Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Откраднато от нета

Споделен проблем - половин проблем.
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mozo »

Можеш да имаш друга сметка, разбира се. Тази обаче, безплатната, не можеш да я ползваш да получаваш други постъпления по нея. В момента, в който получиш и една стотинка, която не е от НОИ или от работодателя ти, далаверата се разваля и вече не е безплатна. Иначе можеш и 1000 сметки да имаш, това не е проблем и никой не може да ти забрани :thumbright:
Прочетено: 5758 пъти
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
пет авг 25, 2023 17:36
Можеш да имаш друга сметка, разбира се. Тази обаче, безплатната, не можеш да я ползваш да получаваш други постъпления по нея. В момента, в който получиш и една стотинка, която не е от НОИ или от работодателя ти, далаверата се разваля и вече не е безплатна. Иначе можеш и 1000 сметки да имаш, това не е проблем и никой не може да ти забрани :thumbright:
Прочетох, че изрично се забранява да имаш друга сметка в която и да е друга банка, която предлага подобни услуги. Или поне така го разбрах.
Основното изискване е, че държателят на сметката не трябва да притежава друга платежна сметка, в която и да е банка, която предоставя идентични платежни услуги по покритието на основния пакет. В допълнение, всяко физическо лице ще може да има само една такава сметка, която се води основна или базова.
Лично мен това не ме вълнува, но ми е интересно как ще се процедира.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mozo »

Естествено, че ще имаш само една базова сметка, не може да отваряш безплатна във всяка банка :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
съб авг 26, 2023 00:55
Естествено, че ще имаш само една базова сметка, не може да отваряш безплатна във всяка банка :thumbright:
Не, друго разбрах. Имам примерно една безплатна сметка в Х банка и не може да имам други сметки в банки Y и Z не безплатни, а обикновени. Това може ли? Тогава какъв е смисъла да те заплашват, че дори стотинка да дойде от другаде и сметката спира да е безплатна? Ако получаваш пари от други места ще ти ги превеждат в другите сметки, не в безплатната. Ако имаш право да имаш по една, примерно сметка, в 5 банки, само в една ще ти е безплатна, а с другите ще можеш свободно да си оперираш. Те това не го разбрах.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mozo »

Никой с нищо не те заплашва, просто условието е тази сметка да бъде захранвана само и единствено от заплати, пенсии и обезщетения. Можеш да имаш и 10 000 други сметки ако искаш.
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mouse »

...
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mouse »

8 декември.
Най-после започна да вали сняг! С жена ми си сипахме уиски и с часове гледахме през прозореца малките падащи снежинки. Обичам снега!
9 декември.
Събудихме се сред красив бял килим, покриващ всичко наоколо. Преместването ни тук, в Колорадо, бе най-добрата идея, която ми е хрумвала. За пръв път от години насам ринах сняг с лопата и се почувствах като младо момче. Изчистих нашата пътека и околните тротоари. Следобед мина булдозерът и затрупа отново изчистеното. Пак ринах. Какъв прекрасен живот!
12 декември. Слънцето стопи чудесния ни сняг. Съседът Боб обаче казва, че при всички случаи ще имаме "бяла Коледа" и че до края на зимата ще падне толкова сняг, че ще го намразим. Не му вярвам.
14 декември.Сняг, прекрасен сняг - цели 8 инча! Температурата падна под -20, но от студа всичко е искрящо. Стоплих се, като изринах пътеките. Следобед обаче булдозерът отново дойде и затрупа всичко. Не мислех, че ще трябва да рина толкова много, но пък скоро ще вляза във форма.
15 декември.За довечера прогнозират още 20 инча. Продадох колата и си взех джип 4х4. Изключихме фризера. Жена ми иска да взема печка на дърва, в случай че токът спре. Ама това е тъпо - все пак не сме в Аляска!
16 декември.Паднах на поледицата, докато сипвах сол по пътеките. Задникът ме боли зверски, а жена ми се хили като истеричка.
17 декември.Още е доста под нулата. Токът спря за 5 часа. Май трябваше да купя печка на дърва, но няма да го призная. Мразя, когато е права!
20 декември.Имаме ток, но навън паднаха още 14 инча от проклетата бяла помия. Цял ден ринах, защото шибаният булдозер идва два пъти. Не ми се чисти, но Боб казва, че иначе кметството ще ме глоби.
22 декември.Боб беше прав за "бялата Коледа", защото натрупа още 13 инча и няма изгледи да се стопи до август. Цели 45 минути се обличах, за да отида да рина, но точно на входа ми се приходи в тоалетната, и докато пак се събличах и обличах, останах без сили. Боб има снегорин на камиона си, но му трябва и не ще да ми го продаде, а в града са свършили. Следваща доставка - през март!
24 декември.6 инча твърд сняг. Счупих една лопата. Само да го гепя това копеле с булдозера, ще му строша главата. Мисля, че ме чака да се прибера след чистенето и веднага се появява и зарива всичко. Жена ми искаше да пеем "Мери Кристмас" и да отваряме подаръците, но бях много зает да дебна проклетото копеле.
25 декември.Честита Коледа, и нови 20 инча! Мисълта, че трябва да рина, ме подлудява. Господи, мразя снега! Дойде и шофьорът на булдозера да иска коледен подарък с цялото си нахалство! Праснах го с лопатата по главата. Жена ми казва, че имам лошо поведение. Аз пък си мисля, че е идиотка.
27 декември.Белите лайна продължават да се сипят !!! Защо ли се преместихме тук? Това бе НЕЙНА идея! Температурите паднаха под -30 градуса и канализацията замръзна.
28 декември.Стопли се до -20!
29 декември.Още 10 инча. Боб казва да си изчистя снега от покрива, за да не се срути. Ама тоя луд ли е? Не ми стига пътеката, сега и покривът!
30 декември.Покривът пропадна. Шофьорът на булдозера ме съди за 300 хиляди долара. Жена ми замина при майка си. Очакват се нови 9 инча.
1 януари.Подпалих останките от къщата. Край на чистенето!
8 януари.Толкова ми е добре с тези хапчета, дето ми дават.
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mouse »

Това е една статия, която прочетох в нета. Публикувана във в-к "24 часа"
Може ли подобно нещо да е истина?
Моля прочетете го дори по диагонал.

https://novdailyb.com/swggy.php?key=rj8 ... 640%7C3483
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mozo »

Ти сериозно ли :lol: :lol: :lol: Първо - в адрес бара не е сайтът на 24 часа, а е някакъв от тези жълтите, измамническите. Второ - има линкове, където те карат да се регистрираш някъде си и да направиш еди-какво си. Смяташ ли, че 24 часа ще паднат толкова ниско и ще се държат както измамници? Трето - стилът не е дори и като за пъркорусник журналистика. Четвърто - 99% от линковете по страницата не работят. Пето - карето отстрани е просто скрийншотнато изображение. Шесто - "Всички зрители видяха, че ми показахте уебсайта, където изкарвате тези пари, камерата засне линка!" Молим??? Седмо - дори и горепосочените проблеми да ги нямаше, няма такива глупости, още от третото изречение на човек му става ясно, че е отявлен фейк. Наистина не мога да повярвам, че в 21-и век има хора, които се ловят на подобни елементарни тъпотии :evil3:
Изображение
Потребителски аватар
Zeroadhesion
       
Мнения: 19065
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 36597
пол: Мъж

Re: Откраднато от нета

Мнение от Zeroadhesion »

Най-якото е това:
Виктория Петрова: "Когато разбрах за Immediate Alpha, аз самият нямах никакви допълнителни пари
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mozo »

Ми нямал пари, бе :p
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mouse »

Mozo написа:
чет ное 30, 2023 19:14
Ти сериозно ли :lol: :lol: :lol: Първо - в адрес бара не е сайтът на 24 часа, а е някакъв от тези жълтите, измамническите. Второ - има линкове, където те карат да се регистрираш някъде си и да направиш еди-какво си. Смяташ ли, че 24 часа ще паднат толкова ниско и ще се държат както измамници? Трето - стилът не е дори и като за пъркорусник журналистика. Четвърто - 99% от линковете по страницата не работят. Пето - карето отстрани е просто скрийншотнато изображение. Шесто - "Всички зрители видяха, че ми показахте уебсайта, където изкарвате тези пари, камерата засне линка!" Молим??? Седмо - дори и горепосочените проблеми да ги нямаше, няма такива глупости, още от третото изречение на човек му става ясно, че е отявлен фейк. Наистина не мога да повярвам, че в 21-и век има хора, които се ловят на подобни елементарни тъпотии :evil3:
Озадачи ме това, че е 24 часа, но аз не мога да различавам реален от измислен "адрес бар". Дори не знам какво е. Предположих, че е глупост както милиони подобни. Подведе ме вестника, но първо си е добре тук да питам. Никога не предприемам стъпки, преди да съм питала. Вие на толкова нови неща ме научихте, но има още и още. Ще си ви питам ;)
Благодаря PDT_Love_18 PDT_Love_18
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mozo »

Mouse написа:
пет дек 01, 2023 08:27
Озадачи ме това, че е 24 часа, но аз не мога да различавам реален от измислен "адрес бар". Дори не знам какво е.
Лентата с адреса на сайта. На 24 часа адресът е:

Код: Избери всички

https://www.24chasa.bg/
На онези има ли нещо общо? Като влизаш в камината, адресът си е нашият, а не някакъв измислен, нали :съгласен:
Изображение
Потребителски аватар
Mouse
VIP
VIP
Мнения: 12952
Регистриран: вт дек 29, 2009 17:10
Репутация: 61780
пол: Жена
Контакти:

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mouse »

Италия узакони убийството на крадци, които ни нападат с взлом! Самозащита в ръцете на народа!

Изображение

Парламентът в Италия реши да узакони самозащитата с огнестрелно оръжие, когато някой влезе с взлом в дома на друг. Ликвидацията на нападател също няма да бива удостоявана с обвинения. До сега законът там беше подобен на нашия – позволена е реакция при взлом, която да отговаря на силата на заплахата.

Как обаче се очаква от един човек да определи какви са намеренията на похитителите? Със сантиметър ли да я мери тази заплаха. В Италия решиха да реформират закона, тъй като много от жертвите се оказваха в затвора, например магазинери, при които са нахлули апаши и те са реагирали.

https://newsbul.com/%d0%b8%d1%82%d0%b0% ... WSdI-9vwKc
Плъхолюбител
Изображение
Колкото повече опознавам хората,
толкова повече обиквам животните!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284012
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 334817
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Откраднато от нета

Мнение от Mozo »

Пак фейкове :lol: :lol: :lol:
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”