Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Теория и практика на текста

Безплатни реферати, доклади, есета, анализи и всякакви теми свързани с журналистиката.
Разследваща журналистика, културна журналистика, спортна журналистика, музикална журналистика, криминална журналистика, фотожурналистика, радиожурналистика, телевизионна журналистика.
Нова тема Отговори
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Теория и практика на текста

Мнение от Kotkata68 »

КУРСОВА РАБОТА
по Теория и практика на текста
Съдържа:
Резюме
Конспект
Текст-описание
Текст-разсъждение
Аргументативен текст
Текст от гледна точка на читателя
Текст от гледна точка на писателя

„Мама уби сестра ми!”
(Резюме)

Ужасяваща статистика разкрива на българското общество неповторимият Карбовски.
Новата книга на Мартин Карбовски „Ловът на педофила. Българския Апокалипсис” подробно описва битката на журналиста с педофила Кузов, допълнена от стряскаща статистика за „нелепи” смъртни случаи на десетки деца на България.
„Ловът на педофила” е плод на тригодишно разследване и борба на журналиста с един депутат, покровителстван от съдебната система и журналистите. Борба, в която Карбовски се отправя с две камери, екип от 4-ма човека и непреодолимо желание да промени държавата, която оневинява всеки свой представител във властта, уличен в педофилия.
„Българският Апокалипсис” е страшна приказка за десетки случаи на непоносима жестокост към „безименните” деца, неполучили възмездие от българската съдебна система.
Защо един журналист тръгва на лов за педофил? Колко време трае преследването? Как се правят клопки при ловуване на педофил? Къде и колко са „кузовците” в България? Как продължават да живеят стотиците им невинни жертви?
„Ловът на педофила. Българският Апокалипсис” разкрива истории, потулени и отхвърлени от обществото, но съществуващи в съдбата на една държава, превърнала се в рая на педофилите.
.................................

Целият материал:
Теория и практика на текста.rar
(1014.52 KиБ) Свален 11 пъти
Прочетено: 580 пъти

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Журналистика”