Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Лечение чрез движение в логопедията-презентация

Безплатни реферати, доклади, анализи, есета и всякакви теми свързани с медицината.
Анестезиология, патоанатомия, имунология, токсикология, патология, фармакология, хирургия, микробиология, неврология, епидемиология, кардиология, ендокринология, психиатрия, дерматология, детски болести, инфекциозни болести, акушерство и гинекология, диетология, белодробни болести, гастроентерология, вътрешни болести, офталмология, урология, хематология, онкология, рентгенология, физиотерапия, неврохирургия, нефрология.
Нова тема Отговори
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Лечение чрез движение в логопедията-презентация

Мнение от Kotkata68 »

Лечение чрез движение в логопедията
Станислава Бойчева
Логопедия 3-ти курс
Факултетен № 1002

ДИХАТЕЛНА ТЕРАПИЯ И РАБОТА НАД ФОНАЦИОННИТЕ НАРУШЕНИЯ
при нарушения на артукулацията

Дихателните процедури са малко на брой и сравнително прости. Фонационните процедури са по-специални и са значително повече на брой от дихателните.
Като цяло дихателните и фонационните процедури се прилагат при гласовите нарушения. Отделните елементи се включват и в терапията на нарушенията на дишането и на фонацията, когато те са включени в клиничната картина на други полисистемни комуникативни нарушения.

Дихателните процедури се делят на няколко типа
За изработване на дълбоко диафрагмално вдишване и плавно продължително издишане.
................................

Целият материал:
Лечение чрез движение в логопедията.rar
(708.34 KиБ) Свален 12 пъти
Прочетено: 562 пъти

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Медицина”