Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

На заден ход

Барометър на общественото мнение :) .

Обгръщате ли отзад пасажерската седалка с ръка когато карате на заден ход?

1. Да
2
29%
2. Не
4
57%
3. Не съм забелязал
1
14%
 
Общо гласове: 7

Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: На заден ход

Мнение от Льо »

Kotkata68 написа:Льо, ако е за това да се равняваш като стигнеш до рамото ти или почти до края на първата врата и тогава да въртиш и мен ме светна моят на това. :mrgreen:
Точно това е :съгласен: И трябва да си на половин метър от другата кола /странично/, преди да започнеш захода :усмивка1:
Прочетено: 324 пъти
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: На заден ход

Мнение от Mozo »

Еее, това е ясно. Аз си мислех, че ще открием великата тайна, баси :toothy10: :toothy10: :toothy10: А на мен инструкторът не ми го е казвал, защото на ЗиЛ 131 е друго :evil4: :evil4: :evil4:
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: На заден ход

Мнение от Льо »

Я, като ги разбираш толкова тия шоферски работи :p , да те питам аз, как ще излезеш от френския гараж, ако пред колата ти и зад нея са спрели двама айдуци/чки и са ти оставили по педя място !? :p :p :p
За Мозо иде реч, щото други разбирачи :evil4: не съм забелязал тъдява :lol: :lol: :lol:
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: На заден ход

Мнение от Mozo »

С шкодата излизах отвсякъде, мамка му :lol: :lol: :lol: И как па реши, че съм разбирач :lol: :lol: :lol: Иначе подобни клипчета, за това, как се излиза от подобна ситуация, в интернет бол :evil4: :evil4: :evil4:
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: На заден ход

Мнение от Льо »

Личи ти от 156км., че ги вдяваш нещата :lol: Тубата не играе, само личен опит :mrgreen: Със задномоторна кола, няма шанс да излезеш, без да разбуташ леваците, а целта е да не ги докосваш даже :) Повече жокери няма :p
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: На заден ход

Мнение от Mozo »

Точно със задномоторната шкода съм излиза от бедна ти е фантазията какви положение, ама сега с лагуната не мога, че нищо се не види отникъде, мамка му :evil4: :evil4: :evil4:

Казвай каквото имаш да казваш, да не идвам :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Изображение
Потребителски аватар
Nibelung
Философ с чук в ръка
Философ с чук в ръка
Мнения: 19524
Регистриран: пон апр 14, 2008 01:19
Репутация: 48382
пол: Мъж

Re: На заден ход

Мнение от Nibelung »

liolio написа:Я, като ги разбираш толкова тия шоферски работи :p , да те питам аз, как ще излезеш от френския гараж, ако пред колата ти и зад нея са спрели двама айдуци/чки и са ти оставили по педя място !? :p :p :p
Aз съм излизал без проблем. Ама не ми пукаше нито за моите брони, още по-малко за тези на идиота, спрял зад мен. Бавно и внимателно, докато го допра, и после мощно газ :evil4:
Ний тука сички парле ву франсе

Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: На заден ход

Мнение от Льо »

Няма да ви мъча, аре живейте бре :lol: :lol: :lol: Трябва да сте сигурни, че имате напълно изправни и най-важното :lol: работещи задни спирачки и ръчна такава. Дърпате ръчната, завивате леко в посоката, към която се стремите, първа, много газ, пускаме рязко съединителя /долният, ляв педал/ и се изнасяме като току взели книжка селски бичкии. Две години се чудих дали изобщо да пробвам, преди да ми се наложи и взе че стана от раз и оттогава насам винаги става :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: През зимата е по-лесно :lol: :lol: :lol:
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: На заден ход

Мнение от Mozo »

Ааа, не, това няма да го пробвам :toothy10: :toothy10: :toothy10: Иначе ръчната ми е камик :mrgreen:
Изображение
Потребителски аватар
Льо
Луд за връзване
Луд за връзване
Мнения: 13886
Регистриран: нед мар 10, 2013 09:19
Репутация: 47104
пол: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: На заден ход

Мнение от Льо »

Mozo написа:Ааа, не, това няма да го пробвам :toothy10: :toothy10: :toothy10: Иначе ръчната ми е камик :mrgreen:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: И аз си помислих същото като ми го показаха това [-( ама и ръчната на тогавашната барака беше непостижима мечта :lol: Като ти се наложи, тогава се сети за това, а не да си правиш експерименти ... и ръчната да работи :lol: иначе [-(
"Много трудно се обяснява на глухи, показва на слепи и спори с идиоти"
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: На заден ход

Мнение от Mozo »

Може да го пробвам, ама без коли около мен :хихикам се: А ръчната е супер - ще откъсне задния мост :кимам:
Изображение
Нова тема Отговори

Върни се в “Анкети”