Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Спортен празник в детската градина

Безплатни есета, реферати, анализи, доклади и всякакви теми свързани със спорта.
Въздушни спортове, стрелба с лък, волейбол, тенис на маса, баскетбол, бейзбол, състезателни танци, спортна гимнастика, художествена гимнастика, народна топка, алпинизъм, колоездене, бойни спортове, билярд, конен спорт, риболов, футбол, голф, хандбал, зимни спортове, ветроходство, ски, хокей, кърлинг, рафтинг, гребане, плуване, гмуркане, вдигане на тежести, борба, автомобилни спортове, мотоциклетни състезания, интелектуални спортове.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Спортен празник в детската градина

Мнение от Montoya »

Спортен празник
Влиза водещата
Веселушка:- Здравейте, деца! /децата отговарят, музиката спира/. Аз съм Веселушка. Защо спряхте да танцувате? Тук е точно за мен- музика, танци, песни, смях, веселие и много деца. Да не би да съм закъсняла за купона? Хайде да се веселим! Събрали сме се днес, защото е празник- всички деца по света празнуват и искам всички да са винаги усмихнати и щастливи! Добре дошли на нашия Спортен празник на игрите. Всички състезатели са в предстартова треска.
-Къде са отборите?
Учител: - Ето ги: - Първи отбор- „Бон- бон”
- Втори отбор- „ Бърборино”
- Трети отбор – „Мечо Пух”
Веселушка: - Хей, мечета, покажете колко сте добри,
гъсеничка направете- раз, два, три
Веселушка: -Ех, че сме хубави, искате ли да направим един Парад на отборите!
Децата маршируват в колони, престрояват се в редици на
Пес. „Рачо Капитана”
/Веселушка се озърта и наднича – търси нещо.
Учител: - Веселушке, какво търсиш?
Веселушка:- Нима не знаете, че след Пипи Дългото Чорапче аз съм най- добрата „нещотърсачка”. А, ето, че намерих нещо!
Първа игра /Намира кош с топки- ПИ „Топка в колони”/

Веселушка: Тия шарени топки са чудесни за игра. Сега ще видим кои са най- сръчните и бързи деца.
/състезават се „Бърборино” в 2 отбора
Веселушка-Ура, ура, ура! за победителите в тази игра! Всички бяхте чудесни!
/раздава награди за победителите/
Веселушка си слага слънчеви очила, взима кофичка за пясък , отправя се към вратата.
Учител: Веселушке, къде отиваш? – на плаж
- А кой ще води с нас спортния празник по- нататък?!
Веселушка: - Ами той нали вече свърши. Отборите се състезаваха. Поздравихме и наградихме победителите. Какво още има?
Учител: -Има още игри. Ще бъде още по- интересно и забавно.
Веселушка: -Може ли и аз да участвам?


Целият материал
Спортен празник в детската градина.doc.rar
(5.77 KиБ) Свален 22 пъти
Прочетено: 535 пъти
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Физкултура и спорт”