Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Барометър на общественото мнение :) .

Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

1. Да
5
16%
2. Не
25
78%
3. Все ми е тая
2
6%
 
Общо гласове: 32

Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от drumata »

beggginer написа:
drumata написа:Не, Беги- ние вярваМЕ, ЧЕ НЯМА БОГ, което е еднакво с това да вярваме, че има- религиозна догма без грам доказателства....
О, Господи! #-o
Офтопик:
Тука може да ми викаш друм....
Прочетено: 1121 пъти
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
Потребителски аватар
beggginer
Доктор
Доктор
Мнения: 6339
Регистриран: нед апр 13, 2008 18:33
Репутация: 33064
пол: Мъж

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от beggginer »

А във Феята на зъбките вярваш ли? Защото доказателствата за съществуването и, са точно толкова, колкото за Иисус Христос. Сега да доказвам, че няма и фея на зъбките ли, какво? Ами Чупакабра, драконите, чудовището от Лох Нес, Йети, Ам Гъл, Фродо, Властелинът на пръстените?
Как да си върнем контрола над Windows 10 Home :violent1:
Изображение
Валсо написа:
съб яну 21, 2023 12:28
Знам какво правя.
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от rado84 »

drumata написа:
beggginer написа:Всеки достатъчно интелигентен човек, трябва да е атеист. Не е ли атеист, значи не е достатъчно интелигентен. (:
Атеизмът, Бегинър, също няма доказателства за вярванията си, с което се уеднаквява към другите религии...
:toothy10: :toothy10: Атеизмът не е религия, за да има доказателства за "вярвания". Атеизмът е убеждение.
Потребителски аватар
roum
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1878
Регистриран: пон дек 01, 2008 18:50
Репутация: 680
пол: Мъж
Контакти:

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от roum »

Немога да се начудя какви атеисте сте, след като Ви пречат само определени религии.

rado84 Пак говориш за 500год. и прочие, някъде из темите ти пуснах Достоевски, Ако обичаш прочети го, само една старничка е все пак е съвременник на събитията. Пък и е от освободителите ;)
Потребителски аватар
drumata
Черногледец Храбър
Черногледец Храбър
Мнения: 7189
Регистриран: пон апр 06, 2009 18:47
Репутация: 3297
пол: Жена
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от drumata »

beggginer написа:А във Феята на зъбките вярваш ли? Защото доказателствата за съществуването и, са точно толкова, колкото за Иисус Христос. Сега да доказвам, че няма и фея на зъбките ли, какво? Ами Чупакабра, драконите, чудовището от Лох Нес, Йети, Ам Гъл, Фродо, Властелинът на пръстените?
Не, обаче няма да ми пречи ако си оставяш протезите под възглавницата вечер... :lol:
Изображение
Изображение

Има мъже, които с красноречието си превъзхождат жените, но нито един мъж не притежава красноречието на женските очи!
rado84
VIP
VIP
Мнения: 14566
Регистриран: съб дек 11, 2010 23:39
Репутация: 2490
пол: Мъж

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от rado84 »

roum написа:Немога да се начудя какви атеисте сте, след като Ви пречат само определени религии.
Защо реши, че само определена религия ми пречи? Всичките ми пречат, но за момента ислямът най-много ми се набива в очите. В темата за 43 000-те галактики ти писах за религиите.
В темата за 43 000-те галактики ти написа:Радо, виждам атеистичното начало в тебе :twisted: Дано тази омраза бъде към всички натрапници на вяра, а не да е избирателно :pray:
А аз ти отговорих:
rado84 написа:Към всички е - християни, мюсюлмани, будисти и т.н. Като стане дума за богове независимо от каква религия - аз се изнасям, а ако започнат да стават много нахални - налитам на бой. Но засега поне към будистите нямам лоши намерения (...)
Роум, аз отдавна казах, че съм атеист, но не помня в коя тема беше.
Потребителски аватар
roum
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1878
Регистриран: пон дек 01, 2008 18:50
Репутация: 680
пол: Мъж
Контакти:

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от roum »

Аз пък казвам че всеки има право да си вярва в каквото си иска стига да не ми го натрапва. Спора във всичките теми беше (поне за мен) защо точно исляма а не всички ( това е пояснение, а не заяждане). Вярно, нагъзили са се, и Ви пречат да минавате от там. Обаче защо правят тази показност. Защото няма втори храм където да влязат. Пак ще повторя, анализ на количеството вярващи, и може да се установи има ли наистина нужда от друг храм или не. Другото което смятам за нередно е, че държавата дотира тези храмове, за мен трябва да са на самоиздръжка. Ако нямат достатъчно електорална маса за самоиздръжка - аут. И това да важи не само за Джамиите, но и за Църквите, и Синегогите и т.н.
Чудно ми е кога ще се ревне срещу колите спрелив градинките и на тротоярите, защото те ми пречат повече от няклоко надупени молчовци. М/у другото във Варна Джамията няма Мегафон, В Търново също, Току що го казаха по Телевизията.
angelche
Спамер
Спамер
Мнения: 4241
Регистриран: нед юли 27, 2008 22:35
Репутация: 1403
пол: Жена
Местоположение: Анкх-Морпорк

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от angelche »

Във Варна няма и да има мегафони, няма да видите и надупени по тротоарите. До колкото знам в града има 2 джамии, строени преди Освобождението.
:слънце: Ако имате съмнения, постарайте се да звучат убедително!
"Другаде нямаше разумна раса, която да е изобретила скуката. И може би тъкмо скуката, а не интелектът, бе тласнала хората нагоре по стълбата на еволюцията. " - Тери Пратчет
Потребителски аватар
roum
Почетен член
Почетен член
Мнения: 1878
Регистриран: пон дек 01, 2008 18:50
Репутация: 680
пол: Мъж
Контакти:

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от roum »

Честно казано аз знам само една
Потребителски аватар
kim75
Академик
Академик
Мнения: 7249
Регистриран: чет май 08, 2008 01:35
Репутация: 7715
пол: Жена
Местоположение: Тенерифе

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от kim75 »

drumata написа:
beggginer написа:
drumata написа:Не, Беги- ние вярваМЕ, ЧЕ НЯМА БОГ, което е еднакво с това да вярваме, че има- религиозна догма без грам доказателства....
О, Господи! #-o
Офтопик:
Тука може да ми викаш друм....
:toothy10: :съгласен:

Замислих се доколко съм интелигентна, щом вярвам, че има Бог... :-k :evil4:
Изображение
This is not the end,my only friend!I hope I´ll see you again!!!
Потребителски аватар
Илия 44
Регистриран
Мнения: 33
Регистриран: ср юни 01, 2011 13:12
Репутация: 45
пол: Мъж

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от Илия 44 »

София е град на обединените нации,но като се погледне миналото на България ,защо ли изобщо се задава такъв въпрос?!!!
-Отговора е много прост-миндконтрол
Хора много човеци малко
Потребителски аватар
Kalash
Регистриран
Мнения: 8
Регистриран: чет юни 02, 2011 18:35
Репутация: 0
пол: Мъж

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от Kalash »

Не съм съгласен да има втора джамия! Мисля, че така или иначе броят им главоломно нараства в цялата страна, а и въобще в цяла Европа! А ние сме Християни, не е нормално джамиите да стават повече, все пак не сме Арабския свят или някой не е на това мнение? И естествено, че втора джамия ще пречи от гледна точка на това, че отново ще се създаде напрежение между нас християните и мюсюлманите, а освен останалото като нищо след втора ще поискат след известно време трета, четвърта, пета и така до безкрай, докато не станем мюсюлманска държава! Мисля, че трябва да си знаят мярката и да не прекаляват с претенциите! Има почти изцяло християнски селища в България, където изповядващите исляма са 20 човека на кръст, а имат 2 джамии, а църквата е една! Не може да се продължава повече така!
Потребителски аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 283199
Регистриран: пет юни 01, 2007 14:18
Репутация: 332742
Местоположение: Somewhere In Time

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от Mozo »

Ето това е. Пет от мен :thumbright:
Изображение
Потребителски аватар
kibo
Почетен член
Почетен член
Мнения: 3754
Регистриран: ср дек 03, 2008 19:34
Репутация: 415
пол: Мъж

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от kibo »

Втора джамия Изображение то и една им е много.
NUCLEAR QUEEN
Transformer
Transformer
Мнения: 1463
Регистриран: ср юли 04, 2007 15:32
Репутация: 380
пол: Жена
Местоположение: Западната част...

Re: Съгласни ли сте да има втора джамия в София?

Мнение от NUCLEAR QUEEN »

Втора джамия - да! Ама музей, нали - и да я разглеждам без да ми събуват ботушите.

НЕ! Толерантността ми се е изчерпала отдавна. И тази, която си имаме ми е достатъчна - да се чудя откъде да я заобиколя.
Излъчвам радиация......ама от сърце!
Добре,добре взимам си думите обратно.Да ти го отчукам!
Искам райграса ми да е ЕМО-сам да се реже!
Нова тема Отговори

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
    Последно мнение

Върни се в “Анкети”