Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Montoya »

Отидох днес до банкомата да внеса пари по сметката си и чудо, нямаше хора и банкоматът взе всичките банкноти :headbang:
Прочетено: 1631 пъти
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24780
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115275
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от шони »

Montoya написа:
съб юли 29, 2023 21:09
Отидох днес до банкомата да внеса пари по сметката си и чудо, нямаше хора и банкоматът взе всичките банкноти :headbang:

Аз пък само тегля. Досега не съм внасял кеш чрез банкомат.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24780
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115275
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от шони »

От два дни едната ми внучка (столичанката Ема ), с майка си и баща си, разбира се, са удома. Голям купон и доста рев. ;) От неделя до четвъртък(вчера) гледахме другата внучка(на другата ми дъщеря); те пък бяха на гръцкото море и вчера следобед си я взеха. Другият месец съм пазарил майстор за основен ремонт на баня+тоалетна. Дали ще имаме и ние малко време за нас, не се знае. ;)
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Mozo »

Едва ли, но тези моменти са безценни :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24780
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115275
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от шони »

Съгласен. Само търпение и доброта. :усмивка1:
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24780
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115275
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от шони »

А, забравих да се похваля, че вчера покарах малко (около десетина минути) Арканата на единия зет(столичаните). Мързелива работа са това автоматиците; мнооого електроника – тя си върви сама. Ако карам по-дълго, може и да заспя на волана. Хубаво вози, солидна кола, пъргава е, ако си вдигнеш крака от газта (на равен път или по нанадолнище) на екрана изскача зелена картинка на Рено Аркана, сиреч работи с нулеви емисии (на ток). Електромоторът е малък и не се зарежда от контакт. Отзад външно ми изглежда много висока, отпред ми е много удобно. Покривът отзад е скусен и си мислех, че няма да се побера с моите габарити (190 см.), но се побрах, хем седалката беше настроена за зет ми(той е 191 см.) Седалките са много удобни, отстрани има копче и автоматично се регулират в хоризонтална и вертикална посока. Дисплеят е много як (10 инча); има всякакви опции; на волана – много копчета(не успях да ги запомня) и много други. Колата не е лично моя и затова не съм снимал. Изразявам само общи впечатления.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Montoya »

Мисля че съм го казвал вече, но откакто за първи път се качих на по съвременен автоматик се зарекох че ще си купя и повече няма да карам кола с ръчна кутия. Сега дори ме хваща яд да ги вкарвам в сервиза на подемниците, но карам, служебната кола също е ръчка и се примирявам
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20597
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112167
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Montoya »

шони написа:
съб юли 29, 2023 21:30
Montoya написа:
съб юли 29, 2023 21:09
Отидох днес до банкомата да внеса пари по сметката си и чудо, нямаше хора и банкоматът взе всичките банкноти :headbang:

Аз пък само тегля. Досега не съм внасял кеш чрез банкомат.
Трябваше да си внеса парите от буркан и дюшек банк, че ще ходя малко в чужбина за няколко дни и кеш не ми вършат работа, а банкоматът е за предпочитане пред опашката на касата в банката в работно време през което аз нямам време да отида, друг вариант е да ходя до някой мол късно вечер, затова банкоматът е страхотно решение
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Mozo »

О, внасям редовно през банкомат, супер удобно си е :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
elementaryos
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2558
Регистриран: пон окт 03, 2016 17:36
Репутация: 15744
пол: Мъж
Местоположение: Банкя

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от elementaryos »

Днес (то беше вчера късно вечерта) синът ми се прибра от стаж в Германия . Още на летището учителите сипеха само суперлативи за представянето му там. А и отделно това е първото му отделяне от нас. Чувствам се горд и щастлив :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Mouse »

elementaryos написа:
пон авг 07, 2023 07:31
Днес (то беше вчера късно вечерта) синът ми се прибра от стаж в Германия . Още на летището учителите сипеха само суперлативи за представянето му там. А и отделно това е първото му отделяне от нас. Чувствам се горд и щастлив :headbang: :headbang: :headbang:
Честито на сина ти представянето :headbang: :headbang: Все така успешен да е :)

За мен нищо ново, освен че явно снощи е преваляло и днес няма да поливам :hello1: :cheers1:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284008
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Mozo »

elementaryos написа:
пон авг 07, 2023 07:31
Днес (то беше вчера късно вечерта) синът ми се прибра от стаж в Германия . Още на летището учителите сипеха само суперлативи за представянето му там. А и отделно това е първото му отделяне от нас. Чувствам се горд и щастлив :headbang: :headbang: :headbang:
Така и трябва да бъде :headbang: :headbang: :headbang:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Mouse »

Днес видяхме едно зайче. То не зайче, а заек - голям, едър като малко куче. Знам, че дивите са по-едри, но с този спокойно се нахранваха компания от 10 човека :toothy10: Нахално ни изчака да се приближим и чак като Ара хукна към него и той се изнесе надолу по пътя и в храсталаците. Ара не го хвана естествено, но поне потича за загрявка :mrgreen:
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12951
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Mouse »

Льолик ми забрани, но аз ще се поФаля.
Миналата година той искаше да направи портата по един начин, но аз не, та не. Искам я така. Е да де, но се оказа грешно и се изкриви. Та дойдоха вчера, признах си грешката, в резултат на което Льо ми счука кило каменна сол на главата :toothy10: Направи я момчето както си требе и сега е супер. Ще остане за поколенията.
Много съм доволна и благодарна, въпреки цицините и навикванията (ама си го знаем Льо и хич не се сърдих).
Та днес имам хубава новина - нова, здрава и красива порта \:D/ \:D/
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19065
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36597
пол: Мъж

Re: Какво хубаво нещо ви се случи днес?

Мнение от Zeroadhesion »

Еми ся като се похвали, ще трябва пак да я снимаш сега :toothy10:
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”