, но, мамка му, така ли се пише във вестник??? Я имаше 4-5 момичета, дето да въртяха, я не - друга цигания нямаше от наша страна, бях там, дяволите ще ги вземат мръсни вестникари!!! Нямаше други изцепки, невероятно за мен самия, но факт!!!

Бесен съм, когато младите биват оплювани, особено така!!! Защото жалките отрепки, дето са писали тия гадости, са хиляда пъти по-мърсни от неслучилите се събития, които описват! За съжаление те пишат това, което хората исках да прочетат. И се получава един затворен кръг, от който... Да, пълно е с простотия, да, има какви ли не цигании и къде ли не, но когато ги няма - защо е необходимо да се правят такива помии...

Оставям коментарите за вас.
Прочетено: 90 пъти
Потребителски аватар
XpacTa_lavista
Начинаещ
Мнения: 67
Регистриран: пон яну 28, 2008 18:55
Репутация: 35
пол: Мъж

Re: Това ли са баловете в очите на всички?!

Мнение от XpacTa_lavista »

Аз ще бъда кратък-нито грам доверие на медиите, преди да е запознат и видял човек за какво става дума. Медийната манипулация става все по-силна последните години. Необходимо е да търсим фактите сами. :усмивка1:
It's time for a change of power: I plant two guards on the watchtower...
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283803
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334290
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Това ли са баловете в очите на всички?!

Мнение от Mozo »

Мен пък ме има на първа страница на Нощен труд :p . И до ден днешен статията като я прочета и се дразня как нагласят фактите, така че нищо ново smst .
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”