Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Facebook - преубразуване на акаунт във възпоминателен [РЕШЕНА]

Споделен проблем - половин проблем.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Inferlin
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2392
Регистриран: ср май 07, 2014 17:27
Репутация: 9139
пол: Мъж

Facebook - преубразуване на акаунт във възпоминателен [РЕШЕНА]

Мнение от Inferlin »

Дано не ви се случва но за съжаление за всеки ще е въпрос на кога, а не дали...

Та желанието ми беше да превърна определен Facebook акаунт във възпоминателен такъв. Идеята е просто всички които му честитят нещо, пишат или нещо подобно да виждат че акаунта е... такъв. Би трябвало да пише преди името - "в памет на "...

Налучках паролата на акаунта, преубразувал съм моят акаунт, като наследствен за въпросния акаунт....

Бих могъл да пиша за автоматичната им форма която работи, но отсреща служителя вероятно не схваща български и не разбира документите, не му пука или кой знае... Но няма смисъл.
Та в крайна сметка получих "Съгласно заявката ви сме преобразували акаунта на любимия ви човек във възпоминателен." и следваше много добре написано (автоматично) писмо.

Добре, вече не може да се логне с този акаунт ("Account Unavailable. Този акаунт е със статут на възпоминателен акаунт. ") но нищо различно не виждам на въпросния акаунт - изглежда като всеки друг. Ако някой знае и/или е минал по същият път, трябва ли да се правят още свещенодействия, да пиша на ОЩЕ някой от FB?
На всичкото отгоре точно сега имат проблем с фалшивите съобщения за починали и въпросните са изключени... Що за кофти късмет... :sad:

Мисля че ще е леко брутално ако го напиша като новина и току виш някой я лайкне по грешка и ще се газирам... :evil: Просто не мога да свикна с това... :evil:
Та ще бъда много благодарен за каквато и да е информация и съвет по този въпрос, защото съм много, МНОГО бос във FB областта.
Последна промяна от Inferlin на нед ное 20, 2016 21:23, променено общо 1 път.
Прочетено: 437 пъти
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Facebook - преубразуване на акаунт във възпоминателен

Мнение от Montoya »

Дам, твърде гадно е за съжаление. Миналата година честитиха рождения ден на приятел, който почина преди 2 години. :???:
Не знам, не виждат ли написаните на стената RIP и подобни жалейки.
Относно ФБ, не знам кой би помогнал и как точно би станал видимо възпоменателен даден акаунт, може би с жалейка или лентичка някъде около профилната снимка, но не знам това кой би могъл да го направи
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Inferlin
Почетен член
Почетен член
Мнения: 2392
Регистриран: ср май 07, 2014 17:27
Репутация: 9139
пол: Мъж

Re: Facebook - преубразуване на акаунт във възпоминателен [РЕШЕНА]

Мнение от Inferlin »

Оказва се че всичко работи... (колкото всичко работи във FB)... т.е. които са логнати виждат въпросното "remember"... Е, някои не го виждат... Освен това надписа "remember" е някакъв микроскопичен, но нищо... И без това не очаквам повече от FB така че може да се смята проблема за решен.
Идеята за снимката е добра и наследственият ми акаунт позволява редакция но... за момента изобщо няма снимка.
Скрито съдържание!:
Регистрирайте се или влезте в акаунта си, за да видите съдържанието
Скрито съдържание за нерегистрирани:
Акаунта е на майка ми (каквото и да казват) това е единствения истински и важен роднина за мен... е беше, така че... след носене на ковчези (и не само) и какви ли не други погребения, не очаквах, че здравата ще ме удари. Но това е извън темата.
Тя така и не си сложи снимка, така че няма и яз да го правя.
Трия всички FB линкове към профила им и маркирам темата за решена.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: Facebook - преубразуване на акаунт във възпоминателен [РЕШЕНА]

Мнение от Montoya »

Скрито съдържание!:
Регистрирайте се или влезте в акаунта си, за да видите съдържанието
Скрито съдържание за нерегистрирани:
Бог да я прости жената :sad: Аз изкарах по гробищата последните 2-3 години и просто знам колко голяма е мъката
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Facebook - преубразуване на акаунт във възпоминателен [РЕШЕНА]

Мнение от Mozo »

Не мога да помогна по темата, защото и аз съм бос, просто пиша,за да кажа, че съжалявам и ти съчувствам :тревожен:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Лафчета, лични проблеми, въпроси и още”