Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Всичко за Astra Linux - проблеми, мнения, въпроси

feed Всичко свързано с Линукс. Новини, проблеми, въпроси.
Десктоп Линукс дистибуции, сървърни Линукс дистрибуции, Линукс дистрибуции с общо предназначение, Linux Mint, Ubuntu, Arch Linux, Mandriva, PCLinuxOS, openSUSE, Fedora, Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Suse Linux Enterprise Server, Debian, Cross Linux from Scratch, Slackware, Gentoo. Графични среди, новини, игри, драйвъри, въпроси, десктоп, сървър, браузъри, помощ.
Потребителски аватар
Tsurugi
VIP
VIP
Мнения: 15458
Регистриран: ср сеп 23, 2015 03:10
Репутация: 123755
пол: Мъж
Местоположение: София

Re: Всичко за Astra Linux - проблеми, мнения, въпроси

Мнение от Tsurugi »

3SSS написа:
ср мар 20, 2019 07:51
Руско дистро базирано на Дебиан за нуждите на техните институции.
Начо вече ти го е казал, но да ти го кажа и аз. Това дистро няма да го сложа на моя машина, та ако ще налъмите да цъфнат. Руската армия... Руската армия си сваля дистрибуцията от отворен източник, от който всеки желаещ мераклия може да се сдобие със същата, баш тъй ще да е... Това дори не се нуждае от коментар;)
3SSS написа:
ср мар 20, 2019 14:27
Ползвам я едва от вчера но интерфейса определено ми допата, идва с вградена функция за изкл на комп. в определено време,която намирам за много удобна и други такива.
Интерфейсът е такъв, какъвто бъде накаран да бъде. За "функцията". За тази работа не ти трябва никаква програма, а един прост крон;)
Прочетено: 666 пъти

OXXXXXXX[{#LINUX&&HACK:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:/:>


剣リナックスをとともに武士

Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283218
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Всичко за Astra Linux - проблеми, мнения, въпроси

Мнение от Mozo »

3SSS написа:
ср мар 20, 2019 20:47
Дабе ясно за колко се инсталира,когато е инсталирано е винаги по-удобно..

Не става пичове, не мога да карам с толко дървено дистро...много малко от пакетите, които ми трябват ги има..липсващи зависимости за всичко...,добавих deb repo и се строши..не е за мен.
Темата ще е от ползва на търсещите информация, който има време и нерви...
Благодаря за помощта
Мда, а човек като свикне с Arch, всичко друго му се струва сложно и бавно :mrgreen:
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Линукс - инсталация, настройки, проблеми”