Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
roki
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 903
Регистриран: съб ное 24, 2007 22:23
Репутация: 45
пол: Мъж
Контакти:

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от roki »

Ми_ми написа:А, знаеш ли, там където ти живееш имате ли магазинчета в които на място ти изработват гривни, гердани и украшения по твой избор и с материали също по твой избор. Чара на цялата тази история е в това, че ти реално правиш украшения лично за твоята приятелка по твой вкус и влагаш много лична емоция в това, а не конфекция - разбираш ли ;)
Абе разбирам , но в нашето град пфф то и село може се нарече няма такива екстри :evil4: , но както и да е аз вече се спрях на Снимката мерси за предложението :)
Прочетено: 498 пъти
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от Ми_ми »

SmockeR написа:
Ми_ми написа:А, знаеш ли, там където ти живееш имате ли магазинчета в които на място ти изработват гривни, гердани и украшения по твой избор и с материали също по твой избор. Чара на цялата тази история е в това, че ти реално правиш украшения лично за твоята приятелка по твой вкус и влагаш много лична емоция в това, а не конфекция - разбираш ли ;)
Абе разбирам , но в нашето град пфф то и село може се нарече няма такива екстри :evil4: , но както и да е аз вече се спрях на Снимката мерси за предложението :)
:съгласен: :съгласен:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
mitashki1975
Академик
Академик
Мнения: 7814
Регистриран: ср яну 02, 2008 19:07
Репутация: 615
пол: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от mitashki1975 »

снимка в рамка наистина не е лоша идея
Ако искаме да променим постъпките в живота си,трябва да променим физическото и психическото си състояние,като го изчистим и преустроим.
Изображение
Потребителски аватар
roki
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 903
Регистриран: съб ное 24, 2007 22:23
Репутация: 45
пол: Мъж
Контакти:

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от roki »

:mrgreen:
Потребителски аватар
roki
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 903
Регистриран: съб ное 24, 2007 22:23
Репутация: 45
пол: Мъж
Контакти:

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от roki »

Колкото до подаръка много го хареса и искам още веднъж да кажа мерси на gadabout :mrgreen: и на всички останали които си изказаха мнението :)
gadabout
Ветеран
Ветеран
Мнения: 1050
Регистриран: пон юли 16, 2007 23:27
Репутация: 131
пол: Мъж
Местоположение: Townsville
Контакти:

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от gadabout »

Радвам се, че се е получило! ;)
Потребителски аватар
roki
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 903
Регистриран: съб ное 24, 2007 22:23
Репутация: 45
пол: Мъж
Контакти:

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от roki »

И аз :mrgreen:
DDimitrovDOOM1
Регистриран
Мнения: 2
Регистриран: пет фев 11, 2011 13:42
Репутация: 0
пол: Мъж

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от DDimitrovDOOM1 »

По добро от това да я обсипеш с внимание и да демонстрираш ,че тя е най- специалната няма по -добро за рожденият ден на твоята приятелка !!!! Запази маса в някоя готина дискотека и покани най -добрите Ви приятели на купон с голяма торта !!!!!!!! Останалото идва от самосебеси без значение каква възраст е ТЯ !!!! Приятна изкарване и успех !
Потребителски аватар
Ми_ми
Адвокат на Дявола
Адвокат на Дявола
Мнения: 19479
Регистриран: чет авг 23, 2007 12:21
Репутация: 6801
пол: Жена
Местоположение: на Земята

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от Ми_ми »

DDimitrovDOOM1 написа:По добро от това да я обсипеш с внимание и да демонстрираш ,че тя е най- специалната няма по -добро за рожденият ден на твоята приятелка !!!! Запази маса в някоя готина дискотека и покани най -добрите Ви приятели на купон с голяма торта !!!!!!!! Останалото идва от самосебеси без значение каква възраст е ТЯ !!!! Приятна изкарване и успех !
:) То изкарването мина преди около има-няма две години близо три ще станат май месец........... ;) А и явно не си прочел началото, човекът иска съвет за подарък на стойност около 25-30 лева - с тези пари, ако успееш да заведеш приятелката си на заведение, пък и за приятелите й да останат пари за почерпка.........абе някак си не се връзва....помисли :lol: :lol: :lol:

" Заговори, че да те видя." - Сократ

Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6339
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33064
пол: Мъж

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от beggginer »

С 25-30 лв. можеш да си купиш две шишета водка, да се напиеш в домашни условия и вече на градус, да се поднесеш като подарък. Ако са ти останали пари, може да си вържеш панделка.
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 866
Регистриран: пет ное 26, 2010 19:02
Репутация: 324
пол: Мъж

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от harpartun »

А някой може ли да ме насочи какво да правя? Имам проблем с бившата ми приятелка разделихме се на 13.02.11г но както тя така и аз имаме чувства един към друг днес и върнах една тениска която беше забравила у дома и когато и я връщах тя ми даде следното писмо:
Всяко момиче си мечтае за своя принцна бял кон, вчрва, че някой ден ще я сполети тази истинска чиста любов.И ще обича. Истински. И ще бъде обичана, щастлива.Това конкретно момиче не прави изключение. На пръв поглед тя не бе нищо по-различно от останалите, нямаше този чар и красота, която заслепява принцовете. Но тя имаше нещо много по-ценно и прекрасно от това - тя даваше любов.

В началото на миналата година, да,точно на "Свети Валентин" нейното сърце бе разбито по начин,който не би бил присъщ на някой принз. Тя с месеци страдаше и странеше от всеки и всичко, но никой не забеляза това, защото тя скриваше дълбоко в себе си всяко чувство, но тогава не осъзнаваше каква лпша шега ще й изиграе този нейн навик.

Тя имаше друга особена черта-единствения начин да се почувства щастлива е като дари на друг щастието. Искаше да обича някой . Истински. Въпреки разочарованиятай тя се надяваше,че ще намери своя принц. Но този път разликата беше, че тя не искаше да го търси, а той да открие нея.

През същата година в началото на лятото тя се зашпзна с едно отличаващо се от другите момче и веднага забеляза, че този принц е ранен във "война", която той е претърпял. Той търсеше щастието, искаше да бъде обичан, но нейните рани не бяха зарастнали все още. Но тя искаше да е до него, искаше да му помогне. Говореха, споделяха. И двамата бяха самотни и искаха да имат рамо на което да поплачат, кога им е тежко. Даже много повече от това, но все още не го осъзнаваха. Постепенно плахото момиче почна за се влюбва във своя уникален по свой си начин принц, но не смееше да го признае пред себе си. Или може би просто не искаше. Не бе говова за нова битка, защото не би понесла повече рани.

Ноща на 20.юли- на пръв поглед обикновенна вечер, но не и за све млади души. Това беше началото на нещо прекрасно за тях. Тя стоеше и плахп го гледаше в очите, всякаш се надяваше той да и подскаже дали си заслужава. Но щом усети нежността, с която ръцете му я докосваха, леката и несигурна прегръдка, с която всякаш се притесняваше да не я нарани, тя бесигурна, че това е Той. Тя се спусна към него, готова да рискува всичко. Сърцето й щеше да изхвръкне като птичка, в нея в едно се преплитаха щастое, болка и уплаха. Но тя беше щаслива. Истински щаслива. Тя бе готова да обича отново и бе сигурна, че нейният принц ще я цени повече от всичко. Тя не искаше много, а само да се почувства като истинска принцеса в ръцете на своя герой.

С всеки изминал ден тя го обикваше все повече и повече. Той беше винаги до нея и я обичаше и тя бе готова да му даде най-спото си...

Но не всяка приказка има щастлив край както това наивно момиче се надяваше. С времето любовта на принца отшумяваше.Той никога не виждаше сълзите й, тя се опитваше да ги скрие в отчаян опит да защити сърцето си. Тя страдаше а той даже не се опита да промени това. Момичето просто искаше да бъде обичано и ценено. С всеки изминал ден нейният принц все повече охладняваше и страшно много я нараняваше, тя не можеше да си обясни защо. Тя горчиво съжеляваше за всяка своя лоша дума, но не смееше да си признае. Тя се бореше за него. И страдаше. Много. Но единственият човек, който можеше да я разбере, всякаш беше на километри разтояние от сърцето й. Той я огорчаваше и никога не съжеляваше, но сърцето й отказваше да се предаде така лесно. То все още тупаше само за него. Тя продължи да вярва в щастливия край и да се бори за него. О, как й се искашенейният принц също да й помогне в борбата й...

Една година по късно, пак на "Свети Валентин" сърцето и продължава да се бори за щастието. Никога няма да се откаже, защото това, което някога са имали не се е загубило, но за да се върне, трябва и дваната да шплпжат усилие. Двамата да се борят заедно, за да вървят в една посока, да бъдат щастливи, да се ценят и да се обичат! Това малко сърце отчаяно повтаря тези думи, но няма кой да го послуша. Но то няма да се откаже...

И ето аз стоя и пиша всичко това със сълзи на очите. Помогни ми, бори се заедно с мен! Не се предавай! Не ме оставяй! Бъди до мен, обичай ме! Искам да усещам нежния допир, с който ръцете ти ме галят. Искам да гледам красива лека усмивка на лицетоти всеки път щом се видим. Не искам да се откъсвам от прегръдките ти... Обичам те! Обичай ме и ти! Знай, че винаги ще има едно сърце, което тупти за теб, макар и разума да не иска да ти го признае. Знай, че това момиче винаги ще бъде до теб, Но трябва да се бориш за нея, защото тя не може сама.

Искам да попитам какво да правя да послушам сърцето си или разума. Сърцето ми ми казва да продължа имам чувства към нея но разума ми казва не това беше скрито от теб не се знае какво е скрито още и какво трябва да преживееш за да разбереш остани си с 1 разбяла. Благодаря предварително :pray: :sad:
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19052
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36477
пол: Мъж

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от Zeroadhesion »

Ти най-добре сам можеш да прецениш, дали момичето си заслужава :съгласен: За такива работи не е препоръчително да искаш съвети от други хора.
harpartun
Пристрастéн
Пристрастéн
Мнения: 866
Регистриран: пет ное 26, 2010 19:02
Репутация: 324
пол: Мъж

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от harpartun »

По принцип да но може някой да е преживял нещо подобно затова питам...
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Пред Голям проблем съм ПОМОГНЕТЕ !!!

Мнение от Mozo »

Явно момичето те обича доста. Ти що охладня така? Лошото е, че любов насила не става. Привързаност да, но любов... Просто претегли приоритетите и чувствата си към нея. Тегава ситуация е това...
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”