Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Барометър на общественото мнение :) .
Нова тема Отговори

Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014?

1. Лъгах и ме излъгаха
1
17%
2. Само аз лъгах
1
17%
3. Успяха да ме излъжат
2
33%
4. Нито лъгах, нито ме лъгаха
2
33%
 
Общо гласове: 6

Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от kim75 »

Вчера беше ден на шегата, хумора, лъжата. \:D/ Да си разкажеш тук какви шеги и лъжи спретнахме на близки и приятели, какви ни спретнаха на нас. :mrgreen:

На моите лъжи се хвана доста народ, като започнем от майка ми, сутринта нарано. :evil4: Тя става в 6 часа сутринта, в няколко дни от седмицата, като напоследък все се успива и аз, случайно или не, я будя около 7- 7.15h и не закъснява за работа. Тази сутрин гледах сериал до 5.55h, за да я събудя преди да й звънне телефона. :mrgreen: Във въпросният час влязох в тъмната й стая и миличко я събудих: "Мами, ставай, че е вече 7.15!" :mrgreen: Тя ошашавена се изправя в леглото и се чуди как така пак се е успала, като телефона й скоро е звънял, а аз я убеждавам, че не е, защото съм будна и не съм го чула!... Мислех да разбере лъжата като светна лампата, но светнах и хоп, изненада! Стенният часовник показваше 7.00h! :shock: :evil4: Тя се шашка, че е наистина толкова и аз се шашкам заедно с нея! :toothy10: Накрая й показах точният час на телефона й, честитих й първи април, а тя искаше да ме убие! :toothy10: По- късно разбрахме, че приятелката на брат ми решила да й скрои същият номер и през нощта е сменила часа на стенният часовник! :evil4: Конспирация срещу майка ми се получи! :evil4:

По обяд, влизайки в любимият фейсбук, реших да изпълня идеята осенила ме през нощта. Пуснах статус, със снимка на тест за бременност... с две чертички: "Мога ли да бъда по- щастлива?!" :mrgreen: Някои не повярваха, заради датата, но мнооого народ се върза! Над 70 харесвания за някой и друг час! :toothy10: Писаха ми и на лични, поздрави... Покрай смеха, по едно време ми стана съвестно и с нов статус честитих на всички датата! :mrgreen: Забавно си беше! :mrgreen:

Да не ми става прекалено дълъг поста, в следващият ще си кажа мен как ме изпързаляха. ;)
Прочетено: 134 пъти
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283225
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от Mozo »

Галето успя да ме излъже :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24753
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115095
пол: Мъж

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от шони »

При мен беше скука, защото внимавах. Малката ми дъщеря се пробва, но тази година номерът не мина. Е, можех да се престоря на излъган, но предпочетох така. Нито лъгах, нито успяха да ме излъжат.
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от Льо »

Излъгаха ме брутално :lol:
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от kim75 »

Льо написа:Излъгаха ме брутално :lol:
Кажи си с как, де. :mrgreen: Шефа и Шони също. :mrgreen:

Мен първо ме излъга на брат ми приятелката. Отивах да взема нещата за чистене на пода, а тя ми вика, че нямало вода. Измрънках, че точно в този момент са я спрели. Нашата взе гарафата с вода и ме помоли да й поливам на мивката, да си измие лицето. Помогнах, какво да я правя. :evil4: Плисна се и после опръска и мен врещейки ухилено: "Честит 1 април!" :toothy10: Поне беше невинно. :) Приятелката ми Крис ме уверява цял ден по телефона, че тази година няма да ме лъже /тя винаги успява/... По едно време следобяд се опита, като ми каза, че кученцето й Боби не е добре, но аз не се вързах. По- късно се оказа, че наистина не е добре пак със стомаха, но по принцип, не специално да е бил зле вчера. Бяха ми попреминали емоциите от забавният ден и си гледах "Фамилията", когато тя ми прати истерично, гласово съобщение по whatsapp-а, че са й звънели по водафонският телефон, без номер, но не го е чула и вероятно са от конкурса, в който участваме за среща с Давид Бисбал! :banghead: Без да се замислям й се разкрещях защо не е бил телефона в нея, как ще пропусне и т.н...! Помота ме още малко и накрая ми честити и тя 1 април! :evil4:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от Льо »

kim75 написа:
Льо написа:Излъгаха ме брутално :lol:
Кажи си с как, де. :mrgreen:
Нннникога :lol:
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24753
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115095
пол: Мъж

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от шони »

kim75 написа:
Льо написа:Излъгаха ме брутално :lol:
Кажи си с как, де. :mrgreen: Шефа и Шони също. :mrgreen:

Мен първо ме излъга на брат ми приятелката. Отивах да взема нещата за чистене на пода, а тя ми вика, че нямало вода. Измрънках, че точно в този момент са я спрели. Нашата взе гарафата с вода и ме помоли да й поливам на мивката, да си измие лицето. Помогнах, какво да я правя. :evil4: Плисна се и после опръска и мен врещейки ухилено: "Честит 1 април!" :toothy10: Поне беше невинно. :) Приятелката ми Крис ме уверява цял ден по телефона, че тази година няма да ме лъже /тя винаги успява/... По едно време следобяд се опита, като ми каза, че кученцето й Боби не е добре, но аз не се вързах. По- късно се оказа, че наистина не е добре пак със стомаха, но по принцип, не специално да е бил зле вчера. Бяха ми попреминали емоциите от забавният ден и си гледах "Фамилията", когато тя ми прати истерично, гласово съобщение по whatsapp-а, че са й звънели по водафонският телефон, без номер, но не го е чула и вероятно са от конкурса, в който участваме за среща с Давид Бисбал! :banghead: Без да се замислям й се разкрещях защо не е бил телефона в нея, как ще пропусне и т.н...! Помота ме още малко и накрая ми честити и тя 1 април! :evil4:
Аз по- горе писах, че бях бдителен. Е, в детайли няма да влизам, беше свързано с колата. Лъжата не бе достатъчно убедителна, щом разконспирирах шегобийката. Освен това си я знам, прави го всяка тодина. :evil4:
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от kim75 »

Льо написа:
kim75 написа:
Льо написа:Излъгаха ме брутално :lol:
Кажи си с как, де. :mrgreen:
Нннникога :lol:
Наистина значи е било брутално. :evil4:

Шони, горката ти шегобийка. :mrgreen:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
шони
Модератор
Модератор
Мнения: 24753
Регистриран: пон окт 12, 2009 01:16
Репутация: 115095
пол: Мъж

Re: Излъгаха ли ви и лъгахте ли на 1.04.2014

Мнение от шони »

kim75 написа:
Льо написа:
kim75 написа:
Льо написа:Излъгаха ме брутално :lol:
Кажи си с как, де. :mrgreen:
Нннникога :lol:
Наистина значи е било брутално. :evil4:

Шони, горката ти шегобийка. :mrgreen:
Живи и здрави, догодина обещавам да не съм толкова бдителен или да се престоря! :съгласен:
"Просветеният народ се подчинява, защото така иска; заслепеният от предразсъдъци народ - защото така трябва".
Нова тема Отговори

Върни се в “Анкети”