Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Сценарий за първи учебен ден

Безплатни реферати, есета, доклади, анализи и всякакви теми свързани с педагогиката.
Дидактика, образование, специална педагогика, социална педагогика, военна педагогика, възпитание, формиране на личността, предучилищна педагогика, училищна педагогика, педагогика за възрастни.
Нова тема Отговори
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 284318
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 335664
Местоположение: Somewhere In Time

Сценарий за първи учебен ден

Мнение от Mozo »

ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН – 2017 ГОД.

• Мили деца, уважаеми гости. Днес е 15. Септември – най-вълнуващият ден за българските деца и учители. Днес започва новата учебна година в училищата и детските градини. Да посрещнем всички деца с аплодисменти…..
• Драги гости, добре дошли! Нашата градинка има светъл празник! А какво е празник без песни, танци и усмивки!!!
ПЕСЕН:…………………………….
• В любимата детска градина, потеглихме в ранни зори, започва и тази година, здравейте другари добри!
• Тук растем с любов и ласки, като цвят на пролетта. Всеки ден е детски празник в тази слънчева страна.
• В най-прекрасната градина, при най-добрите госпожи, година след година растеме умни и добри.
• Всички в детската градина грижат се с любов за нас. Със усмивка ни посрещат сутрин още в ранен час.

ПЕСЕН:………………………….

• Хубаво е в детската градина. Всеки ден е детски празник на игри, мечти и песни! Детската градина е страна на вълшебства, тайни и чудеса!
• Щом отворя шарената книжка, листите й трепват със въздишка, приказка след приказка разказват, цялата земя пред мен показват.
• Девойка, бяла като сняг, работи, не привива крак. Тя в горската къщурка шета за седем братчета джуджета. Коя е тя? – СНЕЖАНКА
• В миг пред мен се появяват седем палави козлета. Хей, козлета, спрете, някой дебне зад вратата, крие се във тъмнината. Кой е този лош герой? – ВЪЛКЪТ
• Виждам хитър котарак, веселяк е и смелчак. Носи шапка със перо и чезми с шпори от сребро. Кой е той? – КОТАРАКЪТ В ЧИЗМИ
• Вълкът, измършавял от глад, решил да хапне за обяд момиченцето пременено с шапчица червена. Коя е тя? – ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА
• Три къщички в гората – Вълчо спира се пред всяка. В тях се крият три братленца, трите весели ... – ПРАСЕНЦА
• Градината е сбъдната мечта за малките и палави деца. Тук имаме игри и забавления, изненади, много развлечения. Но нека си призная от сега – без пакости не мога да раста.
ПЕСЕН:………………………
• Скоро ще порасна, ще постъпя в първи клас. Искам всичко да науча, всичко, всичко аз да знам за родината ни мила!
• България! Че кой ли я не знае – на здравец и на роза тя ухае. В небето чак опират планините, като море са ширни равнините.

Целият материал:
Прикачени файлове
Сценарий за първи учебен ден.rar
(9.62 KиБ) Свален 19 пъти
Прочетено: 179 пъти
Изображение
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Педагогика”