Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Здравейте искам да ви попитам някой може ли да ми помоне да напиша една тема ,,Измеренията на човешкото страдание''

Споделен проблем - половин проблем.
Заключен Заключена
Iordanka_pl
Регистриран
Мнения: 2
Регистриран: ср апр 11, 2018 17:01
Репутация: 0
пол: Жена

Здравейте искам да ви попитам някой може ли да ми помоне да напиша една тема ,,Измеренията на човешкото страдание''

Мнение от Iordanka_pl »

Здравейте искам да ви попитам някой може ли да ми помоне да напиша една тема ,,Измеренията на човешкото страдание''
Прочетено: 175 пъти
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Здравейте искам да ви попитам някой може ли да ми помоне да напиша една тема ,,Измеренията на човешкото страдание''

Мнение от Tsurugi »

Единственият човек способен да ви помогне в това начинание сте вие самата :idea: :thumbright: , тук теми и съчинения не пишем :evil3: :съгласен:

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20590
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112137
пол: Мъж

Re: Здравейте искам да ви попитам някой може ли да ми помоне да напиша една тема ,,Измеренията на човешкото страдание''

Мнение от Montoya »

Или си намерете подходящ материал в Помагало и пуснете заявка с линк към него в този раздел kaminata-f299.html и ние ще ви го свалим
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Заключен Заключена

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”