Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

phpBBv3.0.1

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
d3v1ous
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 198
Регистриран: ср апр 23, 2008 10:11
Репутация: 45
пол: Мъж

phpBBv3.0.1

Мнение от d3v1ous »

Здравейте, дали някой е работил с това , и дали в момента не сме на него , имам въпрос, как да си инсталирам style.. свалих си някакви от phpBB/styles. Резархивирах ги и ги сложих в ~/phpBB/styles смених правата за да могат да се четът и изпълняват от www-data. Във уроците за инсталиране пише да се логна на администраторския панел и да цъкна на styles и след това да дам add. Ама при мене такъв бутон няма, само се виждат кой styles са инсталирани и това е .. няма добавяне.
Прочетено: 131 пъти
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283958
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334677
Местоположение: Somewhere In Time

Re: phpBBv3.0.1

Мнение от Mozo »

Значи, темплейтът трябва да е точно за тази версия. Качваш го на FTP - то в папка /styles. След това отиваш в админ панела на "Стилове" и най-отдолу в графа "Не инсталирани стилове" ще ти се е появил. От там е ясно.
Изображение
Потребителски аватар
d3v1ous
Редовен потребител
Редовен потребител
Мнения: 198
Регистриран: ср апр 23, 2008 10:11
Репутация: 45
пол: Мъж

Re: phpBBv3.0.1

Мнение от d3v1ous »

Мозо делни темата. Няма смисал така да стои само. Всичко е пределно ясно вече. Трявваше в чата да го напиша това ама аре де.. пуснах тема. Няма смисал. Делни я и така.
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: phpBBv3.0.1

Мнение от Kotkata68 »

Темата няма да се трие, защото някой друг може да пита същото или да има въпроси по нея! Чата е за раздумки и забавление. Когато има въпроси и отговори които могат да помогнат и на други, е препоръчително да се пуска тема! :wave:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Нова тема Отговори

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”