Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Барометър на общественото мнение :) .

"За" или "против" сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

За.
1
9%
Против.
5
45%
Безразличен съм към тази проява.
5
45%
 
Общо гласове: 11

Потребителски аватар
Diananet
Почетен член
Почетен член
Мнения: 4301
Регистриран: съб фев 28, 2015 10:45
Репутация: 63398
пол: Мъж

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от Diananet »

Амииии бъркаш са! Пенсионерите се събират на Бузлуджа за да затварят в консерви вируса на комунизъма. И после заразяват хората с него. Ъхъ. Ако и другите тръгнат така отиде работата. Ще се изпозаразим всички и ще станем комунистически рокери-гейове. :p
Прочетено: 573 пъти
Почнеш ли да лепиш пари по монитора, докато слушаш музика в youtube - лягай си! Много си пиян!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от Mozo »

Хахаха :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от rado84 »

Само че сексуалността не се предава по въздуха и не могат да ти промият мозъка да станеш гей, ако не си се родил такъв. Докато с промиване на мозъци сега близо половината народ са комунистически коне с капаци и с комунистическо мислене, а половината на тази половина пък са и с религиозно промити мозъци.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от Montoya »

Мислиш ли Радо, че не могат да ти промият мозъка и да станеш гей!? Аз мисля че може и то доста лесно ако те подхванат в правилната възраст.
Ако не беше така, я кажи къде бяха толкова много гееве преди 15-20 години, нямаше просто, сега има, защото навсякъде се навира педерастията и естествено последователите се множат
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от Mozo »

Не, Монтоя. Отдавна е доказано, че се раждаш такъв. Или си такъв, или не. А на времето пак са си били толкова. Просто и на теб да ти кажат, че отиваш в урановата мина или в затвора, ще се представяш като хетеро доживот. Няма как да си преследван от законаи да не се криеш. сега поне не са подсъдими, та затова просто излязоха на светло. Иначе винаги са си били толкова.
Изображение
Потребителски аватар
BURN5
Жител на Wonderful Life
Жител на Wonderful Life
Мнения: 6815
Регистриран: ср юни 25, 2008 18:15
Репутация: 9003
пол: Мъж
Местоположение: СОФИЯ

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от BURN5 »

Гласувах твърдо против, макар, че ''сакралната'' дата е минала.
Офтопик:
Ако има нещо по-омразно за мен от циганин, това е циганин-педераст!
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от rado84 »

Montoya написа:Мислиш ли Радо, че не могат да ти промият мозъка и да станеш гей!? Аз мисля че може и то доста лесно ако те подхванат в правилната възраст.
Ако не беше така, я кажи къде бяха толкова много гееве преди 15-20 години, нямаше просто, сега има, защото навсякъде се навира педерастията и естествено последователите се множат
Да, бе, хич не е имало! Емил Димитров и Васил Найденов хич не са били едни от най-известните гейове още по времето, когато телевизията у нас е била черно-бяла и аналогова. И това са само двама известни. Кой знае още колко е имало, за които ние не знаем.
И не, не могат да ти промият мозъка, защото се раждаш такъв. Аз например никога не съм имал контакт с гейове като малък, но в 8-ми клас открих, че имам влечение не само към женския пол. След като не е имало кой да ми промива мозъка, тогава как стана така, че съм бисексуален, според теб? Ако сега изтърсиш, че "бог" ми е промил мозъка и съм "станал" би с непорочно промиване на мозъка, ще спра изобщо да ти отговарям.
Потребителски аватар
Montoya
Модератор
Модератор
Мнения: 20571
Регистриран: съб фев 15, 2014 11:32
Репутация: 112007
пол: Мъж

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от Montoya »

Хехехе, както и да е, относно промиването на мозъци изгледай няколко епизода на брейн геймс по нешинъл джиографик и ще разбереш как става, Господ няма нищо общо :lol:
AsusVivoBook17
CPU 11th Gen Intel(R) Core(TM) i3-1115G4 [/color]RAM 16000MB DDR4; VC-Intel UHD Graphics G4
Kotkata68
Глобална котка-идиотка
Глобална котка-идиотка
Мнения: 29946
Регистриран: пет ное 30, 2007 12:06
Репутация: 58101
пол: Жена

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от Kotkata68 »

Ама Васко кеца не е ли вече, защо бил? :мисля:

Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Опознават ме само тези, на които позволя... за останалите съм просто това, което виждат!

Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24753
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115095
пол: Мъж

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от шони »

В определена възраст може да се въздейства на някои деца; подчертавам някои деца, за да развият влечение към своя пол. Много важен е и семейният микроклимат.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: За или против сте гей парада, който ще се проведе днес, 27 юни в София?

Мнение от rado84 »

Kotkata68 написа:Ама Васко кеца не е ли вече, защо бил? :мисля:
Говорех за времето, когато са се опитвали да "лекуват" хомосексуалността и е било опасно да казваш, че си ЛГБТ.
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”